Споделена история от Секс и интимност

Защо жените имат повече сексуални партньори от мъжете и защо жените лъжат мъжете за бройките си преди тях?
Не знам назад в миналото дали винаги е било така, но понастоящем жените започват от най-ранна тийнейджърска възраст половия си живот, през живота си имат значително и дори много повече сексуални партньори от масата от мъжете, правят много повече секс и на всичкото отгоре въобще не ги гризе съвестта, когато лъжат на въпроса: „С колко си била преди мене?“.

Провокира ме коментар н. 74 от темата „Защо белите жени предпочитат негрите?” .

Била с 3-ма негри (само може да си представим, колко са били останалите...)! Когато се омъжвала, излъгала мъжа си (разбирайте балъка, който е приравнен от нея към другите комплексирани мъже!), че той ѝ е третият, и ако ѝ се отворило възможност, ПАК би спала с негър – демек с удоволствие, мАжо, бих ти изневерила с един тъмничък индивид, потомък от древните племена на Сахара....

После защо мъжете сме скачали, когато някоя (лично според мен пълна отрепка) жена е спала с негър?

Хайде да си кажем истината! В женската душа НЯМА НИТО ЧЕСТ, НИТО ДОСТОЙНСТВО!

Предците ни много добре са го знаели това нещо и затова жените са си знаели много добре мястото – пред печката, яденето, готвенето, метенето, копаенето в градинката, поливане, шетане, зеленчуци, салатка, пред печката да топли семейното огнище, шиенето, прането, отглеждането на децата.

Жена може ли да държи на думата си? Може ли да я имаш за равностоен партньор, без да си на тръни и да очакваш всевъзможни подмолни номерца?

И най-добрият пример за това е, когато някой подкара някоя да каже с колко мъже е спала!

Като води един нормален, според вътрешните ни разбирания за чистоплътност и неукоримост, живот, защо въобще ѝ прищраква в мозъка мандалото да излъже? Нали няма нищо нередно в действията ви, ЖЕНИ??? Кажете ни истината, пък ние ще си направим извода дали ни устройва „това“ положение или да си търсим късмета другаде.

НООО... ТАМ Е РАЗКОВНИЧЕТО – жените много добре вътрешно чувстват, колко много са сгазили лука и че ако се разкрият, биха били третирани като най-долни отрепки...!

А какво да кажем за женската АЛЧНОСТ? За пари и материални блага жените дали явно, както проститутките, дали прикрито под формата на мили очички, пърхащи мигли, меко гласче, подканващо за секс, се нахвърлят жадно към богатите, въобще без да се интересуват, откъде ги имат деньги-те, как са ги изкарали и пр.

П.П. ЖЕНАТА, АКО НЕ ЛЪЖЕ И НЕ СЪБЛАЗНЯВА, МОЖЕ ЛИ ВЪОБЩЕ САМА ДА СИ ИЗКАРА НЕОБХОДИМИТЕ ПАРИ И МАТЕРИАЛНИ БЛАГА, ЗА КОИТО ЛАМТИ?

Коментари

1-50 от 53

2.   Ти си зверски задръстен, злобен и плиткомислещ човек.

По-голяма курва от мъжът няма!

Не ви казват с колко са били, защото се комплексирате. От жал ви го спестяват. Аз не крия, била съм с около 50 мъже, разпори си задника от злоба. Живея си както ми е кеф. Скоро пак съм на среща и ще добавя още един в колекцията.

Ж,24

3.   Авторе, симпатизирах ти при прочитането на заглавието /очаквах да видя просто раздразнен мъж, на който му е кипнало след някое разочарование/, но като те видях каква омраза си излял, проблемът ти не са жените и дали лъжат за бройката си.

Сега малко полезни факти:
1. нито жените, нито мъжете са длъжни да казват някаква бройка. Интимният живот си е тяхна работа и ако решат могат дори да не ти дадат бройка, та какво остава да си правят труда да измислят грешна такава. Нали си наясно, че никой не става собственик на другия, та да знае всички характеристики на "продукта", в това число коя употреба е? Този капитализъм съвсем ви разгони фамилията - и на двата пола! Съответно няма как да обвиниш някого за лъжлива информация по темата - радвай се на тази, която имаш!

