Споделена история от Секс и интимност

Съмнение
Здравейте, драги читатели! Имам съмнение относно това дали има вероятност да сме сгафили с приятелят ми. Правихме го без, а аз до преди това бях девствена. На следващия ден цикъла ми дойде, тогава го направихме отново. Държа да отбележа, че при нито единият от двата пъти той не свърши. Няколко дни след това се събудих и ми беше лошо. Знаете - виенето на свят и гаденето.
Имам съмнение и моля за мнения и съвети какво да правя. Разбира се приема и критики.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   При всеки акт особено без презерватив има поне теоретична вероятност от забрменяване, дори мъжът да не е свършил. Но предвид факта, че сте го направили около менструацията (прочети каква е разликата между цикъл и менструация), е малко вероятно да си забремняла.

Иначе твоите симптоми са типични при първите актове и са чисто хормонални.

ПС: една жена винаги е в цикъл, защото той е периода между първите дни на две съседни менструации. Разбира се, ако има изобщо менструация. Например жените в менупауза нямат.

2.   Aко си забременяла, то ще си бременна и без нашето мнение.
Не прави секс без предпазни средства, защото на бърза ръка ще се отзовеш бременна.
Не прави секс, когато имаш кървене. Тогава , най -лесно се предават болести по кръвен път.
Прочети в нета за видовете контрацепция.

3.   За няколко дни няма как да ти се появят симптоми. Самото оплождане на яйцеклетката трае около седмица. Това отговори ли на въпроса ти?

4.   Като се съмняваш си купуваш тест от аптеката. Сега едва ли си забременяла, но ако даваш все така без презерватив, вероятно и това ще стане.

5.   Разбрахме, че вече не си девствена, бременна и трябва да повишиш сексуалната си култура. Следващата ти тема ще е опасности при аборт или ифекции при полов акт в цикъл.

6.   Не бъркай Ковид с бебе,трябва ти мнение от лекар,а не от публиката тук !

7.   Няма страшно, ползвайте предпазване. Иначе аз много съм правила секс без свършване вътре и не съм забременявала, но за спокойствие ползвайте.

8.   Подобна измислица ми бе сервирана и на мен преди няколко години- аз ерген, забелязах в компнията на най-върлите ебачи на града една нова звезда, при тях няма празно. Случайно се запознах с момичето и не само това ами тя дойде с мен на един купон същата вечер. Почерпих се/без наркотици, мацката пи чаша вино/и имайки предвид в компанията на кои съм я видял, реших да я чукам на тавана. Понатиснах я, тя се дърпа, но като си вкарах коляното м/у бедрата и крепоста падна. Всичко нормално/дори ми стана топло и тя ми държа косата на опашка:)/Нямах презерватив/не съм очаквал секс/ и и свърших на коремчето. Влезе в банята и излизайки ми показва една салфетка сгъната. Вика, виш пич, ти ми бе първи! На салфетката имаше някакви червени петна и до там. На пияна глава нито ясно виждам, нито преди пова ми е споменала дори, че е девстена/нямаше да я пипна даже/. Срещахме се още няко пъти да се черпим /2 пъти/ но без секс. Вика ме тя след известно време в тях /викам е, ще я чукам тази днес/ Името и дори непомнех!!! Отивам, тя скача от една стълба на земята, кво си полудяла викам а тя--бременна съм от теб да падне бебето! И такааа.. няма да се задълбочавам, тя бременна, сватба и дета. Името и научих обаче :)За мен бе мъка на 24 години семеен, заебах следването и започнах бач. Забравих за споделя, че тя каза-салфетката ще си я пазя до гроб/тогава не обърнах внимание/. Един ден ми звъни телефона и на нея и трябва документ от училище, няма го този докумен и това е, вика виж в еди коя си чанта аз там си пазя важни неща, намирам я, ровя и ееее... там е и салферката с девстрената кръв, даааа... но кръв няма!!! Салферкара е била с разноцветни линии и кръгове, повече червени. Когато е сгъната и от вътрешна страна са шарките ЕДНА КАПКА УРИНА веднага кара червения цвят на шарката да се вижда ярко на обратната-бяла страна. Уфффф... дълго стана, писнами.... На практика излезе, че и детенцето не е от мен и веднага се разведох. Толкова много писах, че забравих повода, но карай авторке написал съм го вече!