Споделена история от Секс и интимност

Защо жените в tinder и okcupid така упорито крият ,че имат деца?
От около половин година ползвам активно тиндър и окейКюпид и забелязвам ,че жените много упорито крият когато имат деца.

Изглеждам сравнително добре ,написал съм ,че съм програмист и съответно жените доста налитат.
Като цяло търся сериозна връзка ама смятам ,че няма проблем до тогава да се позаблявам - и излизам на доста срещи.

Често разбирам ,че жена има дете след втората или третата среща или дори след като сме правили секс (то ако след третата среща няма секс е безсмислено да се продължава).

Как се надяват на сериозни отношения като крият нещо толкова важно толкова дълго време?
Нямам против да опъна самотна майка няколко пъти ,но не бих се обвързал сериозно с нея. Нямам желание да отглеждам чужди деца, нямам желание да си съобразявам графика с тях, някакви бивши да ме гледат навъсено и т.н.

Самотните майки да си търсят самотни татковци, пенсионери или каквото там им върже. Лъжата и такива тайни не са добра предпоставка за започване на трайна връзка и честно казано не знам на какво се надяват като крият такива неща.

Естествено е че всеки качествен мъж без такъв багаж ще ги разкара.

Коментари

1-50 от 51

1.   Пич, ми кво ти пука като имат деца, бе, нали само ще ги клатиш?

4.   Авторе, такива жени не са самотни майки. Майка с дете прави семейство! Т.е., ако такава жена се обвърже с теб, ти ще бъдеш приет в това семейство. Самотният си ти, тя си има дете и е всичко друго, но не и самотна.
Успех с търсенето! ;)

5.   За мен това е безотговорно и не е честно. Някои жени наивно се надяват, че ще омаят мъжа със секс и той ще ги приеме каквито са, та и с дете, та и с кредити един вид принца ще ги спаси - просто гледат разни бози по ТВ, там това се случва, но не и в действителността.

6.   Крият, за да те вържат и после да ти натресат детето. Защото знаят, че никой няма да се занимава с тях сериозно, ако знае за детето.

7.   Я виж по сайтовете за запознанства,колко рускини бягат от Путкинския ,,Рай" и се представят за Българки от различни градове,белким им върже някой дръвник,та ти се учудваш на нашенките;чукай и се не бой !!!

8.   Правилно. Кой иска да отглежда храненичета? И аз съм разкарвал такива мадами с тамазлък. Да са мислили. Не казват за децата, надяват се някой да се излъже да ги вземе...сънуват подаръци и издръжки. Чукай и бегай, като чуят за програмист и им протичат лигите на сиромашките.

9.   Подкрепям идеята ти, ама може и ти да си на тяхно място с дете и на теб ще ти се наложи да търсиш същото което си писал да търсят.
Ж30

10.   Еми и те нямат нищо против да опънат един самовлюбен глезльо два-три пъти, защото тогава да те уведомяват за нещо НЕСВЪРЗАНО със секса, който ви "свързва"??

11.   Сори ама за къв чеп да дават супер много лична информация за себе си хората във тиндър????

За какво ти е на теб да знаеш нещо такова лично за човек като това че има деца, след като дори няма да излезете с нея??

Накои неща е хубаво да се казват на лично било работа, било семейство, било, било, било...

12.   Не знам колко си качествен, щом имаш такива навици, очаквания и поведение. Доста си прост всъщност. Семпличък си. Ще си намериш също такава като теб и ще си простеете заедно.

13.   Много правилно заключение и ценни съвети към жените!

14.   щото се надяват да хлътнеш яко след няколко срещи в бара и детето да ти се стори дреболия.

напразни надежди.

15.   Авторе те не си търсят някой с , който да се позабавляват,а търсят добър провайдер. Ти като програмист се предполага, че изкарваш добре и си идеален за целта.Крият, защото повечете мъже, не искат да гледат чужди деца, а само за ,,чук-чук,, Дори и самотните татковци не искат да гледат , чужди деца, въпреки, че желаят жената да приеме техните.Такава е мъжката природа.Е то винаги, ще се намери някой закъсал льольо или закъснял стар ерген.Мой приятел, цял живот думкаше катерички разни, тупаше се в гърдите как никога няма да гледа чуждите копелета, обаче чукна 50-ка и още е без семейство и сега се принуди да вземе една с дете, че и под чехъл стана от немай на къде.И самотните майки като цяло са обречени на самота или връзка само за ,,чук-чук,, Може би се надяват отначало да те впечатлят със секс.И така да те вържат. Моя съвет е чукай си ги, пък те нека си крият.

