Споделена история от Секс и интимност

Изнасилване или просто забавление
Здравейте! Имам огроомна нужда да споделя какво се случи за неописуемо кратко време в моя живот.. надявам се и да получа някакъв съвет.
На 26г. съм. Преместих се в нов град и започнах нова работа по специалността си. Фирмата е голяма. Още от началото има един колега В., с когото все се закачаме.. и аз уж все да взема да направя нещо, да предприема някаква крачка /да го поканя на среща и т.н./ все не ми стиска.. А той от своя страна непрекъснато ми помага, защото съм нова, ходим да обядваме заедно, закачаме се, но пък никога не е правил намек за секс или нещо подобно. Впечатли ме с това колко е добър в работата си и винаги много отзивчив и мил към мен. Привличаше ме ужасно много, обаче не смеех да направя нищо, не съм такава просто.
И такаа.. миналата седмица ни пращат заедно на командировка, аз, той и още двама от отдела. Имахме запазени стаи в хотел, като аз защото съм момиче имах отделна самостоятелна стая. Свършихме си ние работата и още първата вечер се събрахме на заведение, след което продължихме да пием в една от стаите. Стояхме до 5 сутринта /единствено аз не пих алкохол/. Едното момче Ж. си легна. С другото момче И. излязохме да си вземем закуски, като се разбрахме да купя и на В., тъй като бил твърде изморен вече за да излиза, та остана да чака в моята стая. Взехме закуски, след което се запътихме нагоре по стаите си. И. се прибра в стаята си, а аз в своята. Там на леглото ме чакаше В. и то полугол?!
Опитах се учтиво да му кажа да си ходи, тъй като сме колеги и това не е професиално, пък и какво ще си помислят другите колеги, ще разберат, че сме в една стая... в крайна сметка лесно склоних да остане, предвид факта, че отдавна го харесвах. Уговорката беше само да спим без да ме пипа хахаха. Сигурно и сами се сещате обаче, че не стана точно така.. Започна да ме опипва и то насила. Имам в предвид през цялото време казвах не и се опитвах да му махна ръката, действително използваше сила. Казваше ,,тихо, че ще събудиш колегите, ще разберат какво правим''. След цяла борба успя да ми смъкне изцяло дънките и бельото. В крайна сметка осъществи полов акт и най притеснителното - без презерватив. Там съпротивата ми беше най-силна, просто не можах да го отблъсна от себе си.. продължавах да казвам, че не искам и той каза: ,,добре, това е изнасилване, дърпай се''.
Накрая си отиде в неговата стая и останах сама, плаках известно време, притеснявах се колегите да не разберат.. по някое време съм заспала и ме събуди чак следобяд чистачката. От тогава насаме не сме оставали. Сред колегите той се опитва да ме заговаря за някакви неща, аз не му говоря, обаче става съмнително и затова отговарям.. но пък му говоря на въпреки, което пак не е добре.
Преди малко /минали вече 4 дни от случката/ му писах по месинджър, че много се притеснявам дали не ми е станало нещо от това, което е направил, без презерватив и т.н..че не мога да си избия това от главата.. Той не отговори, аз продължих да пиша /моя грешка/казах му, че си е получил каквото иска и вече не желае да общува с мен.. Е, тогава отговори, какви са били тия глупости, че не трябвало да се обяснява пред никой.. и директно ме блокира?! Понеже силно се ядосах, още една моя грешка - пратих му смс, че това вече е война :Д и че когато човек прави нещо трябва да си понесе последствията.
Моля, кажете вашето мнение като страничен наблюдател на историята.Това игра ли беше или наистина си влиза в състава на изнасилването? Кой къде бърка? Правилно ли е постъпил той? Ами аз? Ами от тук нататък..? Той ме блокира, вторник как ще се засечем на работа не знам..

Коментари

51-61 от 61

67.   То е ясно, че няма изнасилване. Невъзможно е да събуеш дънките на мацка, която наистина се съпротвлявя!
Че то понякога и когато двамата много го искате пак се заплитате и измъкването от дънките трае минути.

Но не това е въпроса. Минало е вече време, откакто е пусната тема. Аз питам за актуализация, по отношение на този въпрос:

"Е да питам сега и с нея ли ще направи така? ! "

Колегата успя ли вече да наебе и новата?

68.   №67 явно е поредния разбирач, който знае абсолютно всичко за изнасилванията в детайли. Откъде ли?

