Споделена история от Секс и интимност

Тя ме изостави заради това, че обичам да ми правят френска.
Запознах се наскоро с момиче, което ме впечатли от пръв поглед - супер нежна, красива, поддържана, възпитана и интелигентна като за няколко. Само за месец комуникация, доста се разшири светогледът ми, научи ме на много, а е само на 20, аз съм на 29. Просто жена мечта - освен че е красива, работи, учи, тренира, междувременно и чете много. Струи от нея някаква ангелска енергия, в очите ѝ се чете всяка нейна мисъл и това не е само мое мнение, казва го всеки, който я познава. Влюбих се в нея от пръв поглед, ама я изпуснах. От дума на дума се заговорихме вчера за секс и аз бях първият, който се похвали с вкуса си, казах, че много обичам да ми правят свирки, нямам против и аналния. В очите ѝ прочетох нещо от сорта на "Ти си ебаси гнусното копеле", но всъщност не каза нищо и никога не би казала такова нещо. За секунди се изпари от апартамента ми без да казва каквото и да било. Блокиран съм навсякъде -телефон, социални мрежи. Писах на една от приятелките ѝ да ѝ каже, че искам да поговорим поне, но само сийна. Умолявам ви, дайте ми съвет как да си я върна. Никога повече не бих ѝ споменал за това, искам само да е до мен. Дори да мълчи, да се сърди, само да е до мен.

Коментари

1-50 от 73

1.   Няма да стане пич.... под нивото си и.

2.   Сигурно тя е с крайно религиозни убеждения, строго семейство или страда от комплекса на девицата, въпреки че сигурно е била с поне двама. Има малка вероятност наистина да е девица, но едва ли. По-скоро се прави на непорочна.
Няма смисъл, тя няма елементарната култура да застане пред теб и да ти каже нещо, за какво ти е? Мен ме отвращават хора, които така бягат и приключват контакт с някой. Жалко и тъпо е, колкото за мен, толкова и за другия. И да и се молиш, само ще се унижаваш, ще ти се присмива. Няма да те цени, пък какво остава за любов. Плюй си в пазвата,че си се спасил от човек, който те зарязва за такава глупост и му липсват комуникационни умения.

3.   Момичето е на 20много бързаж,младежо.Наговорил си ги,сега ходи гони вятъра. Момичетата като нея,едва ли правят анален секс,а вероятно тя прави любов,не просто секс

4.   Никакъв шанс. Ти очакваше да подскочи от радост ли? Да беше я попитал първо какво обича тя, по-деликатно, разбира се. Приела го е като някакъв намек, че ще искаш такива неща, които тя явно не харесва. Нейно право е да не и харесва, нищо не можеш да направиш.

5.   Когато човек е ТУЛУП и Господ не може да му помогне, колкото и да иска!

6.   Една жена, ако харесва един мъж и свирки ще иска да му прави... Стига да не е от тези, дето не харесва. Всеки си има предпочитания, нали не искаш да имате разминавания... Нормално е да ти харесва, на повечето мъже им харесва...

7.   И аз имам такъв случай, все едно аз съм писал темата. Моето момиче ме остави завинаги и не се върна. Срещали сме се два пъти на улицата и даже не ме погледна. Има си нов приятел, всъщност вече не е нов, заедно са от 3 години.

8.   Ей така като се правите на интересни мъжете си проличава само с какви ходите. Срещнал си стойностна жена и хоп, що след месец запознанство да не говорим за анален? Олеле,що избяга ?? Аз съм толкова добър.

9.   И ако е с теб обаче само отваря краката и чака и никога не получиш това което искаш в секса дали ще си щастлив? Сега си мислиш че да ама след време? Ask yourself ;)

10.   Според мен жена, която не прави орална любов на мъжа си, не си заслужава, па ако ще и да е Мария Кюри.