Чингис Хан

16.   Значи смятай колко качествен мъж си..

17.   Щом взимат такива деграданти за програмисти ще взема и аз да се пробвам

18.   Ти май нямаш много опит с връзките така като гледам а и още сигурно си млад и летиш в небесата. Някой ден , когато имаш семейство и осъзнаеш що за живот е семейния защо има толкова самотни родители. Дано не ти се налага да усетиш и какво е чувството някой да ти каже “Този мога да го опъна няколко пъти , но щом е правил деца на друга не ми трябва “

19.   Да наричаш и смяташ децата за багаж е повече от гнусно, сериозно.
Момиче на 22 съм, нямам деца, нито пък родителите ми са разведени, за да съм изпадала в ситуации да трябва да приемам новите партньори на родители си, но самото ти мислене е отвратително.

20.   Tи какъв палячо си... :D

Аз имам познат, чиято жена има дете от първи брак, в момента имат едно общо, като доведеният му син го обожава. Купиха си е една къща, която направиха като от приказките и имат най-здравото и прекрасно семейство, което съм виждал с очите си.

Ама ти се противи, че жени са имали живот преди да те срещнат и ще прокопсаш...

Та, скриват факта, че имат дете, защото има много палячовци, същите като теб, от които се притесняват.

Братан.

21.   "Нямам против да опъна самотна майка няколко пъти ,но не бих се обвързал сериозно с нея. Нямам желание да отглеждам чужди деца, нямам желание да си съобразявам графика с тях, някакви бивши да ме гледат навъсено и т.н."

Ти сам си си отговорил! Повечето мъже мислят като теб и затова жените крият децата. Какво си мислиш? Че мечтата им е да ги опънеш и да отпрашиш към хоризонта ли? Мечтател си ти!

22.   Защо питаш,когато сам отговаряш.Не би гледал чужди деца.Ама кой иска това от теб? Те затова и не споменават,защото са поели отговорност и стоят зад нея,ти си минутата,да усетят,че са нормални същества,на който на челото не се чете "с деца". И нали след маскарада на флирта,все идва един момент в който човек става истински и показва,че има и други стойностни неща,освен сексът който го вълнуват.Щом се стига до това споделяне,значи с нещо всеки стига до другия.Това да обрича тези хора на самота ли?Ето затова днес сериозни връзки не издържат,много хора бягат от отговорност,а други като теб не се обвързват от страх,целта им е забавление.Ама до кога? Един ден и ти може да си в графата "с дете" но без партньор,тогава...така ли ще мислиш??? Превърнали сме се в пасмина, няма идея за стойностни отношения,давай само секс и това е...Трагедия

23.   4,10,11,18,19 точно сте го казали.

24.   Тези жени не постъпват правилно - детето е нещо много важно и не следва да се крие. Поне на етап комуникация трябва да се изяснат нещата, за да няма някой грешни очаквания. И ти са малко краен както се изказваш. Един съвет от мен - никога не казвай никога. В живота има разни ситуации и често непредвидими. Ако един ден се окажеш самотен родител с дете и жените казват - ох, остави го тоя е с ремарке, няма да ти стане приятно, нали. А сега - бъди честен и искай честност, аз също бих се обидила, ако някой си крие децата. Търси си свободна жена, просто е.

25.   Попаднал си на тигрица с тигърче. Не казва за него, пази си го, скъп дивидент срещу бившия. А ти си ползван за вибрационен уред- издал си се много пъти, че за друго не ставаш. В Тиндър монахиня ли си търсиш? Там повечето сте "върнати" без гаранция и с понижен експлоатационен ресурс, но всичко ви е оригинално.

26.   Не мога да не коментирам. Явно си се взел за центъра на планетата. Естествено, че за една майка е важно да опознае човека и после да сподели лична информация за себе си и семейството. Имам много познати мъже, които отглеждат чижди деца и са страхотни родители. Разсъжденията, в които се вкарваш са яко шаблонни и грозни.

27.   Масова практика е да не казват и ги разбирам - едно че много по-малко мъже ще им обърнат внимания ,второ че не е информация която е лесно да се сподетли току така онлайн.

Но ако се стигне до по-дълъг чат или най-късно до първа среща НЕ Е ЧЕСТНО жената да крие такова нещо.

Имаш пълното си право да поставяш липсата на деца като изискване при положение ,че ти нямаш.
И е похвално ако мъж е склонен да приеме жена с дете/деца.