69.   Леле, леле! Чета коментарите тук и само си викам добре, че се ориентирах към чужденци още отдавна! Българите, това нещастно племе, имат най-назадналия начин на мислене от всички "бели" народи! Ужас!!! Неколцина са с нормален начин на мислене и доколкото знам на тези, които не са заминали в чужбина, хич не им понася да живеят сред сънародниците си!

70.   62 е най-прав

71.   69, я всички феминистки се ориентирайте към чужденци и се махайте от страната ни. То вече "белите народи" са под робството на черните народи и то заради феминистичната простотия. Четеш коментарите и се чудиш защо мъжете се отнасят така към женската мръсония заляла Европа. Докато има феминистки ще има и сексисти които ще прилагат физическата си мъжка сила, за да отстояват природното си право на по-висш пол. Гадости, като тези на авторката трябва да бъдат наказвани жестоко. Чудела се дали била изнасилена или било забавление??? На всяка такава въртиопашка е необходимо това, което се случва на жените изгаврили се с мъжкия авторитет, да станат равни-водоравни! Планетата няма нужда повече от такива жени, които само я замърсяват и дишат напразно кислорода и.

72.   Авторката: давам актуализация по темата, КЪм номер 67 ,,Колегата успя ли вече да наебе и новата?,, - новата е дъщеря на прокурор и то от големите, та нея ако пипне... освен това тя си има приятел. Не са спали заедно, продължава да се държи много мило с нея и да й помага в работата.
А към мен продължава да се държи на контра, не знам защо? Бях му пратила дори отново един смс, че не искам да си имам проблеми, да ме остави намира.. И аз без да разговарям с него той си продължава.. Например с един колега говорех, че съм се записала на шофьорски курсове и той: ти си за жълта книжка, не за шофьорска.. И непрекъснато към мен такива подигравки или не знам как да ги нарека?!

73.   Ами авторке, човекът е абсолютен комплексар и идиот. Друг път мисли кой мъж пускаш в леглото си.

75.   Много жени казват НЕ,като допълнително възбуждат мъжа,путките им мокри,течат,а като им го вкараш,пак казват НЕ,но се кефят на ебането и стигат до оргазми и това го има !
Та остава въпроса;това криворазбран феминизъм ли е или изнасилване !?

76.   До авторката (72)

Ще я наебе. Няма значение кой какъв е.

"ти си за жълта книжка, не за шофьорска" - разбирам го напълно. Ебал те е, доминира те, прави те на 2 стотинки. Не говори добре за него, но го разбирам като психопрофил. В смисъл буклошор си пада малко. Ако беше що годе свестен мъж щеше да се държи по друг начин, напр. щеше да ти каже "Станалото станало, какво толкова? " и да започне да се държи нормално.

А ти си изпаднала в тази ситуация, защото си добро момиче, което прави глупости. Това е според мен. Имаш три опции:

1. Да го игнорираш ледено / враждебно.
2. Да разкажеш на всички (не директно разбира се! ), че е пълно дърво в леглото.
3. Да започнеш да го взимаш на подбив публично. Като ти е казал, че си за жълта книжка - "не съм токлова напреднала като теб" или "отнякъде засмърдя! " и т. н.

Такива са сега правилата.

Че си му пратила смс е грешка. Само му вдигаш акциите. Трябваше поне да му пишеш, че не искаш той да има проблеми. :-D
Това в рамките на майтапа - не е трябвало да му пишеш.

77.   Има разлика от жени които си падат по такива неща и в случая на авторката, която не е имала желание за секс в конкретния момент. В противен случай нямаше да пуска тема тук, защото щеше да е много наясно какво е искала. Още по-малко щеше да се разплаче по време на случката.

Набийте си го в главите - като ви се казва НЕ значи НЕ, всякакви оправдания са си чиста доза шовинизъм. Дори да имате съмнения че някоя жена си пада по такива неща - предварително се обсъжда! Не се изнасилват жени наред с надеждата че ще ѝ хареса. Да не споменавам що за 'мъж' би използвал сила срещу някой в пъти по-слаб от него физически. Отвращавате ме.

М , 35

79.   Ами 73, човекът не е абсолютен комплексар и идиот, а е абсолютен мъж, достоен за почит и уважение. То жените не можете да мислите, и не жената мъжа, а мъжът пуска жената в леглото си, защото е по-физически силен от нея и само от него зависи, дали ще я пусне или не!!!

51-61 от 61