Споделена история от Секс и интимност

Защо белите жени предпочитат негрите?
Какъв е този феномен, че белите жени (европейки, северноамериканки) предпочитат цветнокожите мъже за любовници и мъже?

Моето виждане е, че смесените бракове и връзки трябва да са значително малко като бройка, но всички виждаме една прекалена захласнатост на белите жени към мъжете негри.

Доколко тя е породена от модела на подражание, който се пропагандира в западните медии и киното? Доколко е чисто женско любопитство? Доколко е чиста женска наивност? И доколко е предателство към рода си, нацията и религията?

Защо ви питам за последното? Защото от наша гледна точка жените допускат огромна грешка, когато правят секс с негри, особено в случаите, когато се сродяват с тях! За нас няма логично обяснение на феномена, освен тези пунктове и проспуски в съзнанието на жените, които отбелязах по-горе.

Негрите:
ПЪРВО, НЕ принадлежат към нашата бяла раса!
ВТОРО, НЕ изповядват нашите европейски културни ценности!
ТРЕТО, НЕ изповядват нашата религия!
ЧЕТВЪРТО, в голяма степен са маргинали, погледнато от нашето равнище на начин на живот, осъзнатост, образованост!

Всички знаем, как се претопява един народ, етнос, племе чрез демографски способ! Мъжете от вражеското племе си взимат за любовници и булки жени от подложеното на асимилация такова. Жените няма как да претопяват други етноси като им раждат деца! Това няма как да се случи. Жените ги развъждат, не ги претапят! Най-много да вложат усилия в образоването им по начина, който е установен в тяхния етнос (нация). Цигането, родено в смесено семейство от мъж циганин и майка българка, си остава цигане по кръв, макар и да бъде обучено в българско училище и възпитано по български образец! То може да отрасне значително по-стойностен гражданин, но по кръв си е циганин/ка.

Мъжете претапят населението на чужда държава/нация, на чуждо племе! Винаги е било така в историята. Мъжкият ген предопределя родословието на поколението! Винаги се е гледало първо родословието по бащинска линия, защото мъжките гени са доминантни и са в основата на формирането на духовното/първичното в човека!

Какво им харесват на негрите белите жени?

Може ли да има толкова повърхностни жени, които заради „по-големият“ му х@й, да избере негър пред европеец?

Тук не визирам малкото образовани, кадърни, добре интегрирани цветнокожи данъкоплатци в западните държави! Темата не е за тях! Но дори и на тях не намирам за редно да им се лепят много white chicks!

Защо няма обратната тенденция – бели мъже да се натискат на черни жени и да им създават деца? Има много надарени негърки, нали така? Но ми се струва, че такова голямо желание в белите мъже да „пробват“ някоя негърка няма, каквото е при белите жени по отношение на негрите.

Доколко според вас има същия стремеж в азиатките към белите мъже?

Наистина може ли да се каже, че големината на пениса е сред водещите фактори за такива връзки?

На мен това ми звучи абсурдно и нечовешко, но...

Към мъжете: бихте ли взели за жена/гадже такава, която е имала интимна връзка с чернокож?

Доколко намеренията ви към жените зависят от големината на гърдите им, което е и реципрочното мъжко поведение спрямо жените, които предпочитат и избират по-надарените мъже?

Коментари

51-100 от 116

62.   Ми щото са прости, за тва. Аз па много харесвам циганки. Има такива хубави циганки. Огнени са в леглото, раздават се на макс, няма гия тия глупости като при много българки: "аз не съм такава, аз не правя свирки".

65.   Тази темичка изскрено ме разсмя. Аз съм жена, която е имала връзка с негър - интересно е и не съжалявам. Наистина са много атлетични, страстни и за разлика от някой баш европейци, които чакат жената да свърши цялата работа в леглото , африканците знаят как да "обладаят" една жена. Простивно на разпространеното мнение, НЕ са свръхнадарени а нормални. Минусите : Доста са първични, обичат да спят с различни жени и не може да сезадоволят само с една. С една дума, ще ви изневерят рано или късно. Поради тази и други причини аз прекратих отношенията си с това момче. Но химията в леглото определено си я имаше...
Сега излизам с българин и не бих му признала, че съм спала с черен, защото знам колко коплексирани са някои (всички) мъже на тази тема!!