28.   Никой не крие. Просто това е лична информация, която не се дава така под път и над път в тиндър и производните му. Нали се сещаш колко педофили има, които по този начин си намират жертви и налазват такива профили. Никоя адекватна майка няма да изтипоса в сайт за запознанства в профила си нещо такова. След като й е писал някой вече и ако сте решили да излизате, може да я питаш - има ли приятел/мъж или дете. И ако да, добре е все пак да я уведомиш, че не търсиш сериозна връзка, освен ако не си решил да мамиш.

29.   Затова винаги първо питай и после преценяй и не ги баламосвай ами им казавай открито какво мислиш, иначе не е честно.
И аз им се чудя в какви фантазии живеят, много ясно че с деца не е като млада жена без деца. Хем не могат да стоят без мъж хем пънкат, че са тотално разочаровани. Ами да си натискат парцалите и да си гледат децата!
Има и такива дето са осъзнали положението си и търсят само секс, но и те тайно се надяват.
Иначе тука глупости яко се ръсят
Те хората едно дете не могат да си позволят, камо ли да гледат чужди.
Жена с дете трябва да е невероятна късметлийка та да си намери мъж за дългосрочни отношения в тези времена.

30.   Мога да кажа ,че имах същият проблем преди да се хвана с приятелката си.

Това което мога да те посъветвам - ако е възможно опитвай да минете на други канали за комуникация откъдето можеш поне да научиш името на жената и пробвай с търсене във фейсбук където скриването на децата е по-трудно.

Понякога и търсене в linkedin помага особено ако ти е казала и къде работиш.

Тъй като и ти си програмист още един съвет - до скоро okcupid не триеше метаданните от снимките - ако си я свалиш и я разгледаш и от там можеш да изкопчиш нещо.

Моето мнение - жените с деца са 'втора цедка', 'второ раздаване' или направо казано второ качество и за това го кирят.Смешните псевдо моралисти които нагоре обясняват колко си 'лош' че не ги искаш да си гледат работата да си ги взимат.
Чуждите лигави дечица не са твоя отговорност и никой няма право да ти ги натриса без да знаеш.

31.   Авторе виждаш как те оплюха тука самотни майки, припознали се в образа на отхвърлените жени.... Както и някои позакъсали мъжки индивиди... Проблема, е че механизма ,,рацио,, , го няма в женския мозък, за това те не могат да правят добър избор включително и на генетичен материал.Жената се води предимно от тръпката и емоцията, и това води само до падения и дегредация нищо друго.Попитай при следващата такава да ти разкаже за образа, на бащата на детето и.Ще започне да ти обеснява, колко е бил вълнуващ интересен бла бла. и детето се е появило.Ама това, че е бил нехранимайко живеещ ден за ден и неспособен за коте да се грижи, или ще ти го спести, или ще те излъже, че това го разбрала след, като се е появило детето.Тоест не е ставал за баща.Но емоциите и прословутите пеперуди им замъгляват мозъка и тръгват в грешната посока.... После като се окаже сама с дете, почва панически да търси добрия баща, образцовия съпруг, но о това е мегаегоистично да искаш един да те заплоди пък друг да ги гледа.Не става. За това бъди и ти егоист поевай си ги, но се оглеждай и за свястна невеста без деца, че минеш ли 30-ка и още си фриленсър, ще започнеш и ти да мислиш като Братанчо:))))

32.   Те децата не са виновни, но виновен ли е автора, че не ги иска? Някои жени плюят тука програмиста, ама преди да надуят стомаха от алфата където ги заплодил и са тичали след него, съм сигурен, че такива като програмиста въобще не са го отразявали и изведнъж се цупят , че някой не иска да гледа чужда семка.Ами да те сте мислили с главите ве.Не само да сте им правили прически и да сте мислили с шутките.Я ги виж ти повлеканите.Сега обаче, такива като програмиста ще ви клати, а алфата ще клати друга до като и надуе шкембака и на нея. И така до като се научите първо да мислите и после да сваляте гащи, а не обратното.

Киро Узото

33.   "Качествен мъж".... "ще ги разкара"... Доста самодоволно. Тя като е самотна майка некачествена жена ли е? Създала е живот и отглежда и възпитава дете-бъдещето. Със сигурност има поне живейски опит в повече от свободен необвързан мъж на същата възраст, който се е грижил само за своя кеф.

Да, възможно е да е сбъркала с преценката си за мъж/мъже, но това не е я прави лош човек.

А колкото до това защо крие наличие на деца - може би ти не правиш впечатление на сериозен мъж, а и няма как веднага да станеш част от живота им. Може би първо преценява човека пред себе си. Има и престъпници. Има всякакви случаи.

