Споделена история от Секс и интимност

Тънък и дълъг или къс и дебел?
Здравейте, дами, нека тези които са били с повечко мъже, да ми отговорят на едни въпрос, кой член им доставя по-голямо удоволствие, късия и дебел, или тънкия и дългия. Моят е много къс и много дебел, като наденица.

Коментари

1.   Дълъг и дебел с красиво и опитно задчленно устройство.

2.   1 - ти пък с колко мъже си бил/а, че се изказваш?

Явно имаш благопожелателно мислене, а не реалистично, основано на действителната мъжка физиология и честотата на срещането ѝ в природата!!!!!

Набийте си го в главата, статистиката е вярна: МАСОВО МЪЖЕТЕ СА ДО 16 см. - това са 90-95% от мъжете (зависи от етническата принадлежност)! 85-90% са до 13 см. обиколка!

Тука в една от темите проститутка, която е работила предимно в чужбина, казваше, че е спала с над 1000 мъже, като на голямата част са били малки и средни....

Айй, сиктир!

3.   Къс и дебел. Повечето нервни окончания на влагалището са в началото и се стимулират най-добре при плътно проникване, тоест дебел член.

4.   Тънък и дълъг, обичам да прониква надълбоко и да си остана тясна.

5.   Какъвто и да е, да го има. Че при мен никакъв го няма

6.   Малък...за анален ми е супер!

7.   Случайно налетях на мъж-мечта, хубав, умен, добре сложен, сексуален, надарен.
20см и дебел, сочен, гладък и розов пенис...
Признавам, за 1ви път правих толкова яка свирка с празнене и гълтане, за 1ви път изпитах толкова пълен и разтърсващ оргазъм, за 1ви път, парадокс, дадох анален на такова огромно, но влудяващо парче..., за 1ви път разбрах какво е истински секс.
Не знам кой ми го прати, но определено всичко е важно - и отношението, и споделените емоции, и влудяващите размери...
С него разбрах що е оргазъм и що е скуирт.
За 1ви път не мога да стана от мъж, а и той никак не бърза да свършва.
Няма по-голям екстаз за една жена от този, да се нанизва на огромен пенис.
Отношението му е страхотно, учим, работим, живеем на квартира, за мен си е щастие от където и да го погледна.

На въпроса, не знам.
Аз съм дълбока, но тясна.
Влудява ме дълъг, дебел пенис, имам нужда да усещам как плътно се отърква в стените на влагалището, как ме изпълва до дъно.
Преди него просто си ходех недоебана.

8.   Къс и дебел. Хем да я боли, хем да не ѝ стига! :D

9.   Ако жената има широка вагина тя непремено ще иска дебел и дълъг пенис за да я уплатни отвътре и да може да усеща, че нещо и влиза. Ако си с къс и тънък пенис ще си останеш девствен.

10.   Към N1: повечето искаме г/д това. Не искам малки, тънки, криви и какво ли още не. Най-добре е дълъг и нормално дебел. И да, не всеки е с такъв, какво да се прави... късмет.
За съжаление, във въпроса има само две опции. Не мога да кажа, че една от двете е перфектна, но ако трябва да избирам - дълъг и тънък...

13.   Жени, айде дайте малко от себе си, моля.

И аз искам да изразя себе си, но като само траете и криете женските си минуси и плюсове, някакси не искам да говоря, че много почнахте да взимате без да давате.
Виждам как коментирате и как гласувате, мъжете ви се разкриват без задръжки, коментирате мъжките части както и мъжките споделени уязвимости, а за вас никога нищо не казвате. Няма перфектен човек, няма какво да се държите като такива. И ние искаме да знаеме за вас и да ви коментираме. Може и да получите неочаквана обратна връзка. Отворете се малко стига сте се държали като забранения плод. И вие искате секс и приятни чувства. 150хил тема за мъжките части, още не съм видял 1 да пообсъждаме женските, кое ни харесва, как ни харесва, кое не ни харесва.

14.   #7 да си жива и здрава, моят е дълъг и тънък. Явно няма да имам щастието на мъжа ти - жена му да говори по този начин за него, за пениса му, за това как той я накарал да се чувства, и какви физиологизми й причинил:
Мъж-мечта, хубав, умен, добре сложен, сексуален, надарен., 20см дебел, сочен гладък, розов, за първи път толкова яка свирка за теб, толкова як че си го поискала и от зад, наричаш го първия истински секс. "Не знам кой ми го прати", отношението, споделените емоции, и влудяващите размери... С него разбрах що е оргазъм и що е скуирт. и още и още.

Така говориш прииска ми се да си ми жена. (много рядко явление, все обиди по форума и приемане размери и всичко около мъжа за даденост дори заедно с мрънкане)

Толкова оценяващо говориш, че ми се прииска да те имам и да ти дам голям.
Да сте живи и здрави.

Кажи му го, моля те. Нека го знае, според опита ми аз бих се разплакал(ама ще се замисля дали да не е на саме, зависи, да не ти падне уважението).

М31

17.   №7 казваш, че не знаеш кой ти го прати: Може ли да споделиш Как се запознахте с твоя мъж?

Мерси предварително

18.   Студентска любов
от н 7

19.   За отпред, къс и дебел. За дупето, от тънък до средно дебел. ж43

20.   По-добре малък отпред, отколкото голям отзад.

От мъж