11.   Е......това все пиша и казвам. Нормалните сме все по-малко, но се крепим. Да, това е истинска жена! Уважаваща себе си и тялото си!
Браво на нея!
Повече нямаш шанс, мой!
М 32

12.   Не се ядосвай.Може да е привлекателна външно, но вътрешно е психическа развалина.

13.   Има си скрит дефект явно. Може да е девствена и да се е надявала и ти да си, което се е оказало не така, и което тя не е могла да приеме. Или пък нещо друго. Остави я, ако и тя изпитва поне половината от това, което ти изпитваш към нея, сама ще се върне. Ако не, то не те заслужава. Бъди мъж и не се моли на жена, никога няма да е същото!

14.   Отървал си се... Стига рева
Хахахахаахха

15.   Разкажи на приятелката и какво се е случило. Може пък тя да се навие да ти духа.

16.   Брат, тя е просто от масата многознайки, които не правят секс и чакат месеци наред, душат почвата. Поне 7 от 10 връзки са такива, да ме гръмне мълния, но нямам грешка в наблюдението. Да, ама ще чуеш героични разказчета на комплексари, че спали с по 15 момичета и най-важното - как им духали!. Понятно ми е, че има няколко моми в живота на повечето момци, но не с всички са правили секс. И не, не съдя по мен, съдя по една дузина момчета. Бройката е интимна, не приятелчета за ръчичка и целувки в градинките. Абе, общо-взето най-успешните мачовци са били с по 3 до 5 момичета, но пък такива играчи са сигурно една шепа в цяла България. Ако някой ти каже бил съм с 6, 8.. намали поне с 4!!!

17.   Н 2 сериозно ли си толкова кух колкото по/казваш? Че колко по- ясна да бъде от което е била тя? Какво да обяснява на някой който признава интелекта и за "няколко" и седнал да и обяснява без да имат дори връзка как обичал свирки и анален?!
Сигурна съм, че не му е ядосана или сърдита на него, а на себе си, за това, че не е преценила правилно откровения простак.

18.   Бягай далече от тази сръдла, защото така се опитва да те дразни. Така ти е направила услуга. Тя никога повече няма да те потърси откажи се. Пълноценна връзка с човек, който реагира по този начин за най-дребното няма как да имаш.

19.   Аз пък смятам, че тя е помислила че искаш само секс от нея. Ако наистина я обичаш, намери някакъв начин да поговорите. Явно има нещо, което не ти е казала, но няма как да разбереш иначе. Питай други нейни приятели, ако не се получи с нейната приятелка. Успех!!!

Ж 19

20.   Защо не правихте секс и поетапно да се откривате един друг. Много просташко и балканско от твоя страна. Сам си си виновен.

21.   Еми гнусно си е.

22.   Н 10 говориш за грозна и радиоактивна въпреки че, изключително интелигентна жена ... ако въобще знаеш коя е, де. Тъй я споменаваш ни в клин, ни в ръкав.

23.   17 от 2
Значи, че е абсолютно нормална реакция за вас да станеш и да си тръгнеш, да изчезнеш като с магия, само защото уж си обиден? ! На какво? Нормалните хора трябва да имат нормални реакции. Като не и харесва даденото нещо, казва му. Значи се виждаш с някого и е съвсем естествено да се стигне до интимни теми, особено, ако дадения мъж има интерес, което в случая е било очевидно. Нормалната реакция е да кажеш, че не ти харесва и да излезеш с достойнство от ситуацията и от познанството си с този човек. Така запазваш и своето, и неговото достойство. Ако искаш да имаш връзка с човека, сядате и обсъждате приемливи неща в секса и такива, които няма да има.
По-скоро в случая момичето има просташко отношение, защото показва колко малко и цени и своето време. Споделил е нещо, защото я харесва и е очевадно, че иска да спи с нея. Това пък няма как жена да не го усети, не сме деца. Желанието се усеща. Но тя се е нацупила и направила на ощипана девица. Няма как да очакваш, че мъж само ще те държи за ръчичката и ще се осмели да те докосне след година.
Човек, който така реагира за нещо малко, ще е истински кошмар, ако имате по-продължителна връзка. Авторе, бъди благодарен, че навреме си разбрал какво представлява.