34.   Аз съм изтърбушил доста майки в Тиндър. Честно да ти кажа, не ми пука, че имат деца, мен ми е за секса. Няколко пъти и на следващата. Много са. Мое впечатление - майките се раздават, като за последно в леглото и правят всичко. Удрял съм анално на втора среща, ако щеш вярвай. Раздават се, защото подсъзнателно искат да впечатлят мъжа да ги вземе и да осигурява грижа и издръжка за тях и чадата им. Може и да има и такива закъсали мъже и баламурници. Но аз - чужди деца не приемам. Имат си баща и майка, да са мислили...

35.   Направо ме е страх да се обвържа заради начина на мислене, което се издава във вашите отврат коментари!!!

36.   Във всички американски сиропирани и клиширани т. нар. романтични филми самотната майка на едно, две, три и дори четири деца винаги намира нов мъж, който с радост ги приютява в просторния си дом, обича ги, плаща за всичко и всички са щастливи завинаги. Това обаче освен, че е ненаучна фантастика, е чиста лъжа. В реалния живот, в България, хората едвам отделят време и пари за собствените си деца, та чужди ще гледат. Всеки се оправя сам както може и това е истината. Автора нека е честен да каже, че си търси жена за еди-каква-си връзка, но с жена без деца. И всичко ще си дойде на мястото. Никой никому не е длъжен в крайна сметка.

37.   Хайде, не залъгвай хората че търсиш сериозни връзки! Ако си търсил сериозни връзки, нямаше да ги търсиш в такива сайтове, които са само за секс! Има малко изключения, но са твърде малко!
Не вярвам, да си програмист .. И що за човек, си да наричаш децата "багаж" ?? С какъв ум, написа такова нещо? Ти си един арогантен мъж! Никога не обиждай, хората! Защото утре, не знаеш как ще те завърти живота! И ти също ни излъга,че си качествен мъж...

Мммм

38.   Тези жени заслужават само бой и ръгание, защото са си позволили още в началото да те излъжат в последствие да те манипулират. Когато една жена е искрена и честна, това че има деца ще ти го каже още в началото. А и няма да си легне толкова бързо с теб, понеже цени и уважава себе си. Тези жени авторе, не са били стока втора употреба, както ги нарекоха по-горе, а са си направо боклук, който хората са изхвърлили, понеже нищо не става от тях.

Чингис Хан

39.   Добре де разбрахме, че автора се е изказал малко грубо и тъпо.
Сега кажете, защо жените го оставят да се чувства излъган като са скрили или забавили да кажат, че имат дете.

40.   Красивите жени, а и не толкова лесно си намират мъже, дори с дете. Дори раждат и второ.

41.   Следващият път ходи на срещи с въпросник от 3-4 страници като питаш за целият им живот, родословно дърво и т.н. Нали само искаш да спиш с тях, какво значение има с деца ли са или не? Ти ако имаше дете, щеше ли да кажеш на някаква непозната за него? Не, нали? Затова го правят, защото за тях си непознат , а това си е лична информация.

42.   Мой приятел, който е без деца си намери една с дете от предна връзка с лапе на 7г. Той яко е хлътнал по нея, защото реално няма и други шансове и те е малко като за него последен влак.. Ами те не могат да се чудя като хората, това дете е много енергично тя постоянно трябва да се занимава с него и тя трудно намира време за него, и той е супер много изнервен. Аз също имам опит с майки с деца, особенно и ако работят, на края на деня са изцедени и нямат сили за секс. Трябва постоянно да се съобразяваш с графици и е адски изнервящо, когато и вечерта не можеш да топнеш чушлака, заради лапето. Не всеки иска деца, дори и свои. Мои роднини съвсем съзнателно са предпочели да нямат, за да имат повече време за себе си и да си живуркат. Автора има право да не иска деца, еле пък чужди... който иска да си ги гледа.