2. водейки се от това как точно разбрахме, че жените имат повече сексуални партньори от мъжете? Да не би да искаш да кажеш, че ние, мъжете, чинно си признаваме бройките след като не сме длъжни да го правим, както стана ясно от факт номер 1? И от двата пола има курвенски материал.

3. в обществото има някакъв мит - мъжът с много жени е велик, жената е курва. Уж било мъжкарско, уж мъжът продължавал рода, бил ловец и т.н. Истината е, че и едните, и другите са курвенски материал и хич не ми ги хвали, защото първите били мъже!

4. да не ти казвам колко държащи на думата мъже съм срещал! Списъкът е кратък: аз, аз и... добре, да ги направим трима - и моя милост! Къде са тия държащи на думата си мъже, че да се изкефя на някой от същия биологичен вид като мен? Ей така, даже ще го снимам за спомен!

5. за финал - както има такива като онази с негрите, така има и мъже, които си падат по негърки. Да не ги издирвам по домовата книга, но знаем, че са там!

Човече, поработи върху проблема си с отхвърлянето от жени или с грешните представи за живота, които някой ти е насадил! Наистина, и моят опит с жените не винаги е бил цветя и рози, но чак такова озлобление и такава жлъч са прекалени! Бъди сигурен, че не си най-изстрадалия на Земята човек или този, който е търпял най-много от жените!

М33

4.   Аман от комплексари. Да се смееш ли, да плачеш ли... достойни и стойностни жени има МНОГО, но не за такива смазани от живота мишки като теб. Това коя с колко е спала не знам кой в 2020 година го вълнува. И с 2 и с 20 да е какво? Ще ходиш да ги търсиш да ги питаш ли? Ти като искаш такава партньорка читав човек ли си? Минах ли си? Девственик? Бил си само с жени, които обичаш? Само с една? Хайде стига с това лицемерие. Всяко гърне си намира похлупак... а такива, които много плюят по жените винаги са гнили и отвън и отвътре. Остани си завинаги сам и да се приключи драмата. В този сайт се плюе 24/7 по жените. Такива си ти намирате, бе, не разбра ли вече! Какъвто си ти такива са ти и родителите, и средата, и работната среда, и заобикалящите хора и ЖЕНИТЕ. Как все сте читави, кадърни, работни и какво ли още не и ви намира най-голямата измет. Погледнете се в огледалото и разберете, че изметта сте ВИЕ! Тъжно, но факт. Жалки комплексари като теб дават лошо име на мъжете.

5.   Браво, номер 4, по-добре от това не мога да го кажа!

7.   Не че защитавам автора, ама номер 2 по- добре да си трае, щото тя като не е задръстена ги е навъртяла 50, което си е чист курвалък и още щяла да добави. Минали я 50 мъже, ама има наглостта да заявява, че мъжът бил най- голямата курва.А ти каква си бе? А пък автора вместо да се дразни, че някаква спала с негри и лъже мъжа си, да си потърси читава жена. И аз съм на мнението, че повечето жени особено в България не стават, но като пишеш разни злобни теми, тва няма да оправи положението. Като не искаш да си балъка, който ще се хване със средностатистическата жена с многото партньори и гадния характер, опитай да намериш някоя свястна. Ако това не стане имаш 2 варианта- или си останаш сам, или ставаш поредния балък. А на жените с многото бройки ще кажа хич да не се хвалят с колко са били и да наричат другите задръстени, а да си траят. Курвейте си на воля, но недейте да натрапвате вашето поведение като " правилно" и " морално".

8.   Боклуци има и от двата пола, моля да не разделяте на мъже и жени :)

9.   В този сайт от доста време забелязвам,че се толерират такива женомразки теми и коментари . Защо? В същото време, когато коментирам нещо ,което си е по темата и няма обиди в него,не се публикува. Много харесвам идеята на сайта- имаш проблем-> споделяш го анонимно -> анонимно други се опитват да ти помогнат да достигнеш до правилното решение, обменя се опит. Но тези еднотипни теми напоследък, повечето писани или с цел провокация или просто съдържащи омраза към женския пол (най-вероятно писани от един и същ супер комплексиран мъж), почват да ме отказват от сайта.

10.   9, странно, но на мен ми се струва, че често се толерират мъжемразки коментари. Примери има за девствени бета мъже как не ставали, как били неуверени, как жените ги отвърляли, защото за нищо не ставали. А сега де. Или ще кажеш на черното бяло?

