Споделена история от Секс и интимност

Голи снимки ЗА или ПРОТИВ?
Искам да и пратя голи снимки, но не мога да се възприема да се снимам. Какво да правя? Окей ли е да се снимам и да пратя. От мъжки пол съм.

Коментари

1.   Според мен недей защото може да ги разпространи

2.   Не го прави ще станеш за резил.

3.   Ако ги изпратиш на една жена, със сигурност и всичките ѝ приятелки ще ги видят. Сега... при мъжете не е толкова "унизително", колкото при дамите и е много по-малко вероятно да те заплашват, че ще ги пуснат наляво-надясно, но все пак внимавай. Прати по боксерки или ако имаш наистина много голяма пишка и оформено тяло. Иначе има голям шанс да те гаврят, ако не публично, то поне помежду си.

4.   Против, против, против, хиляди пъти против! Ако се чудиш защо, напиши в Гугъл ключовите думи "разпространи голи снимки отмъщение" и ще разбереш какво те чака, ако някой ден ядосаш "благоверната" достатъчно. Пък ти си знаеш дали искаш да те помнят като поредния, който е лъснал гол в Нета! Може пък нудизмът да те влече, знам ли те?

5.   Против, против, против, хиляди пъти против! Ако се чудиш защо, напиши в Гугъл "голи снимки отмъщение" и ще видиш! Е, знам ли те - може пък да ти харесва да те гледат гол из Нета. Нудистче ли си, пич?

6.   Аз съм против независимо дали става дума за мъже или жени. По-добре без голи снимки, отколкото да се пращат такива и през цялото време притеснения дали ще се видят някъде изтипосани или не.

7.   Аз съм за, но само и единствено ако е consensual и ако са поискани. Има хора, които имат воайорска нотка у себе си и обичат да гледат, но разбира се не на всеки срещнат.

Та, ако сте си на лафче и нещата са преминали границата на флирта и пак повтарям ако тя иска - давай смело.
Хубав съвет е да не си снимаш лицето, като пращаш nude, за да няма после Тото от Скандау.

Братан.

8.   Ако толкова искаш да го направиш, гледай да не се вижда лицето и други белези, по които можеш да бъдеш разпознат (например татуировки върху видими с дрехи места от тялото).

10.   Не, ако беше жена щях да ти кажа да направиш, иначе няма смисъл. Ако иска да те гледа, на живо.

11.   Аз си пращам най спокойно (женско съм) ама естествено само на гаджета,не смятам е някой мой бивш би унижил първо себе си по подобен наччин да ми разпростраява снимките ама ако се стигне до там не ми пука честно казано,нито ще съм първата нито последната

12.   Категорично не! Днес пращаш голи снимки на гадже, утре късате и снимките ти стават общо достояние. Мисли с главата си!

13.   Щом говориш за голи снимки обясни ни дали тя ги иска. Ако сте говорили по скайпа и сте се виждали лице в лице тогава от какво се притесняваш. Както казват 7 и 8 изпрати й без да се вижда лицето ти. Защо ти се вижда толкова сложно. Изпращай по-бързо да я зарадваш за новогодишните празници.

14.   Аз като цяло съм на кантар. Като по-млад съм пращал и на мен са ми пращали, но е било винаги на жени, които са се оказали сериозни и нито аз съм разпространявал или използвал техните снимки след като сме се разделили нито те моите. За съжаление няма как да знаеш какво ще се случи след време и дали няма да станеш за резил. Ако и момичето ти праща пращай и ти, така поне ще имаш и нещо нейно ако реши да си отмъщава по някакъв начин.

15.   Мъж или жена, по-добре не пращай голи снимки. Особено на бегло познати, скорошни гаджета или свалки. Не за друго, а за да не те гледат нейни приятелки или цял интернет.
В случай, че все пак решиш да пращаш, гледай поне да не ти се виждат лицето и дома, така няма висок риск някой твои познат да те разпознае.

16.   Против. Напълно против.

В момента, в който взаимоотношенията ви се влошат или евентуално се разделите, снимките със сигурност ще попаднат в чужди ръце — колкото повече не пасваш на разни очаквания и „стандарти“, толкова по-подигран ще бъдеш. Да не говорим, че интимното си е интимно; личното си е лично. Не си заслужава; който иска да гледа голото ти тяло, може да го направи по време на жив, физически контакт. Останалото е рисково, води до неудобни ситуации, срам и т.н.

Впрочем... добре, че беше някогашен мой бивш приятел, за да се запозная и с друга истина, насочвам това към жените: внимавайте с кого си лягате, до кого си лягате и как си лягате. Живеем в сравнително извратени времена, обособени под влиянието на бързото общуване в социалните мрежи. В общ чат на мъжка компания видях снимки на голи части от тялото на „приятелката“ на един младеж, който решил да я снима, без тя да има представа за това. Видяното от мен ми послужи и като допълнителна причина да се разделя с човека, с когото излизах — каквато компанията, такъв и той; добре, че не достигнахме до с*кс и беше още сравнително рано за това, кой знае какви щеше да ги върши и той... отвратително. Доверие никому. Пазете си тялото, пазете си психиката!

Ж20

17.   Не, недей. Правил съм го и съм получавал такива с тогавашните ми приятелки, това е в миналото. Нека тези неща си останат за на живо!

18.   Подкрепям номер 1.

19.   А що не си направиш рентгенови снимки и да ги пратиш тях?
Пак са голи...

20.   Против съм.

21.   Аз също съм мъж и нямам нищо против да пращам. Разбира се, не на всеки. Пращам само на партньори, на които имам голямо доверие. А пък честно казано и доста се кефя да си го показвам...хаха.

22.   По-добре е да не се пращаш гол по нета.

23.   Само педал би си пратил голи снимки. Сериозен мъж не би го направил, защото има разум.