Споделена история от Секс и интимност

Защо ме възбуждат възрастните мъже?
Здравейте :) на 17 съм и искам да споделя това, защото много от моите приятелки мислят, че имам проблем с това, че намирам мъжете, които са по 30/40/50+ за привлекателни. Много наскоро в едно заведение се бяхме събрали с компания и до нашата маса имаше двама мъже (сиг на по 30 и нещо). Бях влезнала с близалка в заведението и едно момиче от компанията ми каза да се избъзикам с тези мъже до нас. Таа...започнах да лапам близалката по-секси начин докато гледах единия мъж в очите. Не спря да ме гледа, даже се усмихна няколко пъти. А когато стана време да си ходят, станаха от масата и видях, че се беше надървил. Даже бих казала, че намирам за привлекателни по-възрастни мъже, повече отколкото момчетата на моята възраст. Винаги когато съм навън и видя такива каквито аз харесвам (брада,татуси,горе-долу средна коса и хубаво тяло) не мога да спра да ги гледам. И странното е, че някои от тях също гледат. Приятелките ми казват, че повечето мъже ме гледат заради големия бюст, който имам. Имам баща, родителите ми не са разведени. Баща ми доста ме е бил и през повечето пъти, когато го правише ми казваше нещо от сорта на “Това го правя за твое добро”, “Карам ти се, защото те обичам”. Може би заради това се привързам толкова лесно към мъжете като баща ми. Мисля че имам daddy issues защото винаги съм си мечтала за връзка с по-голям мъж от мен, който да е богат, да се се отнася с мен добре и да ми прави подаръци. Има ли някой друг, който също харесва такива мъже? Нормално ли е? Какво ми има? Някой да ми каже...

Коментари

2.   Аз съм същата...на 22 години съм и си падам по 40/50 годишни. Не мисля, че има нещо нередно. Просто изчакай да станеш на 18 и прави каквото си знаеш. Така и човека, с когото си ще се чувства по-добре.

3.   Daddy issues е меко казано. Имаш доста неща върху които да поработиш.

5.   Проблеми с бащата и мислене на леко момиче. Като дразниш такива чичковци, може да пострадаш. Има много случаи за отвлечени, насилени и прочие момичета. Нещата не са толкова безобидни , колкото си мислиш.

6.   Споко, не си единствена ;) Аз от как се помня съм така.

7.   Нищо ти няма, просто си малка и глупава. Чичетата и дядките- похотливци много си падат по такива. Колкото по-млади и глупави, толкова по-добре.
Като одъртееш ще минеш в другата крайност- ще търсиш млади жребци, защото 40-50 г. и нагоре вече имат проблеми с потентността.

8.   Аз съм на 47. Изглеждащ страхотно за възрастта си. Но не съм попадал на момичета на 20 дето да се захласнат по мен! Може да е късмет не знам.

9.   Абе и аз си падам по 20 годишни, ама ме харесват само жени на 50 и нагоре. А мен ама грам не ме привличат такива.

М35

10.   Всеки мъж ще се загледа в щедро надарена жена :):)
Както се казва - има два вида мъже - тези които харесват големи гърди и тези, които не си признават. :):)
А и от чисто мъжка гледна точка - ако една жена те намира за привлекателен и те пожелае, защо да не се пробваш ? :):) И на мен да ми се метне някоя млада дебютантка няма да я върна, я :)

11.   Не мога да ги разбера момичетата, които си падат по чичаци. На какво толкова им се радвате? На изсъхнатите части ли? Че е по-зрял и има повече опит, така си е, но за твоята възраст ти трябва някой горе-долу на твоя набор. Ако си хванеш някой богаташ трябва веднага да се сетиш, че се занимава с теб само заради тялото ти. Защо иначе ще си хване малка девойка на 17/18 години? Ако иска нещо сериозно ще си хване жена, която разбира от живота. Защото ще имат повече теми за общуване. А особено ако човека е обързан и жена с деца. Лично на мен би ми било адски гузно да знам, че се срещам с мъж, който изневерява на жена си и то с момиче много под неговите години. Рядко са случаите, в които има ергени, които да се влюбят в теб. Или се правят, че са влюбени в теб, за да те манипулират или е истинско... трябва да му влезеш доста по кожата. Желая ти късмет! Помисли за това, какво родителите ти ще кажат ако им доведеш мъж на тяхната възраст...

12.   Леле тва ако някой ми го направи на мен с близалката, няма да мога да издържа. Ще отида до масата, ще те взема и правo към нас. Забелязал съм, че много млади момичета си падат повече към възрастните, защото са по-зрели, имат повече мъдрост, придобита от житейския опит, и са се “установили”. Но дали мъжете си падат по малки? Нищо не мога да кажа, всеки е различен. Така си е има такива, аз даже съм един от тях. На мен лично ми харесват, защото те карат да се чувстваш млад отново. Имат страхотни тела, бюст, дупе, крака, корем. Бях с едно момиче около година. Толкова перверзна, всеки път когато се виждахме искаше да се чукаме. Почти навсякъде сме го правили. Влюбих се в нея и трябваше да я оставя, защото нямаше как да стане .Искаше да създаде семейство с мен, а с човек като мен просто не става. Обясних ѝ, че когато се роди това дете и стане на 10 аз ще съм още по-стар и че има вероятност да ме зареже след това. Иначе младите яко си падат по богаташите, които имат големи и лъскави коли. Направо ги изкушават.
М45

13.   Ами възбуждат те тия с по-дебели портфейли. То е ясно.

14.   Малка си още и не разбираш за какво всъщност ще те искат възрастните мъже. Повечето от тях го правят за да си задоволяват нуждите.

15.   Не знам какъв мъж съм на 35, възрастен или млад, но жени на 20 не ме привличат. Да, има готини мадами, но са малки на акъл. Едни капризни нацупени момиченца. Понякога ми става доста смешно колко се надуват и се правят на важни.

16.   Аз ще ти кажа на 41 съм.. баща ти знае че си грешна като всички останали и е искал да ти каже, че колкото по-малко се забавляваш толкова по малко ще плащаш.. обича те и не иска да плащаш много за това не иска да се забавляваш, да живееш колкото се е възможно по скромно, и да си изчакаш смърта без да си натрупала големи дългове през живота.

17.   Абе, малката, ти нещо по твърде големи си падаш. 17 е доста далече от 40/50 хахаха. Почвай с тези до твоя набор. Чичковците ги остави на леличките.

18.   Ходи на психолог!Не мисля, че това е нещо нормално.

19.   Баща ти много здраво те е развалил