Май май всеки си гледа от неговата камбанария и му прави впечатление, само когато неговия задник е засегнат. А когато другите не са толерирани не се забелязва.

11.   Авторе, като ти си гнил- само с гнила може поне временно да си обменяте токсичните секрети. Ти нормална жена дори не можеш да помиришеш от близо.

12.   Тези които са навъртяли десетки и нагоре като тръгнат да искат сериозна връзка ще ревнат че никой не иска тях. А защо ли ? Жена която се води от нагона си не става за семейство, понеже като се появи поредния 'принц' ще зареже не само мъжа но и децата си. С такова чудо как може човек да гради нещо сериозно.

15.   Аве хора престанете да ревете, че било се плюело 24/7 по жените в този сайт.Погледнете коментара на номер 2 или на други като нея в други теми.Повечето са такива, но не си го признават.На по 24г. навъртяла 50 бройки.Утре на някой мъж въпросната ще възпитава дъщерите му.Обръщам се към мъжете? Искате ли дъщерите да са ви к&рви?Защото подобното ражда и възпитава подобно.За съжеление за днешното поведение на жените са виновни мъжете.Допуснаха облъчването с феминизъм и се ,,изтърва коня,, Мъжете станаха п&тьовци за да не останат сами и без поколение.С това са хванати на ,,менгеме,, и са длъжни да търпят и това е.Единствено само в мюсюлманския свят не допуснаха демокрация и облъчване с феминизъм и там нещата са все още по-старо му.Но Господ си знае работата и природата вакум не търпи.В Дания вече има квартали където важи официялно закона на шерията.Малко по-малко Европа се превзема от мюсюлманите, ето и кмета на Ротердам е мароканец и след едно 100-150години жената ще се върне в старата си роля от едно време.

17.   Всеки може да се хвали с много партньори, всеки иска да изглежда вървежен, в това число и жените. В днешно време, няма табута и за една млада жена е много по-лесно да има много партньори, поне на теория. Обаче на практика виждам, че повечето млади и привлекателни жени са обвързани. Не отговарят особено много на свалка, все разпитват за какъв си, какво имаш, с кого се имаш. Не им е толкова за секса, колкото както ще получат срещу него. Така че такива изказвания за бомбастична бройка партньори ме озадачават.

18.   Аз съм бил с доста жени и пред приятели такива като номер 4 ги наричаме к*рви. Сега сигурно ще ми кажат, че аз съм курвар обече аз да си легна с такава жена трябва да имам добри социални умения, да не съм скъсаняк, да изглеждам добре и тн. Докато жената, за да е спала с много мъже трябва просто да го иска. Дори не трябва и да е красавица, навити да я на*ебат винаги ще се намерят дори не някви закъсали. Трудно ми е да разбера защо това някоя да е спала с много се счита за няква гордост. Ми не е. Просто щото всяка може да го прави стига да иска. Разбира се, трябва да има и такива леки жени за забавление. Но едва ли има мъж, които да изпитва някво уважение към такава. Сексът с готина, класна жена, която е трудно да вкараш в леглото си, е много по-вълнуващ точно защото целта е по-трудно достижима и знаеш, че си един от малкото успял да спи с нея. Останалото е за нагона и е лесно.

19.   Само като слушам коментарите на курвите тук ми става ясно защо вече никой не иска брак деца и отношения с такива парцали.
Изтривалката номер 2 е написала как ще добави още един в колекцията. Смях в залата. Все едно им реже пенисите и си ги слага във витрината. Как пък не се се замисли че те е една скъсана торба за отпадък хаха.
Темата е много болезнена за масата жени понеже доста от по порядъчните яко залитат от кур на кур и се чудят, защо никой не се интересува от същността им а само от путките им.
Днешно време незнам дали бельото е станало по оскъдно, но доста жени си свалят много бързо гащите там където ги устройва без да мислят за последствията и за бъдещето.
Тук коментарите им потвърждават че освен за едно бързо ебане за друго не стават а след време и за това няма да стават.

