Споделена история от Секс и интимност

Цинизми по време на секс от жена
Здравейте,
От няколко месеца имам приятелка, двамата сме на 27 г., отношенията между нас са чудесни, сексът също, но по време на секс ръси такива цинизми, че ме е срам да ги опиша. Иначе в живота е културна и възпитина и не се държи така.
Не ми пречи да говори по този начин по време на секс, не изразявам възмущение, но някак си ми е странно да чувам вулгарни думи от устата на жена. Предпжлагам, че по този начин стимулира възбудата си и дава израз на емоциите си.
Как е при вас? Били ли сте в подобна ситуация?

Коментари

2.   Яяя кажи какво казва ;D

3.   ДА и аз съм така,но много се кефя,дори когато ми го казва на ушенце;
Давай по-бързо
Вкарай го по-надълбоко
Чукай ме яко
Искам много силно
и т.н.
Това стимулира мъжа повече от кофа с Виагра и няма нищо лошо,нали ?

4.   Отврат,потрес!

9.   Мен истински ме възбужда подобно поведение в леглото, особено от умна жена, с положение в обществото. Не знам какъв ти е проблемът? Аз пък си мечтая за жена като твоята...

10.   9, ами значи толкова е и умна колкото една квартална парцалеса!
Пък за положение в общество, освен за положение на проститутка за друго няма кой да се сети.
Мисли си ти мисли си простотии, то в днешно време всеки идиот и кретен извратеняк, за голям инфлуенсър се взе.

11.   Няма нищо лошо и ненормално в леглото жената да къса задръжки. Повечето мъже харесваме такова поведение, стига да не се прекалява. Бил съм с жени, които в леглото са по-цветисти и от каруцари. И то говорим за интелегентни жени, които са образовани и възпитани. Ами яко си е, стига да не е натрапчиво и прекалено.

12.   Имах такава любовница, омъжена и по-голяма от мен. Беше много възпитана жена, началничка във финансова институция. За моя изненада, ставаше доста вулгарна в леглото. Сякаш излива нещо насъбрано дълбоко в нея. Най-цветисто вулгарна ставаше, когато правим анален секс. После отново се превръщаше в любезно-красивата мадама.

17.   Вместо да се правиш на девица, влез ѝ в тона! Много помага. Пряко, директно и по най-недрусмислен начин ѝ казвай какво искаш. Сексът е общуване, това се случва между двама души, няма никакъв проблем да наричаш нещата с истинските им имена. Ето ти мои изречения, които се възприемат с голям ентусиазъм: "Искам те надупена и разкрачена на макс", "Путката я обичам разтворена и разцъфнала", "Най харесвам да си люшкаш циците". Просто наричай нещата с имената им. Няма нищо срамно!