Споделена история от Секс и интимност

Пристрастява ли се от тези неща ?!
Искам да питам всички жени които ползват вибратор или дилдо или разни такива подобни артикули, и мъжете които знаят че половинките им ги ползват... дали това се води до пристрастяване или само при мен е така?
Имала съм доста мъже в живота ми и всичките са били със среден или нормален размер 12-16 см и съм имала оргазми с всичките почти.. докато отскоро сегашният ми подари огромно дилдо и подобен вибратор около 25 см и много дебел.
и така играта почна заедно и ми беше много хубаво.. а после почнах сама под душа или сама пред порно филм пред тв.
Пристрастих се към тях и секса с мои любимец вече не ми стига и не мога да повярвам как в началото едвам вкарвах само главичката на дилдото а сега направо целия влиза свободно във вагината ми.
Плаши ми много тази идея че повече няма да се задовля от секса с моето момче а до сега не ми спомена дали съм станала по широка долу.. но мисля че сега по малко го усещам.. а след това бягам с дилдото и почвам сама докато избухвам сама в неземни оргазми.
Захверлям ги една седмица а после едвам издържам и се връщам като наркоманка и си играя поне 2 часа пред порно клипове и след 5.. 6 оргазми спирам изтощена и изпотена и мокра отвсякъде.
Има ли такива като мен които ползват такива артикули и кога ги ползват и дали са като мен?
Благодаря на този сайт че ни дава възможност да споделяме неща които ни вълнуват.

Коментари

1.   Трябва да пробваш тройка с надарен мъж, стига с тези играчки, еблива си!

2.   Ти сама си си отговорила, махни тези играчки и обърни внимание на приятелят ти.

4.   Търси живичкото. Пластмасата НЕ струва!
Казвам ти го от опит. Може да е по-малък, но като го усетиш в теб как пулсира и как се изцежда семето си е друго. После няма да помислиш за глупости и ще ги изхвърлиш всичките!
Набутай се с няколко пича наведнъж. Преди тов говори и с приятеля си за 3-ка, 4-ка или ганг-банг парти.
Пусни им се на всички и после ела да разкажеш как е.
Предполагам ще си във възторг, а не унила. Хайде - жива и здрава..

5.   Може да има последствия такива каквито описа, но важното да не се прекали.
И аз съм такава не мога без вибратор, но поне на мъже ми му е много голям и затова не правя разлика.