20.   Номер 4 смазаните мишки сте ти и такава като номер 2, които до 24-тата ви годишнина сте минати от по 50-100 нереза.Само, че това ще го разберете, когато се наиграете с п&шки и тръгнате да търсите сериозен мъж за семейство.Нито един мъж с чест и достойство, няма да иска да е ,,бадженак,, с половината мъже от квартала.Единствено би се съгласил някой смачканяк от живота.Такива като вас по принцип или свършват сами, с по-едно, две, три деца.Или свършват в съжителство с някой неудачник и битов алкохолик, който я смазва от бой.Тогава ще разберете значението на думата ,,Смачкан,, До тогава бий катерицата в дувара и да не ти пука.

21.   Мен една ме лъга и води за носа, че била с 5 - 6 човека. И когато нещата се задълбаха с брак, дете и т.н. в последствие с течение на времето разбрах, че преди да ме върже е била с около 40 мъже. Бях много огорчен и разочарован, отношенията ни след време се прекратиха, но по други причини.

22.   15, няма да е след 150 години, новия ред дойде, ама при нас ще е още по-новия и ще се режат сливи ама яко ще се режат. Има няма и 5-10 годинки и ще живеем в мовата реалност. Кой де що е педерюга, курва или жена яко ще го еват до насиране.

24.   Да ти отговоря конкретно на въпросът - защото могат.

За една жена е много по-лесно да си намери мъж за секс поради ред биологични причини. Това е и проблемът. Тая идея, че мъжете видиш ли равностойно или даже повече изневерявали... Хайде вземи един средно статистически мъж след 35, и го огледай добре, как ще изневери... Да, за 5% които имат пари, външен вид, престижна професия е много лесно. Но за останалите, е диаметрално противоположното - изключително трудно. Жените са много по-изберателни, защото биологично така са програмирани.

Но не търси проблемът в жените, те са животинки като останалите твари. Следват си инстинкта, и това което им показват. Нали си чувал - monkey see, monkey do. Истинският проблем са технократите които управляват в момента тази планета. За тях, човекът е просто биологична машина, която като всяка машина може да се препрограмира. Зачети се в темата за транс-хуманизма. Това не е бъдещето, живееш го. За мен всяка жена която ползва противозачатъчни или аборти е вече "транс", не е естествен човек. Контролирането на детеродните функции по изкуствен начин, е другата страна на секса заради самият секс и изгодата от него. Развива се неестествено за вида поведение, което деформира психиката. Факт, макар че повечето няма да се съгласят, защото друга пропаганда тече...

Друг елементарен пример ще дам - достъп до неограничено количество храна. Звучи супер на теория нали? Като това "равенство на половете". Но на практика доведе до всички модерни заболявания от които умираме пак толкова рано, ако не и по-рано. Това дето "науката" увеличила живота на хората... поредна технократска лъжа. Отвори една уикипедия, виж Платон на колко е умрял примерно - 80 години... Пра-дядо ми умря на 94, не е посещавал доктор. Просто една от много технократски лъжи (от любимите). Трансхуманизмът е финалната им идеология. Тези РНК ваксини които бяха целта на т.н. пандемия, са само поредната крачка. Който поне малко се е зачел по темата значе, че хора като Гейтс от години изследват коронавирусите като инструмент за ваксини, имат си патенти. Защо? Искат да препрограмират човешкото ДНК. И не, за съжаление това не са научни фантастики. Това е целенасочена политика последните 50 години да се промени хомо сапиенс. Към какво? Към каквото елита реши... Насочи си агресията в по-ползотворна посока и не ползвай да те използват емоционално така както използват жените. Защото, да, тях избраха наистина като основен иснтрумент, по-лабилни са, по-лесни за контролиране. Но днешните мъже не представляват особено по-голямо предизвикателство...

25.   За номер 20

За твоя информация имам връзка от 3 години и живея прекрасно. С такива отпадъци като теб в реалният живот не общувам. Битов алкохолизъм, бой и 2-3 деца можеш да видиш само ти в бъдещето си. Това, което имам аз не можеш и да го мечтаеш - материално и духовно. Върни се в 5-ти клас на урока за правопис и пунктуация и тогава си мисли, че си постигнал нещо. Такива като теб не могат да напишат 3 реда без грешка, но си отварят миризливата уста да обясняват каква трябва да е една жена. Ти нямаш ниво и си с килийно образование в селското школо... къде си тръгнал да си даваш мнението все едно си фактор? Неграмотен бачкатор с претенции. Яж си двете филии хляб и си мълчи.