66.   62, по собствената си логика и ти си прост, ама нали си мъж и ти е простено да си лягаш с циганки, иначе, голям проблем, че жените харесват негри. Двойни стандарти.

67.   до 65
Най- ми е смешно като жена започне да говори за мъжки комплекси. Това, че проектирате собствената си несигурност върху целия останал свят не прави нещата такива наистина. От същество - готово да си вкара пластмаса в гърдите, да се боде с химия по лицето, да даде да и счупят носа за да стане “по- хубав“, епилира се навсякъде по болезнен начин, и какво ли не още в името на суетата е жалко да дава оценки за комплекси. Нежеланието на един мъж да спи с жена, която е била с негър не е нищо повече от емоционална и социална хигиена, но това е трудно разбираемо за жената, защото нейните усещания се основават на двете крайности - или на крайни на емоции, или /много по-рядко/ - на егоистична сметка. Никога не бих си легнал с жена, която е спала с негър, даже се разделих с една, защото имах подозрения, че го е направила, но крие защото знае отношението ми към това.

68.   Сега излизам с българин и не бих му признала, че съм спала с черен, защото знам колко коплексирани са някои (всички) мъже на тази тема!!

Поне си признай, че те е страх да разбере, какъв боклук си.
Аха и се научи да правиш разлика между отвратени и комплексирани.

69.   Интересно на базата на какви ЛИЧНИ наблюдения авторът е стигнал до това обобщение? В моя град няма нито 1 негър и не съм срещала била жена с такъв. Била съм и в чужбина, не съм забелязала всяка (втора, пета, десета) да е с цветнокож.

70.   №68, не че нещо, но е доста подмолно да криеш разни неща така. Явно тази връзка не я цениш особено. Колкото до това с кой си спала - зависи какво си очаквала. Или е било за една нощ, което значи че лесно се водиш от оная си работа или си искала връзка, което говори за лоша преценка. Не съм автора, но и в двата случая не бих се занимавал с жена като теб.

71.   Номер 65 съм. Забавно е как всички мъже бълват огън и жупел срещу жените, били интимни с черни. Какво толкова ви вбесява? Ами да, черните са в мнозинството от случаите природно секси, добре оформени, добре сложени мъже и доминантни. С една дума всичко, което търси една жена. И честно казано няма друга такава гладка абаносова кожа.. Кое е отвратителното? Въпросът ми е сериозен. Значи вие като видите добре оформена южно-американка/ мексиканка примерно, с хубав тен, екзотични черти, достатъчно извивки и пр., ще откажете ли? Не го разбирам този двоен стандарт.

72.   71, просто за нас негрите в мнозинството си са нисша прослойка с ниска култура и с нисък интелект. Нещо като циганите от гетото. Респ. за нас жена, привлечена от негри е отвратителна, а и обидно, че предпочита пред нас и хвали толкова нисши същества. Вие какво мнение бихте имали за мъж, спал с долна нечистоплътна беззъба циганка? В представите на много от белите мъже първата асоциация за негър е нещо подобно на циганин от гетото.

Бил съм на бригада в Атлантик Сити и мога да потвърдя това от личен. Абсолюно винаги клиентите, правещи проблеми, бяха негри. Белите си идват, играят си на машинките и си тръгват по живо, по здраво. Обаче негрите идват с някакви 5 долара и искат едва ли не да им слугуваш Започват да се държат арогантно и при най-малкото нещо започват да правят панаири и да привличат погледи. Ако им кажеш, нещо те изкарват расист и че причината е това, че са черни.

