Споделена история от Секс и интимност

За секса в дълга връзка
Здравейте! Аз съм жена на 22 години.
Имам дълга връзка с любов, която беше като пожар в началото. Времето отмина, любовта леко избледня, обичта се опира до това да бъдем верни един на друг, без да сме грижовни. Само верни. Аз се занимавам с книги, обожавам за пиша и чета и може би от всичките неща, които съм прочела останах с впечатлението, че секса трябва винаги да е пълен с любов. Такива са ми разбиранията и възпитанието. Тук идва проблема-не искам да правя секс с него. Преди години като по-малка (17-18 години)правех секс с удоволствие, любов, желание. Малък му е, но не ми пречеше толкова време, сега вече виждам проблем. Намирам грозни външни черти в него, които преди не съм виждала. Имахме проблем с майка му, уж вече не ми пречеше, сега вече не мога да я дишам.
“Мама знае най-добре” на този принцип е тази жена. Е, погнусена съм дори от факта, че трябва да правя секс с човек, дето прилича на нея. Обвинявам я за всичките ни проблеми във връзката, особено в последно време. Въпроса ми е, дали още го обичам.. Дължи ли се на неприязъна към майка му, или е от дългата връзка?

Коментари

1.   Явно не го обичаш вече, има ли нещо което ти е приятно с него?

2.   Така са всички Българки-вечно недоволни от нещо и яко незадоволени !!!
Ами то,като свършат парите-любовта им свършва и все МАМА е виновна !

3.   Сладникавите ти детски години вече приключиха.
Вече имаш нужда от истински мъжкар достатъчно емоционално израстнал с голям кур, който не се влияе от чуждо мнение.
Тия дечурлиги от твоя набор за нищо не стават.
Като станеш поне на 24 и мозъка ти узрее ще разбереш за какво говоря.

6.   Направи голяма услуга и на двама ви: тръгни си незабавно.

10.   При нас е жестика рутина. От 15 години правим секс във вторник и четвъртък. А от както пораснаха децата и оставаме сами през уикендите, в събота вечер правим анален секс. Това е графика на жена ми, и тя не се отклонява от него.

11.   Значи....проблемите са, че:
1. Пишката му е малка?
2. Мразиш майка му?

12.   Такова и било възпитанието. Такива глупости си чела от захаросаните романчета. На 22 си. Вместо да седиш по форумите и да плюеш и обиждаш гаджето ти, му кажи, че не искаш да сте заедно. Поредната драма, която жена може сама да си създаде. Виждала грозни черти в него. Интересно ми е той какво вижда в теб. Малък му бил. Купи си вибратор, ходи се чукай с негър, ама не стой да плеюш по него и да се правиш на жертва.

13.   Просто още не искаш да си признаеш реалният проблем който си е между вас си. Майка му нямаше да те дразни ако той съумяваше да плстави точни граници.
Не си и влюбена вече в него. Когато сме влюбени "оглупяваме" дори грозните черти ни се струват "сладки". И като поотмине опиянението от химични реакции виждаме реалноста... реално.
Ако през това време не е създадена здрава основа във връзката, ако няма уважение, доверие и обич към другият, илюзията прикоючва и вече виждаме ясно всички негативи.
Имаш нужда от сериозен разговор със себе си първо, а после... успех ;)