26.   Н 24, а за "free monkey" какво ще кажеш? И повечето сме жени сред иначе малкият процент (%) от тези сред нас...включително сред рецесивните Така че...ясно ти е предполагам!
За препрограмацията си прав, само за позитивните, не на вируса, на "другото" а и не забравяй че, това което наричат ваксина изрично казаха и писаха че, е тествано на маймуни.
Другите сме резистентни и за това също вече има свободно инфо, само трябва да се потърси.
Категорично съм против елита, сега сменят администрацията, но и на тях не вярвам въпреки че, уж разчистват боклука сред тях! Обаче (!!!) за едно съм съгласна- заради един само биологичен вид страдат всички останали! Авто/деструктивни са... А "вирусът" не засяга никой друг вид,..

27.   26 повечето не сте женени а половината сте разведени. Половината от останалите женени сте нещастни и брака ви е ужасно скучен. Другата половина от "щастливо женените" сте изневеряващи. А всички останали не се знае.
Нищо не знаеш за вируса. Изследвала ли си го. Информация всеки може да и побликува всякаква.
Ти също си препрограмиране да мислиш че не си препрограмирана.
Не стават така нещата, както ри се иска. Айде чао.

28.   От номер 20 към 25. Отпадък си ти, и то както социялен така и биологичен.Никой мъж с поне малко самоуважение не би взел някоя като теб изяла 50 и кусур п&шки за образцова съпруга, която ще го целува със същата устата където в нея са плюли над 50 смока.И да му прави мекици със същите ръце, с които е мачкала лангите на знайни и незнайни.И да му викат в махалата ,,бадженака,, Такива разпоретини като теб, не ставате за семейство, защото се водите предимно от нагона си..Бас ловя, че и на тая шматка сега къде си с него му изневеряваш за кеф.

30.   Отговарям директно на въпросите
1- защото можем! И ако това не ви изяснява че, сме с по- голям избор и трябва да сте нещо повече от низки Ганьовци или посредствени мишоци за да бъдете "специалният" избор... е, ваш си проблем, не наш!
2- аз лично не лъжа за бройката. Пък и е един от бързите тестове дали и колко е комплексиран мъжът на тази тема. Тези с малките емоционално топки няма нужда да ми се навъртат наоколо, така или иначе с мен няма да се получи.
А жените които лъжат го правят защото егото на мъжете е крехко, а комплексиран е отвратителен боклук който винаги търси къде да си излее душевните терзания. И аз не раз ирак защо са им такива, защо изобщо си правят труда да лъжат като с истината много лесно ще отсеят.

31.   №30 перфектна си. Със сигурност си човек който умее да обича дълбоко и да дава всичко от себе си в една връзка. Шапка ти свалям.

32.   Защото се комплексирате. Очеизбождащ, световноизвестен факт, който дори тук - анонимно, никой мъж няма да събере смелост да си признае.

33.   Н 30 и колко пишки си счупила? Защо не ни споделиш .
Лъжата си е лъжа и няма оправдания за нея.
Я кажи а тебе с големия избор не са ли те послъгвали.
С по голям избор сте но от навитаци с препълнени мъде.
Я погледни и от другата страна а тя е че у тея дето са те дупчили и те могат. И тебе те отсяват не го забравяй. Аз на 2 такива като теб съм отказвал секс и съм горд, че мога да си го позволя и съм по важен от няква вехта путка дето си е въобразила, че има някаква обществена тежест, само защото има много навитаци за путкат си. Много се кефя да гледам глупавото изражение на такива шматки дето се мислят за вървежни, когато им обърна гръб. Не си кралицата на колонията та да разпределяш ти. Ха. Не сте толкова важни, колкото си мислите. Опитните свалячи са ебачи на конвейр масово. И да не казвам какво се говори и мисли зад гърба ви. Направо ще ти се иска да си метнеш въжето само ако знаеше.
И това че цял отряд пишки са вилняли из шундата ти не е никак повод за радост и ще го разбереш. Всеки Ще си прави сметки зад гърба ти.
Просто смехотворно е.
Най големия избор го имат милионерите. Именно те чукат манекенки и ученички и всякакви жени наред.
Една жена може да има много навитаци, но 85% от тях просто ще искат да бръкнат в гащичките й!

