Споделена история от Секс и интимност

Бисексуален живот
Здравейте, момче на 19 съм и от доста време съм наясно с факта че съм бисексуален. Или по скоро чувствам сексуално привличане и към двата пола, но любовно само към жените. В момента съм сам, но досега съм имал две приятелки и с едната сме правили секс. Но винаги съм искал да го направя с мъж може би и в двете роли, често гледам гей порно, пиша си с разни гейове или би мъже, но никога не съм се осмелявал да се видим и да правим секс.

От тази година съм студент в София - журналистика. Специалността, която съм избрал също е част от проблема. Честно казано вече все повече ми се иска да се осмеля да правя нещо с някой мъж, но притеснението ми от подобна среща с непознат е огромно. Може би е защото съм по притеснителен по принцип, но знам че е така и заради това, че искам всички тези сексуални връзки с мъже да останат тайна. Първо защото е невъзможно да се разкрия като би пред приятели, семейство и т. н. и второ защото мисля че това ще навреди на професионалното ми развитие. Много съм амбициозен в специалността си, искам в бъдеще да работя в голяма медия и съм уверен, че мога да го постигна. Но е невъзможно това да стане ако съм бисексуален, нито пък аз искам този факт да става известен.

Затова в момента се измъчвам наистина много какво да правя. Въпроса е как да мога да се виждам с момчета, когато имам такова желание и едновременно да съм сигурен, че примерно няма да издадат тайната ми в бъдеще ако стана разпознаваем и това да навреди на положението ми или на бъдещото ми семейство. Напълно съм наясно че това влечение към мъже може да е просто младежки нагон и в бъдеще да изчезне. Пък и както казах нямам любовно влечение към мъже, а само към жени и искам един ден да имам нормално семейство с деца и т. н., както и кариера в голяма медия.

Много съм притеснен от двойствения живот който ще се наложи да водя, но да се разкрия като би не е вариант (дори и да не работя в голяма медия). Бих искам да чуя вашето мнение по въпроса и някакъв съвет може би. Как са стане всичко това и да съм сигурен че тайната ми няма да бъде разкрита след години от някакви хора с който съм се виждал сега когато съм млад наприми. Бих бил много благодарен ако ми помогнете с мнение и съвет.

Коментари

1.   Аз съм като теб и също от няколко дни си мисля същото!
Бих се радвал да се видим и да разменим контакти,ако това въобще е възможно тука?

Момче на 20г.

2.   Мога да те уверя, че всички около теб ще разберат. Тези неща са във въздуха, не ти ги пише на челото, та да си нахлупиш шапка. София е голяма, но клюките се търкалят.

3.   Не специалността е проблемът. Проблемът е в обществото. За мене би трябвало индивидът да прави това което иска стига да е честен в отношенията си с другите. Една от възможностите е това което правят голям част от би мъжете в българия. Женят се, имат деца, докато жена им има желание за секс, те са добре. Обикновено няколки години след раждане на децата много жени загубва желание и тези мъже или минават на ръчна за да запълват дупките или в главата им се връщат пак проблемите, с които сега се бориш.

Надявам се и ти пожелавам час поскоро да намериш момиче с което сексът да бъде истинска и дълга наслада и да не идва отново часът на тази дилема.

Понеже вече имаш опит с жена и ако това не ти дава нужното, не се жени ьащото в един момент трябва да я излъжеш.

4.   Значи "любовно привличане" имаш само към жените, а с мъже търсиш просто сексуално разнообразие? Интересна условна любов имаш, но разбирам те, все пак си човек, за когото хорското мнение е много по-важно от вътрешните чувства и желания.
Като гей човек искам да ти кажа, че никога не бих пазил тайната на човек като теб. Нали разбираш, че трябва да държа на теб, за да пазя каквато и да било тайна, а с тези ти намерения е много наивно да очакваш нещо такова. Егоистичното и консуматорско отношение към света и хората няма как да ти осигурят комфорта, който ти се иска да имаш.

5.   Това, което ми хрумва е да се видиш с някой от мъжете, с които си пишеш, но по-добре първо да го опознаеш, за да знаеш, че е свестен. Прави секс с него и се придържай към него. Ако продължаваш да имаш желание, а той вече не избери друг. Гледай да са минимален брой, за да е минимален бъдещия риск. Това понеже твърдиш, че да се разбере не е вариант. Иначе според мен не трябва да се тревожиш толкова. Ако някой твърди, че публична личност е гей това ще бъде скандал, но казват няма лоша слава. Ще се привлече внимание към теб и ще станеш по-известен. Разбира се винаги можеш да отречеш. Просто ще си хванеш гадже и готово доказателство, че не си гей. Вариантите са много и не трябва да живееш в страх от бъдещето. Привличат те мъже - не губи време и си намери мъж тогава. Животът не е вечен, желанието обаче е.

6.   А мислил ли си да опиташ и с животни/содомия/,като бъдещ журналист,дай Боже в национална медия,ще ти е доста от полза-я виж Юксел как се напасна след връзката с Евгени Минчев !?

7.   Според мен желанията ти иддват от гледането на порно.
Намали гей порното и постепенно ще ти мине желанието.
Другия вариант е да си купиш едно дилдо и да пробваш с него, кагато искаш да правиш секс с мъж.
Може и да си бисексуален, но като не си описал, какви мъже харесваш си мисля, че може би искаш да усетиш, какво е да ти го вкарат.

8.   Че то в България повечето хора от хуманитарното съсловие и от артистичното съсловие са или изцяло хомосексуални, или бисексуални, какво те притеснява? За един от най-известните водещи на новините бяха изтекли папарашки снимки, че се целува с мъж, но това не му пречи отново да е сред топ имената. Важното е да си свестен като човек, вече на никого не му пука толкова кой с кого си го слага. Щом не налагаш това, което си, не демонстрираш сексуалността си с токчета, гримове, лакове, червила и прочие, не мисля, че ще имаш проблем.

Важното е ти да се чувстваш добре, мисли най-напред за себе си, защото ако ти не помислиш, няма кой. Колкото и близки да са ти роднините и семейството, те не знаят всички твои тайни и страхове, което е нормално. Нужно е ти да си спокоен, че се отнасяш коректно с хората, не си подвел никого, не си измамил никого, съвестта ти да е чиста. Оттам насетне нека всеки да плямпа каквото си пожелае по твой адрес, какво ти пука? Крайно време е да се отучим от навика да живеем за хорското мнение по подразбиране. "Какво ще си кажат хората?" - Ами, нищо няма да си кажат, защото всъщност не им пука - пука им дотолкова, че да ти смажат егото и да те унижат.

Смелост и кураж ти пожелавам! И не забравяй най-важното - с който и пол да предпочетеш да създадеш връзка и после семейство, не забравяй да бъдеш коректен в отношенията си, не лъжи, не прикривай, бъди прям и откровен, това е.

М33

9.   Единственото, което ще ти кажа със сигурност, е, че това не е младежки нагон. Това е твоята сексуалност и винаги ще е част от теб. Изобщо не означава, че отсега нататък ще водиш двойствен живот, ще имаш любовници, афери и т.н. Но с времето ще разбереш, че това си просто ти и няма нищо страшно. А, и това с "мога да се обичам само жени" най-вероятно не е така, ще видиш ;)