Споделена история от Секс и интимност

Подута срамна устна след ухапване
Здравейте, снощи с мъжа ми бяхме малко по- груби, лиза ме и ме захапа няколко пъти, по едно време видя, че се поду едната ми срамна устна и то доста и спряхме, изчакахме един час и като не мина отидохме до бърза помощ, казаха ми да правя компреси със студена вода или реванол, ако не ще ме цепят, аз правя със студени продукти и реванол, спада за малко и после пак се подува, а и съм бременна и започнах да се притеснявам, не ми се иска да ме цепят, на някого да му се е случвало?

Коментари

3.   За страшни канибали се жените! То бива, бива, ама...
Дано да се оправиш без усложнения.

5.   Горко ти, и при мен се случи след много бурен секс, от протриване или друго нз, но се е наложи лявата ми срамна устна да я поизрежат, защото. можела да се инфектира, та сега съм белязана от такива ненормални сексуални изблици
Ж29

10.   Как в тая пандемия имаха време да се занимават с вашите щуротии, пази боже от невежество
Ж48

12.   Ама че простотия. Прави каквото са ти казали лекарите и спри да се излагаш.

13.   Бърза помощ е БЪРЗА ПОМОЩ! Тя не е там да те лекува до излекуване, а да ти окаже БЪРЗА ПОМОЩ!

Отиваш на кожен доктор, веднага, а ако трябва и на гинеколог!

14.   N12 само не разбрах с кое се излагам и защо да е простотия, аз, както съм написала по- горе правя това, което са ми казали лекарите въпросът ми беше друг и то просто от притеснение.

15.   Ама какво те ухапа?

16.   Надявам се да се оправиш с компресите. На мен ми се е случвало кожата на пениса да се подуе до толкова, че главата на пениса ми да заприлича на топка. Помагали са ми студени компреси и изчакване.

18.   Ще тия цепнат и зашият настрани за другата- това е масова практика така, че да не ти пука.

19.   10 и 12 айде примерно да спрете да всявате измисления си морал и срам на хората, а? Извинявахте, ама кое му е излагащото да си освободен в леглото? Да се подуе нещо на която и да е част от тялото ти? Нали за това ги има тия лекари, защото се случват такива неща. Дай като било пандемия да спрем да правим каквото и да е, да не би някой да трябва да се занимава с нашите "щуротии". Че то да си ядеш супата може да се нараниш. И това ли е "щуротия"? Нищо да не правим, че е пандемия. Как не! Що не спрете да си оправдавате вътрешната празнота със засрамване на тия, които имат живот в себе си? Стерилни, ходещи мъртви...
Авторке, случва се, наистина! Има всякакви ситуации в които абсолютно всеки може да попадне (ако е жив). Слагай там компресите и каквото можете правете, каквото не можете...не можете, не му мисли твърде. Дано се оправи от самосебе си работата, а пък ако не...така било писано, какво да се прави.
Останете живи! ;)

23.   И аз като н. 10 ще кажа как в тази пандемия късно през ношта са ви приели в бърза помощ заради твоята ухапана срамна устна. То бива, бива простотия ама чак пък толкова вече се излагаш.

24.   N 13,16,18 благодаря Ви
На N19 благодаря много за разбирането и подкрепата, от няколко дни си слагам студени компреси и малко спадна, мисля че ще се оправи и без цепене, а за коментара Ви за другите много точно казано!
N15 мъжа ми
N23 ако сте прочели коментара на N19 както и моите два отговора отгоре значи нямам какво повече да кажа, освен да попитам защо си мислите, че всичко в Бърза помощ и болниците като цяло приемат и преглеждат хора само и единствено със симптоми за Коронавирус, моето също си е спешен случай, все пак не се случва всеки ден да ми се подуе устната, та не виждам защо Вас ви дразни това, че гинеколог, на който това му е работата, би следвало да ме прегледа, а и както писах по- горе те нямаха работа “Гинекология”, аз бях първата им пациентка за вечерта и както единствената поне докато бях там. За излагането и простотията няма да отговарям, вече сме го направили както аз така и друг човек, на когото благодаря, явно спешните случаи са само определени неща и Бърза помощ би следвало да връщат хората?!

25.   23, и аз съм на мнението на номер 10. Ще се занимават лекарите заради един ,който не си знае захапката и и друга, която си мисли, че там долу става за грубости и хапане все едно се яде пържола. То бива, бива вживяване в ролите на порноартисти ,ама то срамота. При положение , че ще има по-спешни случаи, лекарите ще хабят време с пишман любовчии.