80-90% от затворниците в САЩ са негри, при положение че те са едва около 12% в цялата страна. Негърските квартали винаги са свърталища на наркомани, престъпници, често там дори и полицаи не смеят да стъпят и просто са ги оставили на произвола да се трепят помежду си. Тези квартали са изключително нехигиенични. Общо взето са си като нашите цигани.

И жена да твърди, че предпочита подобни екземпляри пред нас, е най-малкото необяснимо, дори обидно.

73.   №71 някои от нас сa въодушевени от тези мъже и жени водещи се предимно от оная си работа. Вие останалите се събирайте помежду си и не се опитвайте да ни обяснявате как е нужно да връщаме еволюцията назад избирайки животинския принцип.

74.   Правила съм секс с трима тъмнокожи. Завладяващ и вълнуващ секс. И никак не ме вълнува какво мисли комплексираният български мъж за това. При възможност пак бих го направила. Като се омъжвах, не съм била тъпан с какви мъже съм правила секс. Казах на съпруга ми, че ми е третия, и това е. Живеем си щастливо.

75.   74, нали няма лошо, защо се налага да лъжеш?

76.   68 М съм.
Цитирах тая бръскалка с номера 65 и 70
Ами за мен жена била с пушилки е боклук от най долните.
Даже считам че много по зле от негъра щом му подгъзува и му дава да я тъпче.
Към 71 а абоносовата кожа не понамирисва ли гадно а?
Ей така нахлуха всякакви зарази от боклуци като вас.
А що се отнася до двойни стандарти няма такива.
Имал съм възможност да чукам 2 нигерийки сестри, но не ми е толкова малко акъла а твоя въобще го няма.
Въпреки че съм мъж не бих си напъхал хуя в абаносовите им путки, защото са ми гнусни и ценя здравето си.
При мангали и негри кръвосмешенията и секса между родни е често срещана практика а превенцията срещу полово предавани болести и много други непознати, на които те са естествени преносители е 0 и - даже. Ето това е отвратителното.
Ти също си отвратителна, защото си била пълнена пуйка на такива маймуни. Аз такава, като теб не бих докоснал ако ще и да е последната жена на земята!
Пожелавам ви да станете булки в някой катун с доминантни мъжествени, добре оформени и релефни маймуни да получите всичко,което искала една жена и повече да не се учете видите в цивилизацията. Егати плиткоумните аборигеники!

77.   74 , като бяха толкова готини, защо не си взе някой такъв за съпруг, а / най-вероятно/ комплексиран български мъж? Или те не те искаха за нещо повече от секс?

78.   До 75.
Не съм лъгала. Той не ме е питал правила ли съм секс с негър, всъщност нищо не ме е питал за предишния ми сексуален опит. И аз не съм го питала дали е правил секс с негърка. Просто споменах мимоходом, че ми е третият, и толкоз. Сигурна съм, че и вашите жени не са ви разказали подробно и откровено всичко.

79.   74 защо не се омъжи за негър а лъжеш съпруга си?
Надявам се да тайно да ходи по други жени и той да не бие тъпан а на тебе да казва че си единствената!
Аман от долни боклуци. Ще си платите рамо или късно за безмозъчното си курвенско поведение!

80.   до 74, Ти си щастливка, че си намерила за съпруг балък който можеш да водиш за носа.

81.   Вие жените сте станали ба**и мастийте. Една не казвала на съпруга си, друга би му изневерила, трета спи с цигани и черни, следваща имала 10 мъже и тн . После не се чудете защо все повече мъже ви търсим САМО ЗА СЕКС и нищо повече. То как да имаш нещо повече с такива като вас. Лапала черни пи*ки и после ще ми целува детето и ще му прави мекици за закуска. Айде не, по-добре да стоя сам и да не създавам потомство и да ви ч*кам само, отколкото да си вкарам такива к*рви у нас и после да страдат и децата от това.

82.   До 74

ООоооо ... я не са обяняяяй!

83.   74 - "ЩАСТИЕТО" ти се крепи на ЛЪЖА, нали знаеш???