24.   И ти на тази извисена мадама реши да и приказваш как си мечтаеш за свирки и дупета още преди да сте били интимни... Честно ли?
Човек, дори жените, които си падат по такива неща биха ти реагирали зле.
Първо тези неща са ориентирани предимно лъм личното ти удоволствие, второ много жени ги намират за унизителни. Аз не съм от тях, но със сигурност ще ми стане супер неприятно да чуя това от мъж, с който не съм била интимна. За мен това би означавало, че едва ли не той очаква тези неща от мен в самото начало, иначе защо ще ги споделя още в началото. А на мен ми трябва първо да усетя човека и себе си с него, да се почувствам сигурна, да получа нежност, внимание и удоволствие, да се почувствам приета от него. Чак тогава започвам да имам натурално желание да му угодя, да му доставя удоволствие като изпълня фантазиите му, вече не се притеснявам, не се срамувам и т.н.Това е подходящият момент да се споделят такива неща, не на кафенце и със сигурност не преди да сте били интимни н на брои пъти.

25.   Н 23, никой нормален човек не си губи времето да обяснява на на примати... момичето е преценило на мига, че няма смисъл да продължава какъвто и да е разговор с подобен подминат от еволюцията. Ганьо още няма нищо общо с момичето, ама бърза да си запише свирки и анален, само дето забравил да я пита дал8 точи баници и прав7 мусака!
И ти н 2е си същият приемат, за това така му "влизаш" в положението на автора...би трябвало такива "мачовци" да си влизате един в друг и проблем решен, как добре си се разбирате по между си.

26.   Ама тя не е " уж обидена",нито се сърди, нито се прави на интересна. Просто не иска да го чува и вижда повече. Толкова е ясно.

27.   Ами поздравления на жената, радвам се,че още такива ни има! Просто жената не е искала, да се занимава с такъв тип неща които си описал! Разбрала е,че не си неин тип и ще я караш да прави неща които не иска. Надявам се, темата да не е фейк. Тази жена се, себе уважава няма да си я върнеш. И да ти е за урок, първия път ПИТАЙ ЖЕНАТА какво харесва за да не се случват такива тъпотии. Постъпката ти е глупава, да говориш такива неща при положение, не сте правили нищо.

Лилит

29.   12 Айде, тоя пък се изкара психиатър! Защо да е психическа развалина щом не е минетчийка ?

30.   Може би е очаквала да кажеш, че не се интересуваш от секс изобщо. Тя какъв отговор е очаквала?

31.   Номер 16 не знам възрастта ти, но много гръмки изявления правиш. Бих желал да зная възрастта ти и с колко момичета си бил досега. Казваш, че най-успешните мачовци са били от 3 до 5 момичета. Толкова си сигурен, че казваш "да ме гръмне мълния, но нямам грешка в наблюдението си". И какви ти бяха наблюденията, спал си в същата стая където мачовците са правили секс ли. Бъди по-скромен в изявленията си защото мълния може наистина да те гръмне. Сега ще ти кажа нещо за себе си, ама самата истина и ако лъжа да ме удари не една а две мълнии, а ти дали ще повярваш това си е твоя работа. Живях в България по времето на Бай Тошо и до 27 годишна възраст вече имах секс с 76 момичета и жени. За теб тази цифра може да звучи фантастично, но е самата истина. Имах един приятел, наистина много красив, който всяко лято правеше секс с 30,40 момичета, те му се просто лепеха; живеехме на морето. Сега живея в чужбина и дори тук съм правил секс с около 50 жени, като една малка част от тях са били проститутки, ама найстина красиви проститутки. И ако ти кажа народностите на тези 50 жени ще се хванеш за главата от невярване. Недей да се правиш на голям познавач относно способностите на някой мъже. Ако ти и голяма част от днешните момчета имате проблем с момичетата за правене на секс, това сигурно се дължи на новото меркантилно време. Днес много рядко ще намериш момиче което се отдава сексуално без финансови очаквания от мъжете. Това е вашето ново меркантилно време. Оправяйте се кой както може.

