Споделена история от Секс и интимност

Защо жените в tinder и okcupid така упорито крият ,че имат деца?
От около половин година ползвам активно тиндър и окейКюпид и забелязвам ,че жените много упорито крият когато имат деца.

Изглеждам сравнително добре ,написал съм ,че съм програмист и съответно жените доста налитат.
Като цяло търся сериозна връзка ама смятам ,че няма проблем до тогава да се позаблявам - и излизам на доста срещи.

Често разбирам ,че жена има дете след втората или третата среща или дори след като сме правили секс (то ако след третата среща няма секс е безсмислено да се продължава).

Как се надяват на сериозни отношения като крият нещо толкова важно толкова дълго време?
Нямам против да опъна самотна майка няколко пъти ,но не бих се обвързал сериозно с нея. Нямам желание да отглеждам чужди деца, нямам желание да си съобразявам графика с тях, някакви бивши да ме гледат навъсено и т.н.

Самотните майки да си търсят самотни татковци, пенсионери или каквото там им върже. Лъжата и такива тайни не са добра предпоставка за започване на трайна връзка и честно казано не знам на какво се надяват като крият такива неща.

Естествено е че всеки качествен мъж без такъв багаж ще ги разкара.

Коментари

51-51 от 51

55.   Че от какъв зор ще ти се обяснява? Забърсвам някакъв в Тиндър и ще тръгна да му се изповядвам, как ли пък не! Тиндър е с цел неангажиращи срещи, не разказване на житието-битието и какво имаш или нямаш. Поне в началото. Виж, ако се мине към сериозна връзка, това е нещо важно и трябва да се каже в процеса на задълбочаване на отношенията, което е чисто хипотетично, понеже повечето хора не биха приели сериозно да се обвържат с някой от подобно приложение, макар че познавам и хора, които даже са се оженили и им се чудя на акъла. Всеки има право да не иска да гледа чужди деца, аз съм на същото мнение. Мъж с дете или деца за нещо повече от приятно изкарване от време на време не ми трябва

51-51 от 51