84.   То хубаво ревете тука, ама защо винаги действията на жените са трън в очите? И аз съм против смесването на расите, но айде да не ревем така сякаш българите не спят с жени от други раси. Малко ли теми има тук за азиатките? Те европейки ли са? Не. Нима българските мъже не предават българските жени? Малко ли коментари има относно азиатките колко по-добри са от българките и как българките са к...? Айде сега да не се правим и да не лицемерничим. Аз примерно отде да знам дали мъжът, с когото съм не е спал с негърка или азиатка преди мен? Дори и за една вечер да е.
Българският мъж е комплексиран и двуличен, т'ва е. Преди да хвърлите камък се уверете, че вие сте чисти. Аман от лицемери и комплексари.
А колкото до жените и мъжете, които се смесват - техен проблем. Не ме касае лично мен кой какво прави, освен ако не си тика избора в лицето ми. Но да ми се държите така сякаш жената е домашно животно, а мъжът " ловец " просто няма да стане.
Ако мъж спи с жена от друга раса, той е велик и всички му се кефят. " Браво брат, мани ги нашите к...". Имаше и един " пич " в една друга история, която беше коментирал " пожелавам на всеки нашенец да пробва с азиатка ". Но ако жена е с мъж от друга раса или дори с бял мъж, но от друга държава, веднага я нападате, че била к..., предателка и не знам си какво още.

86.   84, изобщо не става въпрос за смесване на раси, а за ниво. Между азиатец и негър има огромна разлика. Негъра е нещо като циганин от Факултета, а азиатците често са умни, образовани и културни. И не са престъпници масово като негрите. Ако става въпрос циганите са от нашата раса, но е същото като с негър. Защо се правиш на неразбрала? До сега не съм чул някой да упреква жена, че е спала с азиатец, но с негър е друго, както и с циганин.

87.   81, и аз не бих се докоснала до същество от мъжки пол, което си е завирало оная работа в азиатски и цигански урунгели, негърки и мулатки, лизало им е гнусните п***и и после да ни целува децата, пък и с мръсният с полов орган да ме докосва. Мъжете пък колко сте гнусни, не е истина, просто нямате очи да се погледнете. Все жените са ви проблем, обаче при първа възможност, бихте опънали всяка, стига да не е прекалено грозна, пък ако ще и да е от Южна Африка.

89.   87, чудесно, значи уточнихме, че и за двата пола е гнусно да лягат с черни. Междувпрочем това е доста по-типично за женския пол. До сега не съм чул за българин, легнал си с негърка, но виж в българки с негри темите изобилстват. Само виж какво става в Студентски град, ако някоя чернилка от ЦСКА отиде на дискотека. Така че този гневен пост го говори повече на твоите дружки.

90.   89, иначе, с азиатски урунгели може да си лягате, а? Виждала съм бял мъж с негърка. Даже имат и дете. И в друга държава видях две такива двойки!

91.   90, че какво им е на азиатките? Не са масово цигани, неграмотни, невъзпитани и престъпници като негрите? Бял и черна е доста по-рядко от бяла и черен.

92.   Номер 65 пише. Вижте си коментарите, изобилстват от злоба и жлъч. За мен мъже, които в израза си са толкова вулгарни са много по-"гнусни" от всичко друго. Вземете да излезете малко от тази държава и това закостеняло мислене, срещнете се с хора, вижте друг начин на живот и спрете да мислите, че с Европа свършва света. Мога да кажа много неща за черните, защото се срещнах с много от тях в моя университет. Ученолюбиви, интелигентни и възпитани хора. Нищо общо с "цигани", "гнусни", "смърдящи" и пр. Май ви се иска да е така, но реалността е друга.

93.   Значи, защо с азиатци може, а с черни не? Дали защото черните са представени в порното като богове с големи.. възможности? А азиатците са в другата крайност и реално не представляват такава "заплаха" за вас, мили мъже. И да, комплексирани сте, ако не бяхте - нямаше да бълвате злъч по жени, които дори не познавате. Това дали някой спи с бял, черен, жълт, зелен.. Си е лична работа на всеки човек и не засяга външни хора.