32.   Ти да не би да си хомо? Това е от репертоара на гейовете. Нормално е да избяга. За една жена или се грижиш, разбираш и обичаш, или оставаш сам. Ако ще трябва да се прави на педал заради тебе, да се самонасилва и разболява насилствено, за какво си ѝ, каква ѝ е ползата от теб? Връзките са, за да ти е по-лесен и хубав животът, не за да се скапва съвсем. Тя нещастна може да живее и сама (хипотетично), помисли ти за какво си ѝ и к са какво ще спечели тя от теб.

33.   Изумявам се,как веднага лепите на авторът етикет: "Ганьо",че и на въпросното момиче "себеуважаващо се",без дори да знаете подробности от срещите и развитието на отношенията им. :DDD

Никой на сила не е накарал момичето да слуша за сексуалния вкус и преживявания на въпрсния автор,не прочетохте ли,че от дума на дума се е заговорило за секс?! Той не е изстрелял от нищото "обичам да ми д***т".

Относно темата - Мисля,че авторът се е влюбил външно в нея,след това му е харесало как се е представяла пред него,за това така я боготвори в темата си.
Но има едно но...
Не мисля че някога са си говорили за отношения,освен в приятелския кръг.
Той е влюбен,а тя го е чувствала като познат,с когото могат да разговарят от време на време за различни неща от живота.
Избягала е защото не е искала секс,а защо не е искала секс?! Не го харесва достатъчно,явно е наивна,ако си мисли,че мъжът я кани в апартамента си за сладки приказки и филми.
Ако ѝ е срам да говори лично,можеше да му пише защо е избягала,но не е сметнала за важно да се обяснява,че авторът е допуснал грешката да си мисли,че между тях може да има секс и връзка.

Спокойно авторе,не сте имали връзка за да те зареже,просто не си нейн тип и те е имала за френдче.

~darkgirl~

34.   31: "Ако ти и голяма част от днешните момчета имате проблем с момичетата за правене на секс, това сигурно се дължи на новото меркантилно време. Днес много рядко ще намериш момиче което се отдава сексуално без финансови очаквания от мъжете. Това е вашето ново меркантилно време. Оправяйте се кой както може."

Браво, 31, много точно. Взаимоотношенията са се променили със сигурност и възможността някой да изпита тръпката и удоволствието от взаимното привличане, се е намалила драстично.

И по мое мнение очакването на жените мъжът до тях да им повиши социалния престиж, е водещо не само по отношение на избора за дълготраен партньор, но и въобще за каквато и да е интимност.

35.   31, стига си дрънкал фантасмагории, филмар. Никой не брои чужденките и платените. За чужденките не се изненадваме, все пак тук става дума за различна култура и манталитет. Платените са ясни, даваш пари и ти "дават" секс. Но, да ми кажеш, че си на 25, не си дал нищо и си вкарал 7-9-12 момичета, аре няма нужда. Всички знаем, че каквото е най-срещано в обществото, то е фактор. Това което казвам аз, това е реалността в обществото. Няма мъж до 30-те, който да е вкарал 15 момичета в леглото си ей така, защото това означава, че то е късал с всяка за месеци и е намирал почти веднага нова българска - подчертавам, а тя веднагически му е връзвала!!! Ясно е, че най-комуникативните, забавни и яки пичове са имали по няколко, ама така да ти се навива всяка за единия път и да си натрупал тия цифри, не. Защо се правиш на интересен, тъп ли си? Проститутки и чужденки вика. Тежко ти е филмчето, Айде да не ти разказвам за най-големият женкар, който познавам и как му знаем всичките 4 бройки, за 26-те му години, бавен пичаго. Бай Тошо вика. Хахахаххаха.

