Споделена история от Секс и интимност

Прекалено голям ми е
Пенисът ми е прекалено голям и много ги боли по време на секс жените и нормалните кондоми са твърде тясни, което води до неудобства. Бих искал хора, които са имали полов акт с по-големи да споделите съвети.

Коментари

1.   Ти се радвай, че не е прекалено малък, като моя!

2.   Най хубави са среден размер

3.   Към Автора, кажи размер

4.   Големите са най яки

5.   Аз имам същия проблем. Понякога е хубаво, понякога не

6.   Търси си хубавица с огромна и разработена изцяло путка и ще бъдеш ОК !
Но забрави за анален,а може би и за кавали,за да не я повредиш жестоко

7.   От автора: 20.32 см е дълъг и обиколката е 14 см

8.   С шублер ли го измери толкова точно.

9.   Има жени и като за теб.. на такива разшльокани съм попадал, че не усещам като им го вкарвам, а моят си е среден 15см. Друго си е тясното. А ти просто трбява да търсиш и не им го вкарвай целия поне отначало.

10.   Като спре да ти става ще си имаш проблеми,сега се радвай.

11.   Е големичък си е аз съм доволен от моя 18см.с обиколка 14см.да прав си за презервативите че доста стягат но пък аз не ползвам е много рядко зависи от ситуацията

12.   И моя е много голям. Като ми стане имам чувството че започва да ми се вие свят. Една приятелка ми каза, че сигурно е от това че кръвта от мозъка ми отива в пениса ми за ерекцията и затова започва да ми се вие свят, тъй като не достига достатъчно кръв за оросяване на мозъка ми. И може би тази приятелка е права, защото като ми спадне и започвам лека полека да се съвземам и възстановявам.

14.   Вярно е че е проблем и то за доста жени. На бившия му беше такъв и се чувствах доста некомфортно. Най-добре среден размер

15.   20 ли е прекалено голям? Май си пробвал с 1-2 и си измисляш оправдания като не върви.

16.   Аз с моя 11 см какво да кажа,ако го види някоя жена,ще ми се смее. Всички жени искат среден или голям,никоя не иска малък,като моя.

17.   Моят уж не е толкова голям, но като си легнах с едно гадже, докато и го вкарвах каза "ооо, с този размер, забрави за отзад".

18.   Еххх да ти имам проблема

19.   Когато попадна на коментари за размера на пениса в тоя сайт, си вадя извода, че тук пише само "елитът" от надарените и свръх надарените български мАже!

Момченца, пенисчета ви няма да пораснат от писане на глупости у форумите.