Споделена история от Секс и интимност

Зоофилия
Аз ли съм единственият човек, който страшно много се възбужда от това да гледам как куче лиже и оправя някое момиче и даже жени? С доста голям интерес и възбуда гледам подобен тип материал.
Гледах и за хора, които оправят кучетата си и всякакъв вид друг домашен добитък. Ако трябва да съм честен съм страшно изкушен да опитам, но повече се навивам да гледам как куче оправя момиче... няма такъв кеф. След като има даже такъв жанр в индустрията не мисля, че съм единственият, но ми е любопитно има ли хора, които са направили крачка напред.

Гледах разни момичета... взимат си мъжко куче за домашен любимец и леле... какво удоволствие им доставят като слушам... направо се чудя за какво са им момчета/мъже изобщо.

Поздрави, Плевен!

Коментари

1.   И на мен много ми допада, не само жени и кучета но и мъже с кучета, мъже с коне и т.н. Аз съм пробвал с куче уникално е духал съм му и ме е чукало.

2.   Поставяш много важен въпрос!

Защо си се родил човек като си с животински манталитет?
Ако зависеше от мене, такива като тебе нямаха да имат достъп до човешко въплъщение.

Но за съжаление си прав! Има и други такива... изв*рги.

3.   То по Плевенско има и с магарета и с кочове,да не говорим за друг вид добитък по къра !!!
Ако юнака Плевенски е женен,що не вземе един Санбернар на жена си???
Така хем тя ще е доволна,хем той ще ръкоблудства,докато гледа това шоу

4.   И аз съм удрял злобарки на клипове как кучета оправят жени. Това точно не е зоофилия. Зоофилия ще е ако ти си на мястото на мацката. Едно време в София имаше много по-малко кучете и си се знаеше, че сами жени с големи песове по апартаментите не са пазачи.

5.   Не си единствен

6.   ..мисля че вече човечеството е неспасяемо деградирало. Авторе, като срещна такива като теб ме досрамява че съм се родил човек

7.   Не са пазачи 4, не саа.
Та даже и по форуми и по сайтове си се съветваха с какви чорапи да им обуват лапите , та да не ги драскат по време на веселата част.
То и сега не е зле да им се оглеждат просторите за едни странни еднакви хавлиени 4 чорапа.

8.   За ЛБГТ-та ли какви бяха и проблемите им вече знаем, за сиунгите и куколдските вълнения -също, плевналията вече се успокои, че не е сам, ами има и други любители на секса с животни, чудя се само кога ли ще се почви и някой некрофил да сподели нещо?

9.   Лелее какъв кеф,амче то ти можеш не да гледаш клипове с кучета как оправят момичета,ами направо да си свалиш гащичките,да си дигнеш краката,да си вирнеш дупенцето нагоре и да дадеш на някое кученце да те оправя ТЕБЕ!!! Ебахти извратенията,вие плевенчаните сте най-извратената,педерастка педофилска,зоофилска нация във света,и тая история го доказва перфектно!!!

10.   Номер 9 аз съм номер 1 (мъж) и ме е оправяло куче и съм му духал

11.   № 9;Кажи му,че е от Плевен и не го обиждай повече!-Народна поговорка.

12.   Номер 1 ти си уникален. Казваш, че не само жени с кучета но и мъже с кучета и с коне. За себе си казваш, че си духал на куче и те е чукало куче. Сега ти е ред да преминеш към конете. Духай на кон и после се наведи с голо дупе под коня да те изчука за твой още не изживян кеф. Ами тъй де, след първия експеримент с куче следва втория експеримент с кон. Само избери по-млад кон. Уникален си.

13.   Свърших в аквариума с рибки - беше супер

14.   Моя съученичка ни беше казала, че го е правила с тяхното куче. Имало малко пишле и чукало бързо. Според нея, по-яко е отзад, защото не я боляло, и не влизало навътре пишлето му.
ж 21

15.   Да, защото е от Плевен, е извратеняк... Ако беше от София, Бургас, Варна, Габрово или от някой от другите градове, нямаше да е заради града, а заради самия човек. Сякаш и по другите градове няма извратеняци. Направо нямам думи от нелогичното мислене на някои хора.

Black Sabbath

16.   Когато мъж е комплексиран и неуверен с жените и смята, че няма шанс да му обърнат внимание за да ги "разглежда" лично - започва да си измисля подобни начини за възбуждане с кучета и други подобни. И даже си въобразява, че е много широко скроен и т.н. А всъщност е скапаняк. Подобни скапаняци се възбуждат от бабички (на 80-90 години) и трупове, пак поради същите елементарни и неосъзнати липси.