36.   25 от 23
Жена съм. Нормалните хора могат да сменят темата, ако не им е удобно. Хем се е виждала с този човек цял месец, хем морално извисена и ангел, а си тръгнала като попарена, все едно и е признал страшен грях. Или че е бил престъпник. Само не ми казвай, че не е разбрала, че я харесва и, че иска да спи с нея. И ходи в дома му, ами то всяка жена знае, че мъж няма да те кани там, за да ти чете приказки и, ако не те смята за близка.
Не я е наранил по никакъв начин, нито физически, нито с обиди. Нормален разговор за секс от мъж, който има мераци към дадената жена. Ама това, че съвременните момичета страшно държат да се правят на невинни и ги е страх да се разчупят поне малко, си е отделна тема. Скромността и пуританският морал отдавна не са мода.
Макар че за пари доста момичета правят какво ли не, нали?
На мен подобна реакция от човек би ми развалила цялото впечатление, което съм създала за него. Той излага мен, но и себе си, защото си показва реално нрава и как не може да се оправя в такива ситуации. Липса на комуникационни умения.
Авторе, такъв човек с избухлив нрав, който предпочита да бяга, вместо да ти каже какво мисли, дори и да се скарате, не ти трябва. Само ще ти скъси нервите и живота.

37.   Е, ама как ще ти каже защо те оставя, тя е жена и може да си прави каквото иска. Тук поне това се налага. Тя ще прави френска, ама на тоя дето ще я тъпче с кинти. Те всички го лапат, ако имат добри и средностатистически финансови възможности.

39.   Всичко идва от криворазбранният срам на българката и от това да не изпадне в грехопадение като си разчупи малко представите за това, което се случва между мъж и жена в леглото. Явно е очаквала да чуе как ще я ухажваш като във викториански роман, където само се гледат и усмихват. Няма лошо, но живеем в 21-ви век. Този свян отдавна не е на мода, нито е на мода да си дърво в леглото. Уж е много начетена, но не може да ти каже с думи, че не те иска и тези неща не и харесват. Ами е духнала и блокирала, все едно си и споделил страшно нещо, което дълбоко е засегнало нейното крехко сърце. Какъвто и човек да си, авторе, това е долна постъпка от нейна страна. Искрено съжалявам мъжете, че им се налага да попадат на такива моми.

40.   Прави ми впечатление, че доста жени оправдават това, че мадамата си е тръгнала просто така, без да каже нищо...Същите тзи жени наричат ганьовци мъжете...И обикновено същите ровят сълзи как са били оставени без нито една обяснителна дума...Аз не виждам какъв е проблемът момичето да си каже, че това което е чула не и харесва, и е разочарована от това момче и да си тръгне с достойнство. До обясниш и да си тръгнеш е проява на стил и себеуважение, да си тръгнаш просто така и въобще игнорът е женската форма на ганьовщината. Не можеш да искаш от другите това, което сам не можеш да предложиш. Могла е да каже - това ме отблъсна от теб и да си оеме по пътя, във всички случаи щеше да е възпитателно и за младежа...

43.   Похвално е да си мъж с бройки, ако ходиш и забиваш мацки с разговлри, не да плащаш или да баламосваш рускини и украинки на морето, спете с българки. Българин спал с 20 българки в 6 млн страна, няма. Иначе всички ше сме баджанаци. Повечето са имали дори 2 най-много, с други не са дтигали до секс. Бъдете реалисти. Имам приятел, до който повечето мъже са супер невзрачни. И този повек ми е казвал, че непрекъснато му се свалят, но е клатил само няколко. И този човек е на 37. Така, че чичото със 70 и кусур броя, да пали с влака на село.

