Споделена история от Секс и интимност

Ползвате ли вибратор?
Случвало ли ви се е да подарите вибратор на приятелката си? Не защото не ви се получава в секса,а за да и помогнете да достигне до връхната точка по-лесно,ако по друг начин нещата не се получават при нея.
Използвате ли го по принцип в любовната игра,когато сте двамата заедно?Купувате го онлайн или директо посещавате секс магазиин? Няма нищо нередно в това удовлостивето да е и за двама ви,макар и спомоща на нещо допълнително. Вие как мислите?

Коментари

1.   да

2.   Истината е,че май ти си мечтаеш повече за него.

4.   Ползваме вибратори и то няколко....двойка около 30-те всичките съм ги купувал и избирал аз(М)винаги онлайн съм ги поръчвал незмам какво имаш предвид за ползването заедно....при нас в ги използваме заедно няма начин едновременно да съм на всякъде...жена ми в началото си ги ползваше и сама.Понеже на мен ми харесва да използваме вибратори имаме няколко също така и дилда и бельо...много е възбуждащо да гледаш жена си как сама се задоволява...препоръчвам на двойките да пробват.

6.   Имам, ползвам и съветвам всяка жена и майка да има, въпреки мъж до себе си. Ако ти го подаряваш и искаш да влезе в употреба във вашите подвизи, по-добре остави жената да си го опознае и свикне с него и тогава го "пуснете" между вас. А какво лошо и ти да го опиташ.

9.   Не, не използвам.
Мъжът ми си върши тази работа и си ме оправя. Когато не става, ме довършва с пръст по клитора и влагалището.

11.   Аз съм мъж и много искам да си купя вибратор или дилдо, но не знам как ще реагира приятелката ми.

12.   Стоят 10 коментата, дайте да ги видим

15.   До 11: говори с нея или направо я изнебадай

16.   Пич, няма нищо лошо в това, да използвате играчки. Отивате заедно в някой магазин и тя казва какво желае. Има за клиторна стимулация, за вагинална стимулация и други видове играчки, които са направени от различни материали, медицински силикони и т. н. Няма нищо срамно. Даже ще ти улесни живота вместно да ти се схващат пръстите, докато и галиш клитора.

17.   Мерси,за отговорите.Време е да опитаме

18.   Аз подарих на жена ми, но впоследствие и тя започна да ми го слага. Вече имаме две играчки и така има за всеки едновременно.
М 42

19.   А направо машинка никой не ползва?

20.   Супер, вибрацията са отразява добре и на двамата

21.   Да, два. Единият е силиконож, черен, доста внушителен. Вторият е малък, метален, анален. Ползвам ги активно и двата. Понякога с мъжа ми, понякога сама. (ж42)

22.   Да, мъжът ми ми подари вибратор, по-точно отидохме заедно в сексшопа и аз си го избрах.
Ползваме го като "допълнение" или в предварителната игра, а когато е в командировка, го ползвам и сама докато си говорим по чата. Не е лошо, но разбира се, усещането не е като с любимия човек.

23.   от номер 4 до 21 колко голям е този черния ние имам 20см но на жената не я кефи много...много голям бил.

24.   Да, номер 22 основното е присъствието на любим човек, изкуствените допълниния разнообразяват, но не заместват живото присъствие.

25.   Моят мъж ми подари даже два сменихме, обичаме да го използваме заедно т. е. в мен 2 патки неговата и вибраторя, нямаме задръжки и обичаме удоволствието.

27.   Жена ми доста се разшири от ражданията, и сама си купи вибратор. Никак не е малък. Това е нашата тайна. Тя си слага вибратова отпред, а за мен остава свободната дупка в съседство. На нея така и харесва, но за мен е странно, защото продължава с години.

30.   Двойка сме от 12 год тя е на 34г. аз съм на 40г. преди 1 г. и подарих сравнително малък вибратор, в началото го ползвахме само когато сме двамата, преди секса и след това ако не съм я свършил, тъй като работя като шофьор и ме няма по 10-12 дни жена ми ми сподели че го ползва и когато ме няма, но и се струвало че е малък и не и стигал, след като ми го каза и поръчах 1 дилдо 22, 5см и 1 вибратор със клиторен стимолатор, като ги видя и едва успя да издържи докато се зареждат.... изводът е твой

33.   Да ползвам на маика си. Тя има три броя. Аз съм не семеина на 23г. още опознавам тялото си. А тя защо ли ги има интересно.

35.   Три приятелки бяхме едно лято на море. Тогава бяхме на по 19 год. При пристигането едната сподели че носи вибратор и частно да си призная започнахме и трите да го ползваме по време на престоя дори по няколко пъти на ден.

36.   Жена ми има и понякога го ползва по време на секс. Слага си го и казва, че отпред вече е заето, да си намеря място. Това е начина и да ми покаже, че и се прави анален секс.

37.   До 27 : Няма нищо странно в това. Жените след като опитат анален секс започва да им харесва. Колко по вече време си го слагат отзад толкова повече им харесва. Моята жена е на 46 в началото аз исках анален, нея я болеше, а сега сама се надупва. Харесва и да пипа топките ми докато съм отзад.

38.   Жена ми има анални топчета. Слага си ги в дупето преди анален секс.