Споделена история от Секс и интимност

Проблеми в секса
Здравейте! Пише Ви момиче на 19 години. Имам си приятел от 1 година ( той е на 25) и всичко е прекрасно с изключение на секса! Искам да подчертая, че не съм му първата и е имал връзки с няколко момичета преди мен! Адски много го обичам и не бих го зарязала заради това, но проблема е, че той буквално си го вкарва 3, 4 пъти максимум и свършва! Искам да попитам и другите двойки имате ли такива проблеми и как се справяте?

Коментари

1.   Ако си много широка, я вземи че му пусни отзад и тогава сподели с нас!?

2.   Решението е просто - трябва да говорите за това и да му обясниш как се чувстваш и какво те притеснява. Този проблем няма да изчезне от само себе си и в дългосрочен план ще доведе до недоволство, което само ще се натрупва с времето.
Приятелят ти най-вероятно го е грижа за теб, но може би не се е замислял или НЕ ЗНАЕ точно от какво имаш нужда, за да те задоволи сексуално, особено ако никога не сте говорили за това.
Мъжете и жените се различаваме в сексуално отношение и много често не разбираме добре другия пол. Затова комуникацията е от първостепенна важност. Например ние, мъжете, се възбуждаме за секунди и сме готови за действие, което обаче приключва твърде бързо, ако не се контролираме, и в повечето случаи е недостатъчно, за да задоволи партньорката ни. След това възбудата ни рязко спада и можем спокойно да се занимаваме с нещо друго. Жените имате нужда от повече време, за да се възбудите, да се подготвите за секс и да достигнете до оргазъм, и затова любовната игра преди и след секс е много важна.
Ако един мъж не знае за тази съществена разлика между мъжете и жените, той трябва да проучи въпроса, ако иска да бъде добър любовник. Ако знае всичко това, но не иска да го прави, това означава, че е егоист и мисли само за собственото си удоволствие. Предполагам, че твоят приятел попада в първата категория и вероятно ще има желание да се научи, стига да говорите за това и да му бъде насочен към правилната информация.
Също така мъжете обичаме нещата да ни се казват директно, а не да бъдем оставяни сами да се сещаме :) Приятелят ти най-вероятно дори не подозира, че има проблем, иначе сигурно би направил нещо по въпроса. Затова ми се струва, че най-добрия вариант е да говориш с него.

3.   Аз също имам подобен проблем. Приятелят ми свършва бързо и любовната игра преди секс почти я няма. Когато му кажа ясно, че не съм задоволена той сякаш не ме чува и дори и с пръсти не иска да продължи.

4.   Само аз ли не схващам нещо... Какъв е проблема? Аз съм свършвал и по 6-7 пъти за една вечер. Нормално е първия път да се свърши бързо :). Да не говорим ако го възбуждаш също. Защо след това не продължавате?