44.   Расскажу честно, в утро первого дня вебинара просто заставила себя пойти. Ум говорил: "ну сколько можно ходить по этим вебинарам? Отдохни уже. Выспись, отдохни, тем более не важно себя чувствуешь. Зачем тебе лишние самокопания и потрясения? Это очень энергозатратно. " А сердце, как всегда рвалось на встречу с единомышленниками, предвкушая радость от познания себя и общения с другими. Чтобы подружить сердце и голову решила идти. И не ошиблась. Эти три дня дали осознание целостности- когда каждый центр (живот - жива/сила, сердце - лада и голова - ясна) не просто активируются, но и учатся взаимодействовать друг с другом, помогать в достижению целей друг друга. Это когда лебедь, рак и щука не рвутся в разные стороны, думая только о себе, а становятся дружной тройкой лошадей, летящей к одной цели. Тогда сила человека возрастает потому, что нет внутреннего конфликта. Иллюзии ума и страхи живота растворяются в любви сердца. Людмила дает информацию не только иносказательно "психологически- эзотерическим" языком, но и анатомическими терминами. Мы изучали функции органов каждого центра и железы вн. секреции, которые в зависимости от наших мыслей, чувств и образа жизни вырабатывают гормоны, которые в св. очередь регулируют состояние всего организма. Как всегда было много медитаций- погружений в себя для общения с центрами. Наше тело - гениальное создание – имеются ответы на все вопросы, только надо разрешить себе с ним честно и искреннее пообщаться. Я ушла с
[url=https://iscelenii. ru/metodi/] поездка в Аркаим Киров [/url] с осознанием, что внутри меня есть три мощных источника силы, и еще впереди много открытий по поводу их взаимодействия. Были также арт-терапия, массаж, вкуснейший кофе Раф в кафе, много смеха и шуток. Всего не опишешь. Просто рекомендую семинар Людмилы всем, кто устал слушать споры своего ума, сердца и тела. Благодарю Людмилу и всех женщин с семинара.

45.   Авторе, добре, че по на време си се оттървал от тази. Ок ти си и казал какво харесваш. На нея като не и допадат тия неща да си го каже в прав текст. Аз като жена харесвам да правя свирки, но аналния не е моето нещо. Мъж като ми каже, че харесва отзад му казвам с две думи, че няма как да стане това с мен и толкова. Ама ти какво очакваш от 20 годишна. Станала и си тръгнала. Ми да си каже, че не харесва тия неща и толкова. Утре сериозна връзка ще имате и за всичко ще става, ще си тръгва и ще блокира и няма да иска контакт с теб. Замисли се дали си струва? А и може да е за добре, че с нея не се е получило знаеш ли. Може да си намериш момиче с което сексуалните ви вкусове ще съвпаднат. Успех ти желая!