И сега отговора на темета:
Жените имат повече бройки, защото много от тях нямат морани механизми, които да им служат като спирачка.
Жените лъжат, защото са жалки марионетки в порочния кръг на злото.
Нека някой да каже, че не е вярно.

34.   А що трябва непременно да се "комплексираме", а не е това, че просто вие ставате емоционално ощетени от твърде многото пишки, които сте поели това, че е просто неприятно?
Баси, че аз с какво съм специален, ако тя е била със 100 преди това?
И тук не говоря за някакви наши си, мъжки измишльотини, а за това какво реално се случва - жени с много бройки третират мъжете лайнарски, съответно се получават лайнарщини. За какво ни е? Вие самите създавате усещането в мъжа отсреща, че е поредния. Съответно е напълно адекватно и той да ви третира по подобен начин. То затова имате и толкова бройки де.
Да не говорим, че при ВСИЧКИ жени с много бройки има едни общи фактори - проблеми в семейството (особено с бащата) и мизерии с бивши, токсични връзки и т. н. Все неща, дето могат да ти скапят живота.
Аз не съм чул за някой да се е хванал с някоя с много бройки, и всичко да е тип топ.

35.   Н 33 " Лъжата си е лъжа и няма оправдания за нея"
Нали казах че, не лъжа, бе овчо!
"Една жена може да има много навитаци, но 85% от тях просто ще искат да бръкнат в гащичките й!" Хахаха разбира се, да, да не би да помисли че, не знам и реши да ми отвориш очите ... ооо, благодаря, нямаше нужда. На 85% от мъжете с които съм имала отношения само съм искала да им бръкна в гащите и аз!!!
За нещо по- сериозно вече е съвсем друга тема!
Ако ти си мислиш че, започваме сексуалният си живот с идеята- търсене на съпруг- побъркал си се нещо!
Ако пък ма всичкото отгоре смяташ че, здрава, сексуална жена ще си стиска краката докато реши да се задомява- хахахаха
Ако на всичкото отгоре смяташ че, току- що навършила пълнолетие да речем, жената трябва да търси веднага "сериозния" да не би някой дълбоко "обиден" като теб да и се скара в анонимен сайт е че, си се радва на сексуалността и свободата си - буахахаххаххахаха
Оглеждаме се за сериозен когато искаме сериозна връзка!!!
Това може да се случи на 25 г / 30 или дори повече. Дотогава да не помирисвали мъж че, някой пропуснат ще се изнерви и затрупа с крака.
Единственият проблем на такива като теб е че, дори за забавление ви пропускат жените! И нормално, то и за това си трябва освен добра физика и излъчване, някакво интелектуално ниво. Защото като си отвориш устата и започнеш да пръскаш толкова злоба и комплекси, е, то е ясно.

А с връзките си винаги съм била крайно откровена! Изобщо нямам намерение да пазя някого от собствените му страхове и комплекси! А и на мен помага да си отметна още една точка от теста.
Хайде сега се успокой, без това шанса ти да попаднеш в моя компания/среда е нулев :)
Приятно изкарване на празниците, удари една злобарка и релакс!

36.   Аз съм била с около 35 до момента. Сред тях има и доста чужденци, понеже са по-красиви. (И, не, не харесвам негри.) Един мъж не може да ми даде нищо повече от един гол хуй. Мъжете нито имат морал, нито могат да обичат, нито да са верни. Тъжната истина. Ползвам мъжете колкото да се начеша и изчезвам. Иначе не искам нито да ги виждам, нито да ги чувам. Знаят само да си смъкват гащите, курви са. Това е най-милото, което мога да кажа за тях. Другото ще ви го спестя, че ще се обидите.

ж25

37.   Мъжете сте роби на секса.

38.   Как ще уважат и обичаш жена, която 40-50 са я ебал и за "добър ден?! Та тя си е професионална курва. От нея нито съпруга, нито майка става. А, иначе били сме комплексирани? То това важи и за мъжете курвари, де.

39.   Уффф..майната им на бройките преди мен,нооо... мен да не ме "обслужва" както трябва/пълна програма/,преди мен да не си го е вадила, да и виждам ануса на какво прилича,при редките свирки да виждам,че прави "дълбоко гърло"...а пред мен "ти за каква ме взимаш?!",ще и разкажа играта! За мен всяка една жена е огромен ,нагъл манипулатор и то само е едни около 10 см. опикана плът!