94.   93, горе обясних защо. Ако жена спи с двуметров алфа норвежец с 30 санта член, няма да имам лошо мнение за нея, но с негър или циганин е друго, ако ще и да му е 5. Май не ти се иска да вденеш. Защото това означава да си признаеш каква пачавра си, за да спиш с получовеци. Ами тя и горилата има голям член и е много мъжествена и алфа, защо не спиш с тях? И така и не отговори защо като толкова ви харесват негри, не се жените за тях? Защото ще си гледате сами мулатчетата и са безотговорни, нали?

95.   93, циганите и те ли са представени като богове в порното?

96.   87 и 89,какви урунгели,какви 5 лева,ма урунгелице? Единствените урунгели тук са черните отрепки и маймуняци,с които спиш ти,никой не е по-голям урунгел от тях. Черни са,мазни,грозни,смърдят на мърша и лайна колкото и да се мият,и имат една специфична негърска воня на застояло и вкиснато,която си е генетична миризма на тяхната раса,която не знам как ти понасяш,докато те лашкат отгоре и не повръщаш,явно жените наистина сте извратени мазохистки. И не се прави на много морална с тия приказки за децата и целуването,щото вие жените сте не по-малко гнусни от нас като се давате на тия маймуни да ви порят шундите и да ви се празнят вътре без презерватив,лапате им кирливите вонящи пишки и им гълтате генетичния материал,а после със същата уста целувате децата си така че вие сте 100 пъти по-гнусни от нас мъжете. На същото място където бъдещия ти бял мъж ще те е.е,за да ти направи дете! После от същата мръсна,гнусна шунда където е влизал некъв гнусен, вонящ черен *** ще излезе БЯЛО дете,ще мине оттам откъдето е минавало негрото и ще излезе омърсено и опетнено за цял живот!!! Замисли се за това преди да морализаторстваш и да знаеш много много,защото в момента създаде адско лицемерно и двулично впечатление за себе си,каквото имате и всички българки!

97.   Циганите идват от Индия, а негрите от Африка. Не знам защо толкова продължаваш да настояваш, че имат нещо общо. Негъра, с който съм излизала беше студент, интелигентен, висок 1,90, носеше се елегантно с бяла риза и събираше всички погледи. Циганин, та дрънка.. :)

98.   Като манталитет са си цигани, ако ще да идват от северния полюс. Пак те питам - защо не се омъжиш за негър? Ама отговор няма и да дочакам, като гледам.

99.   До 94.
Хубавото е, че не ми е нужно твоето одобрение, за да си се праскам с когото си искам.

100.   99, не ти е, да. Даже не знам защо изобщо подскачаш от 2 часа в отрабинителен режим и се опитваш да ни убедиш (или по-скоро себе си) колко са готини негрите. Ама щом криете от белите си мъже и не се омъжвате за негри, значи самите вие не сте чисти пред съвестта си, а това е доста показателно какви сте. Ако бяхте толкова убедени, че са готини, щяхте и да се омъжвате за тях и деца да им правите. Ама като ви гледам, не искате да си гледате децата сами, та предпочитате бели мъже за брак.

101.   Тук е пълно с жени, които подскачат, че някои мъже ходели на проститутки, колко гнусни били и т.н. Това да не е, защото сте комплексирани от проститутките. Ами както на вас са ви гнусни такива мъже, така и на нас са ни гнусни жени, спали с негри и цигани. Защо трябва да е от комплекс?

102.   Още в първия си коментар към тази тема казах много ясно защо прекратих моята връзка с човека. Защото културните и прочие различия са твърде големи. Защото много често на черните една жена не им стига. Изневеряват лесно. Защото дори да си намеря свестен мъж черен, трябва всекидневно да се сблъсквам с стотици ксенофоби и човекомразци, а децата ми един ден да са обект на подигравки. Не бих си го причинила. Но виж, секса струва... :)

103.   "много често на черните една жена не им стига"

Да си дойдем на думата. Не ти се става самотна майка. Явно с един гол чеп не става. Трябва и малко отговорност и ценности. Благодаря за честността, няма какво повече да добавя. Самата ти потвърди тезата ми.

