Споделена история от Секс и интимност

Какво бихте посъветвали девствените мъже над 30 години?
Здравейте,

Виждам напоследък много теми за мъжката девственост във форума и реших да се включа и аз, защото е тема, която ме касае пряко. Мисля, че има негласен консенсус, че след определена възраст липсата на сексуален опит при мъжа е нещо притеснително и червена лампа. Също така се свързва с липса на увереност, със срамежливост, лоши социални компетентности - все неща, които меко казано не са привлекателни за жените. Не са малко и случаите на мъже над 30 години, които не са правили секс - темите във форума го доказват. Един от основните съвети, които се дават на тези мъже, е да ползват услугите на професионалистка, която да им покаже как се прави секс, за да се отблокират. Стигаме обаче до един парадокс - много жени смятат за отблъскващо мъжът на тези години да няма опит, но също така много жени намират за отблъскващо мъжът да е бил с проститутка. Тоест, излиза, че ако мъжът е над 30 и не е правил секс, за много жени той вече е извън играта. Най-добрият вариант е да попадне на някоя милосърдна и търпелива жена, която да го обучи, или пък на някоя по-разкрепостена жена, чийто фетиш е да го направи с неопитен. Колко обаче са такива жени и къде да ги намери човек? При мен започва да се затвърждава убеждението, че ползването на услугите на професионалистка е необходимото зло, защото младостта не е безкрайна, но от друга страна - как човек да е сигурен, че въпросната жена упражнява тази дейност не против волята си, може би чрез внимателно проучване в интернет?
Надявам се да се получи нормална дискусия без обиди и подигравки.

Коментари

51-62 от 62

64.   Номер 62, бягаш от отговорност. Не си мисли, че двата пола са поставени в еднакви условия. Почти всички жени си вирят носа и се надценяват силно, но почти никой мъж не прави така. Почти всички жени носят грим и се мислят за невероятни красавици, но почти никой мъж не прави това. Почти всички жени получават незаслужено внимание от мъжете, но почти никой мъж не получава такова от жените. Почти всички жени се ползват с безплатни услуги, за което е достатъчно просто да намигнат или да се усмихнат на мъжа, но обратното не се случва при почти никой мъж. Повечето жени в детеродна възраст се ебат като разпорени, но не повече от 5% от мъжете правят същото. Почти всички мъже плащат цялата сметка в заведенията, ресторантите и кината при общи излизания, но почти никоя жена не прави същото. Почти всички жени държат мъжът непременно да има хубава кола, но почти никой мъж няма такива изисквания към жената. Почти всички жени държат мъжът да е в отлична спортна форма, 10-30 см над средния за страната ръст и с високи доходи, но почти никой мъж не държи на същото у жената. Почти всички жени държат мъжът да е отговорен, търпелив, уравновесен и какво ли още не, но почти никоя жена не отговаря на същите условия. Адвокат, зъболекар или собственик на многомилионна фирма би се събрал с безработна, без образование или работеща в "Макдоналдс", но адвокатка, зъболекарка или собственичка на многомилионна фирма не би се събрала с безработен, без образование или работещ в "Макдоналдс". Примери от този род има безкрай. Трябва да си много заблудена, за да мислиш, че "каквито са мъжете, такива са и жените".

Жените получавате внимание и ползи от страна на мъжете само и единствено защото имате вечно влажен полов орган и това е неоспорим факт. Ако една жена може да предложи не просто голия си полов орган, но също така и топло отношение, отговорност, уравновесено поведение, грамотност и работливост, тогава вече придобива стойност за мъжа и едва тогава той я желае за нещо повече от креватни удоволствия. А която не може да предложи това, си пати от безразборни и многобройни "връзки" с посредствени безотговорни мъже, които не са годни за семейство, защото и тя самата не е годна за това. Жената гласува с половия си орган кой мъж ще влезе между краката ѝ, но след това мъжът решава дали отношенията им ще са само креватни, или сериозни. Когато отношенията са вече сериозни, в повечето случаи също жената е отговорна дали те ще продължат или ще бъдат разрушени. Спри да пускаш на един мъж и после гледай как връзката ви е почти гарантирано обречена на бърз разпад. Това потвърждава думите ми от първото изречение в този абзац, колкото и да не ти е приятно тази истина да те приземява от облаците, в които летиш.

- Кифлоприземител

65.   64, кифлопрелъстител, стига ми писа, бе! Разбрахме, че харесваш жени с вирнати носове с вечно влажни полови органи. Ако не беше така, нямаше да пишеш дълги коментари за тях!
Аз като предлагам топлина, грижа и прочие простотии, кой мъж ме харесва, бе?! Стига си лъгал! Мъжете харесвате точно надменни и намацани с грим к*рви, които могат да предложат само половия си орган! Ако не беше така нямаше, ВИЕ, мъжете, да им давате незаслужено внимание! Самички си го правите!
Мъже, кажете си, че повечето харесвате такива жени! Защо лъжете, че не харесвате такива, като само сред такива тичате?! Ми, кажете си!
Кифлопрелъстител, ти си същият, ако че се правиш на различен!