46.   До номер 16, комплекс по отношение на бройките ли имаш? Какво значи да намаляваш или да увеличаваш. Това, че ти нямаш бройки не значи, че другите нямат. Първата ми приятелка беше когато бях на 18, изкарахме 2 години. До 26 имах (сега съм на 32 женен) още 5 гаджета и 1 приятелка с привилегии ( което беше прекалено дълго продължено, ама обичах да я имам за държанка. Имах се дори за притеснителен и в никакъв случай не съм се имал за топ мачо според твоята статистика. Като физика не съм кой знае какво висок съм, но спадам към по-слабите дебелаци 184 (110 кг). "Лъжех" ги основно с приказки и чувство за хумор. Без кинти не съм оставал, работя от малък, но нивгЪ не съм имал една бала, някой да ми казва, че е била с мен за пари или, че съм имал 3-4 наследствени имота. Т.е. не се чувствах баш алфа мъж, каквито обикновено мацките харесват и всеки път като ми вържеше някоя, отиваше работата във връзка поне за година. Плюса беше,че имаше редовен секс сравнително. Минуса, че след всяка подобна връзка бях натоварен психически. Намерих си половинката да речем вече, ама сега да ме върнеш пак там където бях с тоя акъл в момента. Със сигурност бройката щеше да е 20 . Сексът си е секс връзката връзка. По отношение на автора на темата. Пич Недей да слагаш жените на пиедестал...Била еди колко си извисена. Незнам си какво. Бил си искрен. Явно темата е била подхваната и от двамата. Сега не казвам, да имаш прекалено Его и да казваш, тя е загубила... Ами и двамата сте изгубили...тя повече. Ти пък не си си губил прекалено времето. Няма мъж който да не обича свирките. Има и някви странни типове, в офиса дето казват, че ги е гнус, дори никога не лижели жените си, но според мен го казват понеже никой не им е правил или са правили. Има и подобни женки натоварени със стериотипи от вкъщи. Не се коси. По отношение на аналния, от опит съм забелязал, че първо се посяга ( неволно лекичко, закачки, език, ала бала и после се пита). Секса не е гнусливи хора, а също и за такива "извисени" булки каквато я описа тая мацка. И тя ще си намери майстора. Обикновено тия понеже са много свити. След 30 стават като развързани ( дори да са омъжени), гледат само как някой "лош" да им набие франзелата по дупките и да си отебат и те. Мисля, че ти повече съжаляваш понеже си хванал агнешко (макар, че , пък наборките вече рядко са ти интересни. С мен поне така беше! Успех със следващата! Щом нещо не ти се е получило, не е трябвало да стане в тоя момент. Господ или квото има там така прави. Тамън си мислиш, че ти объркал живота пък то ти се наредило всичко. Само трябва да го видиш

47.   Ох, авторе, всъщност това, което е станало е хубаво, предвид възрастта ти. Научил си много важен урок! Мацката няма да се върне, но пък няма да изпуснеш следващата. Чети сега внимателно.
Добрият любовник никога не говори за секс, той го прави. Ако го попиташ какво харесва в секса, той ще каже "Теб" или дори просто "Жената". Той не задава въпроса "Харесва ли ти?", а усеща дали на жената й харесва. Не поставя граници, не регламентира условия и никога, ама никога не подчинява акта на собствените си нужди - просто довежда ситуацията до това жената сама да поиска да направи нещо, каквото и да е то. Не се казва "Искам свирка", а възбуждаш жената до степен, че да те изяде целия. Ти си този, който трябва да поведе партньорката към неизследвани от нея територии, но това не се прави с шут в задника, а със спечелване на доверието. То е вид опитомяване. Даваш-получаваш. Опознаваш тялото й, откриваш кое й е приятно и кое не, намираш нови местенца, за които тя дори не знае, че са чувствителни, и оттам нататък я правиш зависима от удоволствието, което й доставяш. Това е напълно здравословна и безопасна зависимост. После няма да има нещо, което да не получиш от нея, защото ще го прави с желание, тъй като тя самата получава захарче.
Аз живея с такъв любовник и наблюденията ми са от първа ръка. Дори и вече след години, той никога няма да каже: "Искам да те чукам", ще каже "Красива си, прегърни ме". За него сексът не е да се изпразни, много пъти изобщо не го прави, но мен ме е оставил без дъх и това му носи повече удоволствие. Понякога си играе с мен. Не ми дава цялото захарче, а ме докарва до ръба сутринта, прошепва ми "За да има за какво да си мислиш днес" и става да се приготви за работа. И вечерта, в момента, в който отключи вратата, вече съм го съборила на килима и искам всичко. Тогава вече ми дава цял чувал захарчета. И той като повечето мъже обича френската любов, но след това с толкова целувки, нежност и любов ме засипва, че вече аз самата съм инициатор на това, просто защото после получавам награда. Най-често обаче именно той предлага позата 69, за да може и той да прави същото за мен. Но за това се иска време, иска се опознаване между двамата, създаване на доверие, на еротични ритуали, на вашите си малки тайни.
Сега разбираш ли, авторе, какво си направил? И как е прозвучало твоето иначе откровено "обичам да ми правят свирки и харесвам анален секс". Ти още не си я целунал девойката, за анален секс говориш! Естествено, че ще те блокира. Вярно, че има и по-първосигнални жени, но тяхната вулгарност е отблъскваща, а в случая явно става за чувствително момиче. Запомни го като стихотворение: за секс в прав текст не се говори никога в началото на връзка, а ако се говори - само иносказателно, с метафори!

