Споделена история от Секс и интимност

Мъжа ми иска само на задна
С мъжа ми сме женени от 12 г. И двамата сме на средна възраст (над 40) и си правим редовно секс. Проблема е последните няколко месеца иска да го правим само на задна (или както се изразява често "сега ще ти тегла една задна прашка). Не е позата не ми харесва. Дори знам, че е любима на повечето жени. Аз бих желала да правим и други пози, както беше преди това. Пък и на тази възраст да ме чукат на задна.. мислих, че позата е по-характерна за младите двойки. Искам да чуя мнението и на други жени на моята възраст.

Коментари

1.   Вече и на коя поза да пускате ли питате хората?

3.   Извиняваой, но да ти имам проблема. Тука много хора секс не са виждали отдавна, ти...претенции.

4.   Не го прави ако не ти харесва, никой няма право да те насилва.
Мъжете много знаят да искат какво ли не, ама я ги накарай на тях да им разширят сфинктера, на чужд гръб е лесно

5.   Говорете и сподели,че не ти е приятно. Това е една от позите в която има доминираща роля мъжа,в същото време зрителния контакт го няма,ако няма силна връзка помежду ви,освен сексът, позата издава желание за доминация.Твърде задълажаващо ,ако жената усеща че друг доминира.

6.   Като не искаш така му казваш НЕ и казваш какво искаш ти. Просто и ясно.

7.   По-добре на задна, отколкото в задния двор...на тези години.

8.   Като дойде моментът направо си завми позата, която искаш. Или пък му кажи, че искаш разнообразие. Ако не е пълен егоист, ще се съгласи.

9.   Е, женени сте от 12 години и не можете да говорите открито за секс? ! Падам!

10.   Е, на мен мъжа да е зад мен най - много ми харесва.

11.   Според мен не иска да ти гледа лицето, защото си фантазира за друга. Промяната в поведението винаги е знак за нова жена на хоризонта.

13.   №4, бъркаш задна прашка с анален секс!? Задната прашка е нормален секс, присъщ за повечето животни в природата, така се е възпроизвеждал и човека в миналото. После като по умно животно, обърнал жената лице в лице, иска да й вижда изражението и често да се празни върху физиономията й, не от любов, а за кеф. Но всичко това е до време. Авторката иска да е както преди, но тя не изглежда както е била на 20 години, как мъжът да прави секс както преди е било!? Затова сега иска да я цепне по кучешката, да разхлаби жилата и да заспи спокойно.

14.   М38, И аз така чуках една по-голяма колежка, на задна. Не беше красива, но пък имаше големи цици и стегнато дупе. На задна можех да си и го вкарвам и да и мачкам сочните цици без да и гледам лицето. Само понякога я обръщах, за да я чукам в устата, когато се съгласеше да смуче. Така и аз доволен и тя доволна.

15.   Авторката: Ами не съм против позата. Ама според мен е по-подходяща за по-млади. На 46 да ме помпат на задна.. не знам.

16.   Опъни го ти него на задна и може да "включи"
Следващият път направо го яхвай, прави отгоре каквото и както ти искаш, пък между другото му наби и някой шамар от "възбуда" бутни го после по лице или настани и му лаври един пръст в задника без жал.
Остави го после да се чуди какво ти става, нищо не обяснявай. Ако много настоява, кажи му, че има и други начини за секс, да се чуди още повече.
Н 11 е прав/а, вероятно си фантазира друга, тресни го без жал, покажи, че във вашето легло "господарката" си ТИ! Като иска да си фантазира как доминира друга...

17.   Колко ни е малоумен народа...

18.   Е какво ти има на годините. Бариерите са ти в главата само. Секса та и на 40 е секс. Просто сексът е за двава и на двамата трябва да ви харесва.

20.   Отначало мъжа много искаше на задна прашка анален секс. За две години почти не правихме вагинален секс. После се оженихме и разредихме аналния секс. Ние и сега го правим, стига да да му стане :-) и двамата вече сме над 50.

21.   Кажи си му го на мъжа ти. Ние ли да дойдем у вас за мисионерска?

22.   13, и мъжете над 40 вече не изглеждат като на 20. То са бели коси, оплешивяване, бръчки, мазни шкембета. Ама като жената не се старае в леглото, понеже мъжът й е заприличал на набръчкана стафида и не и привлекателен, както когато е бил на 20, мрънкате. Иначе, щом жените не са като на 20, може са си позволявате своеволия. Не лишавайте жените си от хубав секс, заради естествени неща като остаряването, от които и вие не сте застраховани, защото ще си го намерят при друг мъж. Никой не е длъжен да търпи претенциозни и мързеливи тюфлеци (отнася се и за двата пола!)!

23.   Авторке,този №11 е прочел някъде нещо и веднага прави велики заключения-че мъжът ти фантазира за друга жена и затова не иска да гледа лицето ти.Пълни глупости.Ние с мъжа ми започваме стандартно,мисионерската поза,но когато той усети че приближава да свърши веднага минаваме на задна.Аз имам спирала,не се налага да се пазим,а и той казва че му е супер да свърши точно в тая поза.Пък и на мен хич не ми е зле.Има ли значение в каква поза го правите,важното е,че се желаете и че ви е хубаво заедно.