106.   Естествено, модераторите и те са женомразци. Трият коментари на жени, но не трият коментари на мъже, които ги обиждат. Щом мен могат да обиждат, значи и аз трябва да мога да се защитя!

96, аз НИКЪДЕ не съм писала, че съм спала с негри, а тъкмо обратното- изказвам се расистки спрямо тях. На урунгелица ще наричаш крантата, която си яздил, предполагам някоя от небял произход или градската, а не мен. Аз не само, че не съм спала с негри, ами и никога не бих и съм била само с настоящия ми приятел, който е бял. Той ми е първи във всичко сексуално. Така, че аз спокойно мога някой ден да целувам децата си.

107.   Естествено, модераторите и те са женомразци. Трият коментари на жени, но не трият коментари на мъже, които ги обиждат. Щом мен могат да обиждат, значи и аз трябва да мога да се защитя!

96, трябва да си много тъп, за да не видиш, че аз НИКЪДЕ не съм писала, че съм спала с негри, а тъкмо обратното- изказвам се расистки спрямо тях. Ама толкова ти е капацитета и ти не си виновнен, че ти е ограничен по рождение. На урунгелица ще наричаш крантата, която си яздил, предполагам някоя от небял произход или градската, а не мен. Аз не само, че не съм спала с негри, ами и никога не бих и съм била само с настоящия ми приятел, който е бял. Той ми е първи във всичко сексуално. Така, че аз спокойно мога някой ден да целувам децата си, докато не знам ти как спиш ще спиш спокойно, когато ти ще целуваш своите деца с мръсната си уста и как изобщо ще си позволиш да ги създадеш с мръсният си полов орган. Ти си много по- гнусен от мен. Кой те знае с какви си спал, пък си с претенции за жена, чиста като сълза.

Модератори, защо триете целия коментар, а? 96 да не чи до е от вашия екип, хахаха

108.   Чета коментарите и ви се чудя на акъла, наистина. Тук ревете, че жените, които са с негри са курви, но нямало проблем да са с азиатци, но в същото време говорите за предателство спрямо белите мъже? Ревете, че са ви предали тези жени, но не мислите как предавате и белите жени (в този случай българките). Това, че превръщате азиатките във фетиш не е предателство спрямо нас, българките? И вас български жени са ви раждали, милички. Не се правете на много чисти и патриотични, щото всяко лято в големите градове можем да видим български мъже хванали за ръце своите екзотични гаджета. Но това не е предателство, нали?
Жените не са ви домашни любимци, които трябва да бъдат опитомени и вие не сте ловци. Който иска да се меша - то си е за него, ама да ми се прави на света вода ненапита няма да стане. Предавайте си расата колкото искате, но не хвърляйте камъни по жените за нещо, което и вие самите правите.

И тук един от вас рева, че негрите са се празнили в жените и не знам си какво. Туй някой gang bang сценарии от Хъба ли е? Ревеш като обезумял, но бас ловя, че всяка вечер пускаш Хъба и си биеш злобарки, гледайки как кочовете се празнят в някоя порно курва, а тук морален го играеш. :D И не само ти, но и всички мъже в коментарите. А всички знаем, че консумацията на порно е като чума в България. Но ето, че не улучи, 96. Жената, която обиждаше се оказа от нормалните жени, които са с бели мъже. А ти с колко азиатки си бил? Това че си мъж не те извинява. И аз не бих искала да съм с някой, който си е врял оная работа в жени от друга раса или е имал стотици бройки курви. Такива също не стават за бащи и не искам такъв да възпитава синът ми след време. :)

Модератори, публикувайте ми коментара.

109.   108, OK.

