Споделена история от Секс и интимност

Секс с по-голям мъж
Аз съм на 18 и винаги ме е влечало да правя секс с по-големи мъже - 30-35+ годишни. Според мен те са по-зрели и знаят как да доставят максималното удоволствие и да те накарат да се почувстваш като жена. По-опитни са в това отношение и по-уверени, което ме съблазнява, защото знаят какво вършат в леглото. Въпросът ми е, има ли жени, които си падат по по-големи мъже и, ако може, да разкажат за опита си с тях. :) Също така на колко години сте изгубили девствеността си и кога осъзнахте, че си падате по “батковци”. Аз на 16 с връстник и не бях очарована ...

Коментари

1.   Ох, мамоооо, как искам да опъна 18 годишно парче, момчееее. Ще му обърна матката.

2.   Още от половото си съзряване осъзнах, че ме привличат значително по-възрастни от мен мъже. Алфамегамия се нарича. Мъжете около моята възраст просто не ме привличат.
Но невинаги възрастта означава опит.
Най-голямата разлика, която съм имала със сексуален партньор, беше 32 години - аз бях на трийсет, а той - на шейсет и две.

3.   Ти ако смяташ, че тия на 30-35 са страшните любовници, значи четеш много книги и гледаш филми. Няма значение възрастта, има кекави любовчии и на 20, и на 30, и на 40 и на 50.
Личи си, че си малка и много фантазираш.

4.   Повече от 10-12 г мах разлика недей, прекалено е, ако е само за един път, ако щеш и с 60-70 г бъди

5.   Алфамегамията е един подвид геронтофилия, който предполага влечение към значително по-възрастни, обикновено 35 год разлика, като това привличане е сексуално и е породено от смия факт, че човекът е по-възрастен, а не за случайно харесване на конкретен човек, който просто е по-възрастен. Смятам, че момичето си е съвсем нормално и няма нужда от категоризация, а просто харесва мъже, а не момчета :).

6.   Направо дядовци я влекат. Много нормално, да...

7.   Абсолютно вярно е че зрелият мъж може да предложи повече опит и специално внимание на една млада жена. И дори не 30-35 годишни а примерно 40-50...В тяхно лице тя може да намери не само любовник с опит, а и приятел, учител ако щете, не само в любовта а и ежедневието...Любовта не е само чукане, а и много повече....разговори, споделяне. Един 20 годишен мъж, какъвто и да е, не може да го предложи, тъй като той все още себе си не е открил....В същото време, опита придобит от зрелия мъж, младата дама може да приложи в следващи връзки със свои връстници и специално с мъжа който избере за съпруг. Този опит е важен за брака в последствие.

8.   Набор съм ти. Познавам такива момичета на нашата възраст, та даже и по-малки, които спят с 30-35 годишни. Смятам, че е нормално, защото жените обичат по-големи мъже от тях, както пишеш ти зареди опита, самостоятелността, с това, че са по-зрели и.т.н., сравнение с нас, вашите набори. Мисълта ми е, че не си единствената и има много като теб момичета, пък и жени, които харесват по-зрелите мъже. Първият път никога не е нещо голямо, особено, ако го направиш с някой на твоите години, пък да не говорим и ако той или тя е девствен/девствена. Няма как да искаш някой на 16 години да е с опита на 30-35 годишен. Не очаквай някакви по-сериозни отношения с повечето от тези мъже, освен секс. Прави си с, който намериш за добре и с такъв с който се чустваш сигурна. Айде чао от мен и умната!

9.   Бил съм с момичета около 20г, когато бяха на 29. И двете ме сравниха с 5 години по-младите от мен бивши, като в сравненията имаше осмиващи момчетата моменти. Да, определено е по-добре да се почувстваш жена, ще стане с по-голям. Не приличат на мъже под 25

10.   Странно наистина,
толкова ебачи и толкова мераклийки,
а като тръгнеш по улиците или влезеш в офис, все едни такива гладни незадоволени погледи!

Изобщо на никого не вярвам в приказките, в някакви измислени подвизи сексуални и разни умопомрачителни девойки или мислещи се за такива.
Оскотяването е поголовно!

Иам "освободени" девойчета, които осен бели да правят на нечии татковци , за друго едва ли стават, ... но си пишете, дано ви олеква.

11.   Имам позната която е на 23, а приятеля й е на 37. За мен тази връзка е смешна с 14г разлика, допустимо за мен и смятам за нормално макс 10г разлика. Онзи дори няма собствено жилище, а момичето мисля че изкарва повече пари от него. Онзи няма висше, само завършен 12 клас. Всякаш връзката е между педофил и дете. Момичето не заслужава това, но ще го разбере късно.

12.   До # 11 Явно се справя доста добре щом девойката е с него. Дали имаш жилище и дали си завършил нещо повече от средно образование не е критерий.

13.   Висшето е само документ, не е фактор за нищо. Студентите са неориентирани масово 80%. Поинтересувай се, с какво се занимават студентките масово, с какво си плащат наемите.

До 11