40.   33-35 чудесно е че не лъжеш патко куха пълнена, просто не вярвам на разпоретини и затова го казах.
Дано и така да остане ако един ден решиш да се омъжваш. Уви тогава ще се сблъскаш с друга действителност.
Твоите очи са отворрени и гледат яко на КУР разбрахме.
И така курва със самочувствие говори на ние ние жените хахахсххс. Все едно тя представлява всички жени. Аууу че и тест правила. Накрая ще си го сметаш ама сметките ти ще излезнат без кръчмар. Много си смешна.Не мисля а знам. Не че не съм бил в компанията на шеврантии като тебе, но вече някак сте ми гнусни. Далеч си от реалноста. Аз нямам проблеми.
Не те знам на колко год.си обаче ти не знаеш как някой хубав ден самочувствието ти ще бъде разбито на пух и прах.
Проблема на такива като теб, че много си вярват, но студения душ идва рано или късно а за тъпкачите тива не ги касае.
Спокоен съм. Имам отлична физика, визия и мозък далеч над твоите.Благодаря.
А ти внимавай да не преядеш с пишки по празниците от лакомия(((:
Айде весело изкарване.

41.   Интересна тема! Все пак малко се чудя как точно разбирате кой колко бройки има, независимо мъж или жена. Много хора могат да се похвалят с бройки, включително и жени.

42.   36, просто на такива попадаш. Явно само по лоши момчета си падаш.

43.   Ж22, бях девствена, когато срещнах приятелят си. Вярна съм му и не бих го зарязала, заради никой друг. Ако все пак се случи да се разделим, не бих лъгала за бройката си, пък и смятам, че една жена трябва да прави секс само в сериозна връзка и при наличието на любов. Аз поне много трудно бих си легнала с някого просто за една вечер и вероятно бих се почувствала омърсена. Мисля, че същото важи и за мъжете. Това е мое гледище, разбира се.

44.   Брачеда взе една такава, като номер 30. 20 години вече не може да му роди дете. И по-добре, това дете да излезе от там където са плюли педесет смока? То ще бъде опетнено още от самото раждане.Ми , ако се роди и е момче и след време другите момчета започнат да му се подиграват, че бащите им са опъвали майка му яко.По-добре такива да нямат деца, и да си я карат като катъри.

45.   По повод на номер 30. Демек ако жената е минала 100 нереза, не че жената е курва, а мъжа е комплексар, че има нещо против жена му да е курва.

46.   До 45:

Приятелю, ограничен си. Курвата пол няма. Мъже, жени, все тая. Когато душата е курва, полът няма значение.

47.   46, ти си ограничен, защото пишеш разбрал-недоразбрал. Говоря за двата пола, просто в коментар 30 ставаше въпрос за жена курва. Ама то акъл се иска. Не е толкова лесно, като да изпляскаш тук някакво прибързано заключение и да изпозваш обидна дума, без дори да си разбрал за какво става въпрос. Щом си кретен и не се сещаш, поне питай, преди да обиждаш, ограничени бай Ганьо. Или викаш, къде ше е кефа от това да се заяждаш.

48.   М37. Никога не съм задавал този въпрос на гаджетата ми.
Една жена ако не е читава - бройката не е от значение. Трябва ви социален опит за да го разберете този факт, а повечето мъже под 30 са всъщност много спънати в комуникацията и са гледали прекалено много порно... А сега вече се увличат и по MGTOW идеите.

49.   До 46

Конфуции е казал нещо за ключалката!

51.   Жените не споделят за истинската бройка, защото осъзнават ,че не е повод за гордост и моментално падат в очите на мъжа. Особено пък ако виждат в мъжа потенциален сериозен партньор ще си скъсат задника ,за да излязат божи кравички.

Понятието "лека жена" не се е появило от вчера. Можете да се успокоявате и извинявате с каквото си искате - 21ви век е, имам си нужди, равни сме и т.н. и т.н., но истината винаги е била и винаги ще бъде една, а именно ,че когато една жена има голям брой партньори това значи само едно - 2ра ръка е и не си струва усилието мъж да я задържи

52.   Н 38, че какво са 40-50 бройки! Толкова ги правим средно до около двайсет и пет годишна възраст, докато сме студентки и си търсим съпруг. После повечето от нас се кротват, и стават почтени семейни жени, а някои продължават с бройките и до 30 и нагоре. Ние ли сме виновни, че днес трудно се намират отговорни съпрузи!