110.   108, че защо задължително трябва да съм гледал порно в Хъба, за да знам че такива неща наистина се случват? Това което описвам, е самата реалност, и се случва и извън порното, и ти много добре сама си го знаеш, колкото и да не искаш да си го признаеш. Ще отречеш ли, че има много долнопробни бели коври, които наистина раждат от негри някакви лайняно-кафеви изродчета със смесени черти, неприличащи на нищо, сини очи, червена коса, черна кожа и дебели, негърски джуки, примитивни черти, скосено чело- с една дума манджа с грозде? Това е ежедневна гледка в големите "космополитни" градове с всякакви джендъри, пендъри и др. изроди, и се случва НАЯВЕ. Аз нищо не рева, ревеш ти, защото се припозна и се обиди лично от всичките истини в коментара ми, и ти самата също си такава долнопробна white trash космополитка, въргаляща се всяка вечер с маймуни от зоопарка. Така че опитът ти да ме изкараш порно-маниак от яд, че се припознаваш и те боли дълбоко от всичките истини които казвам за жените като теб, се провали, съжалявам.

111.   От 108

Не си падам по черни, сори.

112.   110, нито аз, нито 108 сме се въргаляли с негри, ама понеже ти все попадаш на жени, спали с небели, дай всичките да ни изкараш такива, че да ти олекне на душата. Като си такъв пазител на бялата раса, какво ще кажеш за мъжете, които се хващат с негърки или мулатки? Не може да не си виждал такава двойка! Аз съм виждала!Или мъжете, които се хващат с някакви ситни дръпнати жълтури със сплескани лица, очи като ориз и смачкани черепи? А,, щом на теб ти харесват, ти е простено както на теб, така и на всички останали мъже. Хаха, да, ама не! Като ще опъваш дръпнати или някоя от малцинствата, не съди, че белите жени били спали с негри. Като си падате по такива, беж в Африка или Азия! Или в гетото!! Важи и за двата пола! И оставете нас - белите хора - да си живеем спокойно!

113.   От 108 до 112 кажи им го на тия. България - земята на неограничените двойни стандарти и ограничените хора. Земята, където ти лепват етикета без да те познават.

114.   Аз живея в скандинавска страна и моя комшийка под мен местна бяла скандинавка, уж интелигентна с висше образование лаборантка, си пада само по негри. До преди две години се хвана с комшията негър. Той я заплоди, роди шоколадовото бебе и той ли я остави, тя него ли не можах да разбера. Сега живее с друг още по-черен. Вероятно и той ще я надуе. Преди имах друга комшийка македонка, тя смени около десет приятела негъра. Една друга украинка знам, тя е болна на темата негри. Всяка събота я засичах в една латинодискотека, където ходят предимно чернилки. Пореха я здраво. Тя мечтаеше за шоколадово бебе, в крайна сметка я надуха и тя роди, обаче преди това и бяха нарязали лицето с нож. Те са доста агресивни и при тях това е нормално. Сега я гледам бута количката с шоколадовото бебе от черен нерез, но си носи и дълбокия белег на лицето.

Ченгиз Хан

115.   От 108 до 114

Че откога висшето показва колко си интелигентен? Хахах

116.   114, можеш ли да кажеш в коя страна точно си? И вярно ли е че все повече скандинавки предпочитат да бъдат с чернокожи?
Иначе, да си носят кръста момите! Между другото, има свестни негри и цигани и смесен брак бих приела като идея само ако двамата души наистина се обичат (без значениеза за кой пол или коя раса става на въпрос). А не тия фетиши, дето много хора ги имат. Искала "шоколадово" бебе!? Това не е любов, а някаква мания, насадена от филми и предавания! Да се обичат - иди дойди - ама тая мания е много противна. Естествено, всеки намира как да живее за добре или си мисли, че живее добре (визирам жената с белега).
Нямам против цветнокожите да учат и да се образоват. По- добре, отколкото цели векове да тъпчат на едно място. Ама да ми е мъж - не, мерси! И много повече уважавам хората от други раси, които мислят по същия начин!

117.   Те негрите само ги заплодяват и оставят май.

51-100 от 116