43.   33 коментара ти е безпочвен. Така изложи нещат, че даже едва ли не е някаква чест, някой да бъде избран и предпочетен от разведена или с извънбрачни деца и то при условие че има купища свободни жени без деца. Нещо не схващам тази логика. Може и да е прекрасна жена, но в живота има важни решения, които тежат и съпътстват човек през целия му житейски път. Това не са домашни котараци или булонки с пуловерчета.
Тя направила грешен избор и сбъркала с преценката.
Абе то като се огледаш малко вече почти всички са сбъркали.
Толкова разведени като сега никога не е имало в човешката история.
И за житейски опит грешиш ужасно. Аз познавам жени омъжени и разведени, които са такива кухи лейки че не могат една губерка да вденат, камо ли да възпитават и организират бъдещето на децата си. Това е било преди. Нали виждаме, какво е възпитанието на сегашното поколение, може да го определим само като масова НЕГРАМОТНОСТ.
Колко от тия майки са седнали да решават задачи по математика с децата си или да развиват теми по литература т. н.?
Или лапетата са оставени на самотека и улицата и интернета да ги възпита, докато коконата се пудри и гримира пред огледалото и си натиска чата и снимчиците в телефона в подготовка за среща с новия тъпкач мъжкар, който изглежда готин, отворен и начетен пич но само на думи.
И ето тука идва отговора на въпроса защо крие че има деца.
Ами защото децата автоматично я прави неатрактивна, ангажирана, генетично употребена( колкото и неприятно да звучи).
Точно тия са така зажаднели за лайф и в стремежа си да изживеят още една младост, позамитат малко под килима нвкои неща.
А децатна повечето са толкова невъзпитани и лоши че те самите не могат да си ги понасят.
Но тези неща някак се пропускат, но срещите с най-различни мъже не.

44.   Аз като самотна майка с дете, имаща регистрация по сайтовете никога не съм крила такова нещо. Според мен е тъпотия. Да, имам дете, отглеждам го сама и се гордея сама. Защо всичките жалки подобия на мъже в този сайт си въобразяват, че самотната майка търси мъж за финанси. Пичове в супер грешка сте. Аз работя, имам собствено наследствено жилище, красива и поддържана съм. Та в задачата се пита за какво ми е изобщо да си прибирам някой и да си нарушавам спокойствието пък било то и програмист

45.   Майка с дете било семейство!? ... Пхах! Майка с дете е майка с дете.
Щели да те приемат в него!? Ще ти се даде уникалния шанс да гледаш чужди деца. Невероятно! Каква привилегия! Хахахаха. Тия фейсбук глупости си ги пазете за себе си. Никой нормален мъж не иска да гледа чуждите деца.

46.   Напълно си прав да не искаш да се обвързваш със самотна майка. Най-голямата отговорност, която човек носи, е отговорността към децата си. Да избереш качествен втори родител за детето си е едно от най-базовите неща, които човек дължи на детето си. Да живее то в нормален дом и добро семейство. Прави си изводи за масата самотни майки (очевидно това не се отнася за някои редки случаи, като вдовици например).

Обаче с този твой манталитет „ако до третата среща няма секс“ нищо чудно и ти в един момент да се окажеш родител, обрекъл детето си да живее без нормално семейство.

48.   Страхливец, много тесногръд човечец програмист. Да вземете малко да си отворите очите че целия западен свят живее по този начин, разводи с втори и трети брак са ежедневие и хората не страдат от предрасъдъци. Като срещна такива “програмисти” бягам надалеч.

49.   В Западна Европа не е проблем жената да има дете, както имъжът. Няма тези предразсъдъци като в България. Може би защото българските мъже са бедни и зле възпитани, повечето от тях. Ами жените с деца да си търсят чужденци. Това е изходът. А авторът защо не се запознава с момичета в реалния живот щом е толкова млад и готин? А е опрял до сайтове за запознанства...

50.   Западна Европа нещо не ми е пример за морал и семейни ценности, даже напротив. Педофили, извратеняци, гейове, лесбийки и всякаква сган. Не виждам да е за гордост да правиш сбирщайн от чужди деца, което да наричаш семейство. То че не е проблем за тях не е, ама и резултата е плачевен.

51.   Сигурно защото не е нужно да казва на някакви непознати. Все пак може никога повече да не се видите, какво те интересува дали има деца или не?

Ако мине добре, ще ти каже. Ако е просто да изпиете по една бира и да си отидете по къщята след това, защото няма химия, или пък да правите секс в кола и пак да не се видите никога, защо трябва да ти казва толкова лични неща?

Ти би ли си написал точния адрес, колко пари имаш в банковата сметка, как ти се казва кучето и някакви такива?

52.   Не са прави да крият след втората среща (да речем, че първата е опознавателна и не си сигурен изобщо искаш ли да се виждаш с този човек, така че опипваш почвата), но след това обикновено хората свалят картите на масата, или поне така е коректно. Но пък и ти си егати боклука, съжалявам, че така в прав текст ти го казвам, ама само си въобразяваш, че си много "качествен мъж". Реално погледнато няма какво да предложиш като отношение, ти си завършен нарцисист, радвай се, че все пак за секс ти връзват, за сериозна връзка не ставаш.

54.   Автори на колко години си?

1-50 от 51