53.   до 48

"Една жена ако не е читава - бройката не е от значение."

Или завъртяно на обратно:

"Една жена, ако Е ЧИТАВА - БРОЙКАТА Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ!

Точно това казвам и аз, и много други писали тук!

Нямаме разминаване във вижданията.

Ето че имаме необходимия социален опит, за да го разберем този факт!

От Автора

54.   №52, щом ти е трябвало да минеш през 50 бройки за да си намериш читав, значи имаш сериозен проблем. Повечето индивиди е лесно да се отсеят още на етап разговор.
А тия приказки за 'кротването' на разни хора които обичат да се 'наживяват' ги разправяй на баба ми. Човек щом веднъж свикне с определен начин на живот, после все се връща към него по един или друг начин.
Така че такива с много бройки търсещи отговорен съпруг са ми интересни. Хем искат сериозност и отговорност, хем не предлагат такава. Ако е наистина сериозен мъжа - той е прецакания в случая.
Да не говорим за колежките ти които се възмущават колко мъжете са комплексари, но изненадващо с такива се събират. Ами казвайте си от вратата колко са ви бройките мили дами ако не искате да живеете с комплексар. Току виж ви огреяло с някой алфа-мъжкар дето минава повече бройки за седмица отколкото вие за месец.

55.   Пичове, що се нервирате бе. С жена на глава няма как да излезеш. Тя изневерява и ти вика, че ти си виновен.
Нека си се ебат с 200 човека. На 35 ще дойдат да плачкат, че няма истински мъже с по 1 дете и умираща от глад. Разберете, че жените имат ограничено време, в което са най-плодовите и най-добре изглеждащи.След това олеле майко, от зле по-зле. Качествените жени ще се развиват през това време, а всички останали ще чупят по 200 кура.
Има нещо много присъщо за жените, които са много ебани. Нарича се- thousand cock stare. Няма как да се сбърка, ако се вгледате внимателно. Празен поглед, който ти показва в дълбочина колко кура е видяла. Не се ебавам, винаги се разпознават.
Така вместо да се чудите ще знаете, че си е курва. Така една ме питаше как съм разбрал какво мисли, че съм и налетял. Спестих и че курвенският и поглед ми е бил достатъчен и и казах, че много ме кефи.
Аз въпроса съм си го решил. Грам не се занимавам за дългосрочни връзки и женитби и деца. За чий кур да взимам "кола" на 1 млн.км с нова боя и претапициран волан, която още с регистрацията (женитбата) ще почне да дава проблем след проблем.
Нека си плюят тука. Както виждате женитв директно ви го казват. За друго не ни ползват. А някой беше споменал, че жената сякаш режела куровете и ги прибирала. Точно така е брат. На мен жена ми го е казвала- "искам да ти го отрежа и да си го пазя"
Разберете, че жените искат пари, да си начешат оная работа и нищо друго. Всички други приказки са за да ви отклонят вниманието. Просто ни използват, а ако не им доставяте нужното ви казват, че не ставате за нищо.
Когато разберете това нещо, ще се усетите, че нямате нужда от жени, за да сте истински щастливи. Чисто и просто и те за друго не стават освен да ни направят по някоя свирка.

56.   52 сами си вкарвате автогол.
С вашето курвенско поведение ако днес не се намират отговорни съпрузи, утре изобщо няма да се намират такива.
Балъците са на изчерпване побързайте.

57.   52, после такива като теб на по 45- 50 години ще мрънкат как някой на 30 се е хванал с 20- годишна "пикла", която можела да му даде само секс и нищо друго. Това, че вие сте били с 40- 50 бройки на и под 25 годишна възраст и само сте се чудили с кой да си легнете, не значи, че всички сме такива.

От номер 42 и 43.

58.   От 48 до автора - всяка жена е различна. Бил съм с девойки с много бройки, които са пълни дърва в леглото и с такива, които са магьосници на секса, макар и почтени по стандартите на...количеството мъже...?
Човек не е математика. За сериозна връзка търси душата.

1-50 от 53