Споделена история от Секс и интимност

Проблем в секса
И аз реших да пиша макар да ме е срам.
На 25 съм а той по голям от мен.
И сме заедно от 10 месеца, от както водим полов живот... При секса когато свършва в презерватива участва и ръката му.
Това не ми харесва, защо му е нужна?
Той ми е първия и много не съм наясно.
Аз също съм му първата сериозна.
Възбужда се и като дойде време да свърши слага ръката и започва.
Това нормално ли е????

Коментари

1.   Да нормално е човека е повече от претпазлив браво на него

2.   Защо да не е ?

3.   Мъжът ми е така, но не по време на секс, а само по време на свирка , защото е с малко гемче и трябва му повече стимулация на пениса ...

5.   Всичко що е от мъж, нормално е, даже и сакат да е.
Каквото е от жена - не се знае.
Пък за секса, каквото и да ти дадат целуваш и се радваш щото и без това ще останеш.

6.   Като не ти харесва, кажи му, че искаш да не го вади, когато свършва. Проблемът е в това, че не се притеснявате правите секс с някого, а ви е неудобно да разговаряте с него и да си казвате какво искате и какво не.

7.   По-добре така, отколкото и двамата да треперите от страх, когато ти закъснее. Отговорно, браво!

8.   Страхотни сте.
Мисълта ми е че май не е редно да действа с ръката нагоре-надолу за да свърши.
А ЗА сега сме с презерватив.
Като го възбуждам, защо са му онези действия с ръка?

9.   A защо не го попиташ ?

10.   Свикнал е така от порното, иначе не е особено нормално.

11.   Ненормално щеше да е почне да си търка петите например.