Почвам пак да си пиша псевдонима. Мисля, че беше Satanic Blasphemer, само и само да не ми пишеш! Намери си хоби, бе, човек. Аз понякога не влизам с дни тук, ти постоянно висш в този сайт!

Satanic Blasphemer!

67.   До номер 65. Личи си как само си измисляш и или не си чела моите мнения, или си ги чела с предубедено съзнание и после си предпочела да изопачаваш всичко прочетено както ти е угодно да го попиваш.
Точно аз най-много в този форум съм повтарял, че харесвам жесни с естествено излъчване, негримирани и показващи истинските си облик и самочувствие, а не това, което ти твърдиш - вирналите носовете си тежкогримирани кифли, които явно много жестоко са ти тормозели нервите през голяма част от живота ти. Личи си по омразния тон, с който говориш и за тях, и за харесващите ги мъже. Но правиш грешката да поставяш всичките мъже под общ знаменател, което буди съмнения предвид това, че би следвало ти да се занимаваш със скромни и грижовни мъже, подхождащи на твоите добродетели, каквито твърдиш, че притежаваш; въпреки сатанинския ти подпис...

Нали знаеш, че жената е тази, която решава дали да има запознанство и всичко останало след нея?! Ако не допуснеш даден мъж до себе си, няма как да се получат срещи, разговори и опознаване помежду ви. При 95% от мъжете (освен онези 5%, към които се стремят почти всички жени) е обратното - те нямат голям избор от жени и ако в рамките на година заявят интерес към 10 жени, може и нито една да не откликне. Ако някоя все пак го стори, то най-вероятно е такава, която:
- или не търчи подир споменатите 5% от мъжете;
- или те са я рязали (и чукали) многократно и едва години след подобна въртележка се е "примирила" да се пробва с нормален мъж;
- или е грозна;
- или е дебела;
- или е смотана;
- или е зла устатница;
- или е наскоро разделена/разведена и отчаяно се опитва да се обвърже с някого, за да не е сама;
- или е с дете/деца;
- или е мързелива и безработна и търси някой заблуден баламурник да я издържа срещу отварянето на краката от нейна страна (поне в началото, докато той захапе стръвта, пък после тя ще му изневерява и няма да му пуска);
- или има друга основателна причина, поради която не е обвързана;
- или е от много малкия дял на нормалните жени, които просто нямат подходяща среда за нови запознанства.

Малка част от необвързаните жени все пак са нормални, но това мъжете, които не попадат в категорията на най-харесваните 5%, няма как да го знаят предварително, освен ако не заявят интереса си към жената и не я опознаят по-добре. А това е възможно само тогава, ако тази жена реши изобщо да има първа среща помежду им. Което решение зависи от жената, а не от мъжа. Мъжът може да предложи среща на много жени, но повечето дори няма да го отразят. Някои пък ще приемат само и единствено заради безплатната вечеря и някой да гали егото ѝ, а после ще заяви изтърканото "Ми, извинявай, ама след като изпих и изядох всичко, което ти плати, аз едва след това установих, че не успях да те почувствам! Но пък от мен да мине - може да си ми един от много "приятели", които държа в кръга си от удобни познати около мен!". Това е неоспорим факт и се случва от десетилетия, но се учести особено много в последните 15-ина години.

Както и преди съм писал, аз съм заявявал интереса си към най-разнообразни жени, но точно тези, които би следвало да са благодарни, че мъж с моя сериозен подход и ценностна система им обръща внимание, са си вирели носовете, мислейки си, че заслужават много повече. Говоря за ниски, недотам хубави, с акне, с дълъг нос, с увиснали гърди, някои и с наднормено тегло, жени. Казвал съм си "Абе, може да не е първа хубост, но поне да е свястна и вярна, а за другото - любовта ще допълни". Да, ама не! Тъй като дори и такива нехаресвани от мъжете жени биват затрупвани от незаслужено огромен мъжки интерес и ухажвания, само защото имат влагалище и поради никаква друга причина, те започват да си вирят носовете чак до Юпитер и Сатурн. За сметка на това, пък, към мен са проявявали интерес стройни и красиви жени, включително и няколко по-високи от мен, които с лекота биха могли да привлекат вниманието на много добре сложени високи и заможни мъже, но са избирали мен (обикновен и беден мъж) основно заради доброто отношение, което ти явно не вярваш, че проявявам към жената. Няма и да се опитвам да те убеждавам в това, защото си личи как ти си си наумила едно и си знаеш и баеш само него. :) Ето затова, някакви 4/10 жени с ръст метър и половина са ми казвали, че съм "нисък за тях", а пък бивши манекенки по 174-178 см са ме желали. Е, как става този фокус!? Много ясно как - просто вторите не са комплексарки. Те също са харесвани от много мъже, също са имали неуспешни връзки в миналото с някакви "мъже-мечти" (на хартия поне), но не се самозаблуждават, че могат да вържат някой от онези 5% мъже с половия си орган. Обратното: Нехаресваните жени си въобразяват, че ако се вихрят с пълни програми в леглото и позволяват на батките да ги правят на парцал, уж ще успеят да ги вържат и за сериозна връзка, само дето накрая си остават само с бляновете, изчукването, захвърлянето и бълването на омразен тон към ВСИЧКИ мъже. Точно спрямо тези всички мъже, които са били подминавани с лека ръка от въпросните нехаресвани жени. Друга голяма разлика в начина на мислене между природно красивите и некрасивите жени е тази, че първите знаят, че са хубави, но често са критични към себе си и не се имат за големи красавици; докато некрасивите жени имат вредния навик да си самовтълпяват, че са големи красавици и "заслужават" мъж класи над тяхното равнище.
Каква е твоята причина ти да поставяш всичките мъже под общ знаменател, бълвайки епитети по техен адрес, а не само към тази много малка част от мъжете, които са боклуци, с които ти си си имала работа и от които после си са патила?