48.   Номер 47 закри темата! Авторе, чети и се учи!

49.   46, нещо ти имаш комплекс с тия 20 на теория. Не ви е понятна математиката. Не си в Германия с 80 млн население, че да ставаш гадже с 20 и да спиш с твх. Както и да е, фантасмагории не ми се слушат. Като се съберете такива "Познавам еди кой си", Бия еди кой си" Бях еди къде си", Имам еди какво си" филмар до филмар е ситуацията. Същото и с бройките. Някакви дървари и шматки, да се правят на алфи. Всички около мен(не съм аутсайдерска среда), са имали по 1-3 макс жени и не съм сигурен, че с всяка са го правили.

50.   47 - все едно за мен разказваш. За съжаление рядко се срещат стойностни жени, които да виждат нещата като теб. Само да добавя, че това прехласване по аналния секс и свирките започва да ме дразни. Порното уби любовта и истинските отношения между мъжа и жената. Все си мисля, че жените си имат орган за правне на секс и всички тия анални простотии идват от някакви комплекси на мъжете. Бил съм с доста жени и само една ми е признала, че и харесва и то не всеки път. Останалите просто търпят заради партньора си. Относно свирките - много жени ги харесват, но това е обяснимо, защото аз и много други мъже страшно много харесваме да правим на партньорките си орална любов. Ама да си подчиниш връзката на анален и свирки е ебаси простотията. В момента се виждам с една жена, която винаги кара сърцето ми да бие по-силно и да се чувстава жив. Такива изживявания ми осигурява и такава енергия има, че бих бил с нея, дори да ме отреже от всякакъв секс. Ама аз я търсех тази жена през целия си живот. А който мисли да гради връзката си на свирки и анален му пожелавам успех. Днес тъкмо си мислех, какво ли ново ще измисли порноиндустрията, защото свирките и аналния се изтъркаха вече. Дали пък няма да стане мода в ушите или носа.

51.   По принцип жените се кефят да правят орална/френска/фелацио и т.н. но тази не знам какъв и е проблемът.. може би е заради аналния, защото там Не всички се навиват, но хич да не ти пука на бамбука.,защото жени има бол, А тази само е загубила да се качи да се повози на кожени. Но "Сърдитко Петко празна му торбата" където има една приказка,.

52.   47 не е закрила темата. Има жени, които трябва да се отракат, а това не става със сваляне на звезди и подушване на аромати и лизане на сълзи.

Хайде опомнете се! Мацката е постъпила супер глупаво и брутално сега, но няма да се минат и 3 години, след които човек няма да може да й хване спатиите.... ОвцЪ

53.   47 тъкмо щях да те поканя да се запознаем и видях от написаното по-надолу, че си жена....
Бъди щастлива с човека до теб, а авторът и мъжете да прочетат внимателно.

Ж27

54.   №44 интересно ми е,защо всички рускини си мислят,че България е руска губерния,всички знаят руски и всички ще разберат нещо,ако четат руските глупости ала руската проститутка Кобилкина !?
Светът отдавна е разбрал,че руснаците са във всичко 100г.след маймуните и никой не ги бръсне за нищо,но им се внушава от много малки,че са,,все и вся"и са господари на света,всички други са им роби,а тези роби СА ДЛЪЖНИ ДА ГИ ОБИЧАТ ДОЖИВОТ,незнайно за какво !!!
Та аз си мисля,че №44 и всички рускини от семинара е по-добре да си стоят в русия и да дават акъл на местните мужици и блядки,а не на нас !

1-50 от 73