Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е да не го приема ?
След като ми свърши цикъла правихме секс. Бях някак си по-суха и се протрих. На следващия ден започнахме секс и много ме заболя, той ме обвини, че лъжа. На следващия ден се принудих да си купя лубрикант, нещата се пополучиха. Но след този секс започна вече адски да ме боли протритото и дори без да правя секс. Той отново поиска секс, казах му, споделих като нормален човек ситуацията и че не мога наистина. Започна да ме обвинява и пресира, че съм спала с друг, че от 1 секс не можело да ме протрие. Сърди се и ме накара да се чувствам ужасно. Бях много откровена с него и дори му споделих, че на задна е много груб. И вероятно от това ме е протрил. Исках да мога да му кажа какво мисля и чувствам. Нали сме във връзка, а не съм някоя на която са платили за час и тя ще си трае. От там ме започна, че не бил груб, че предните ми ме ебали кой знае колко грубиянски. И такива накарняващи неща.
Много ми е болно, че ме протри, а след това ме и накърни. Не е ли нормално да му споделя това и да ме уважи за ден два или три докато ми мине. Все пак това се случва и е нормално, в какво аз съм виновна? Не знам .... болно ми е .
Аз ли не постъпих правилно, опитах и с гел, но нещата се влошиха. А ако не съм права аз , как трябваше да постъпя ?

Коментари

1.   Това което не е нормално, е да си с този ненормалник.

2.   Не трябва да е на сухо, този гледа себе си и нищо друго, неговия кеф.

3.   Не е нормално. Явно го е грижа само за собственото му удоволствие и му е все тая дали на теб ти е добре. В никакъв случай грешката не е твоя. Страхувам се, че този негов егоизъм в секса е много вероятно да се прояви и в други аспекти от връзката ви.

4.   Как се хващате с такива емоционални вампири и направо пропаднали типове! Това не ти е приятел в истинският смисъл на думата, пък и гадже не е. Като иска груб секс, да си плати на някоя или да намали порното

5.   Правилно си постъпила. Просто той не те уважа. Замисли се дали искаш да бъдеш с такъв човек, който винаги когато ти имаш проблем ке те обвинява.

6.   Рядко го пиша в теми, ама- бягай! Бягай с 200 километра в час, докато те държат краката.
Не е нормално приятелят ти да ти говори толкова грубо и да не се интересува, че изпитваш физическа болка по напълно обяснима причина.
Изобщо- представи си, че ролите ви са някак разменени.
Ако твоят приятел има здравословен проблем, ти как ще постъпиш? Няма да го насилваш за секс, няма да искаш да го боли и да му е зле, нали? Тогава защо търпиш той да се отнася така с теб?
Представи си, че станете семейство и му родиш дете. След раждането ще си неспособна да правиш секс за много повече от четири дни (за колкото протриването би ти минало). След раждането ще кървиш, ще изпитваш неразположение, сигурно ще имаш и конци. И той какво? Вероятно ще ти обяснява, че си измисляш, ще те обижда и ще иска да избързате, за да си начеше крастата, нищо че това може да ти причини по-сериозни проблеми и болки.

Такъв мъж не заслужава любовта ти. Когато един мъж те обича и знае, че не си добре, той не би следвало да е способен да се забавлява адекватно, защото мислите му ще са при теб и ще се тревожи. Така изглежда любовта- мислиш за другия, тревожиш се за него, искаш той да се чувства добре и правиш всичко възможно, за да е точно така.

7.   Запитай се ако него го боли х.. при всеки секс дали ще го прави само заради твоето удоволствие?

10.   Ако му позволиш сега да се държи по този начин ще допуснеш голяма грешка, разсърди се и му покажи, че не може да се държи по този начин с теб без уважвние и без да го е грижа и всякаш си му длъжна винаги да си на разположение.. Като се осъзнае би следвало да се извини..

Вещица

11.   Какви "мъже" харесвате повечето момичета не е истина...а свестните ви се виждат смотани...абсолютно ненормално е да мислиш само за собственото си удоволствие, при положение че другия изпитва страдание...

12.   Като ти е некомфортно с него, кажи му ясно и директно ако не те разбере - тръгни си. Връзката е за двама души, а не за кефа на единия!

13.   Момиче, намери си мъж, който да те подмокря с поглед само - всичко останало си е мъка!
Никога не съм се протривала с мъж, пожелавам ти същото!