- Кифлоприземител

68.   Да си наемат компаньонка. Аз го направих с такава на 27 или 28 бях и не съжалявам. Целта ми беше да го направя преди да стана на 30. Не е кой знае какво, ако обаче бях още девствен сега на 33 щеше да ми е много гадно.

69.   65 - право в десятката. Бас ловя, че 99 % от днешните млади и стари мъже харесват жени-проституки, от които има много представителна извадка в "Ергенът". Направени, намазани, мързеливи, алчни, тъпи, прости, доста употребявани и мнооого продажни.

70.   65 - ами къде да отиде да ръси мозъци кифльочът освен в разни форуми и сайтове? Никоя не му връзва, на никой не му слуша философстване и самохвалство с часове. Това му е единственото поле за изява. Сигурно и едно животинче няма да отглежда в къщи, кой да му обърне внимание?

71.   Кифладжията точно по тази тема е компетентен, сам е признавал, че до 26 е бил девствен.

72.   Малко бъркаш понятията. Отиваш на проститутка не защото е нормално или ненормално, а за да добиеш практически опит и да не се изложиш (издадеш) като попаднеш на нормална жена. Защото колкото и да си представяш, ако не пробваш реално няма как да предвидиш разни неща. А като си пробвал поне веднъж, по-може да замажеш нещата и да не се разбере липсата на опит. Не става дума да казваш, че си пробвал с проститутка - просто може да украсиш нещата както си искаш, но е важно реално да знаеш как се "вкарва".

73.   Страната ни наред с Япония е една от най-бързо топящите се нации в света, като причините са нестабилната социално-икономическа среда и липсата на млади жени в сравнение с огромната бройка на мъжете. Така че шансовете на физически и финансово грозните мъже клонят не към нула, а под нулата. Ако до 30 никоя не те е пожелала, значи не ставаш като визия, а за да те пожелае някой след 30 трябва да имаш финансова стабилност, даже да можеш да предложиш лукс. Стигаме до извода че неставащите мъже трябва спешно да емигрират и да се скъсат от бачкане и фитнес в чужбина, за да може кварталната баничарка от Смолян да им обърне внимание. Просто конкуренцията е ужасяваща и летвата за "мъж" е на светлинни години от отпреди 20-30г.

74.   Брак по сметка и приятелство за секс. Това описва последният коментар. Иначе съдбата на българските и не българските жени ще бъде трудна по-меко да речем предвид демографските процеси, протичащи сред нациите от Централна и Западна Европа и миграционните вълна от Близкият изток след 2015 година насам

75.   72, проститутките са нормалните жени. Те са най- нормалните и свестни жени на планетата, редом с порно актрисите и еротичните моделки. Колкото по- дашна и провокативна е една жена, толкова по- качествена е тя. Жените с морал, девствените жени и тези с малкото партньори са най- големите боклуци, съдейки по действията на мъжете.
73, Япония се "топи" защото красивите и свестни японки ги взимат всякакви мъже. България се топи, защото българските мъже си взимат японки и всякакви красиви и свестни азиатки, а българките са грозни, тъпи и дебели и никой не ги иска.

76.   Тука само някакви турбо ебачи копеле.

Когато се хванах със сегашната ми приятелка, тя беше на 26 и беше девствена. 5 години по - късно, все още сме заедно, женени и 1 детенце. Ако някоя жена или мъж - няма значение - ти се присмее, че си девствен, по - добре заеби. А на порно актьорите и актрисите тук им препоръчвам филма "Усещането" 3 пъти дневно.

51-62 от 62