Споделена история от Секс и интимност

Зрелите жени
Въпрос към двата пола-смятате ли че зрелите дами 35+ вече са по-уверени последните няколко години в България в красотата си и оттам се заглеждат по-често към по-млади мъже? . И защо според вас това се случва? Ще ми е интересно да чуя вашите истории които да потвърдят или отрекат това. Благодаря!

Коментари

1.   Често пъти ги заглеждам-на улицата, на спирката, но никоя досега не е дошла при мен (на 38 съм, но изглеждам на 25, а моите набори изглеждат като дядовци, явно има нещо), понякога ги заговарям, но никога не се е стигало до размяна на телефони и други такива! По всяка вероятност тези жени са семейни и си държат на семейството, някои имат и ревниви съпрузи-светът е шарен, както се казва! Има и вдовици, но никой не знае коя точно от тях е овдовяла и дали си търси нещо младо! По мрежата не ги търся, защото повечето профили са фалшиви, всеки може да се представя за когото си поиска! Не знам вече какво решение да търся по този въпрос! А ти, авторе, дай някакъв съвет как да да действам! Не обичам да се натрапвам, чакам само някоя да си поиска и съм готов, но те явно още не са готови!

2.   То вече мъже няма (изгубеното поколение), та нищо чудно да се зазяпват по дечковци, белким от там се пръкне нещо автентично и недеформирано от съвременната джендърщина, но за съжаление - ядец!

3.   Тази тенденция е, защото

1) По-възрастните мъже 35 плюс години се заглеждат по доста по-млади жени! Дори и тези на 50 години избират между 20-30-годишни.
Следователно дамите над 35 г. никой не ги бръсне за нищо!

2) Младите момичета/жени 16-30 г. МАСОВО се предлагат на този с повечето финансови възможности (кинти, пари, сещаш се...). А младите мъже МАСОВО ги нямат и остават на СУХО!

3) На маладите мъже им се прави секс все пак..., жените над 35 г. са разведени, разведени с дете, във фиктивна връзка, "НЕДООЦЕНЕНИ" от мъжете според техни думи... И какво очакваш да се случи?
Нормалното - разведените, употребените и пр. застаряващи жени се хвърлят на младите мъже, които биват игнорирани от техните наборки, защотоооо.... НЯМАТ КИНТИ!
Точно така!

4.   Младите жени по-трудно се навиват на секс, защото или още вярват в любовта, или просто имат голям избор и избират само някой по-по-най. Докато жените след 40 да речем, вече са пробвали и са се убедили, че любовта не е това, което са си мислели. Някои вече са поомръзнали на мъжете си и не им обръщат внимание, а женската сексуалност за разлика от мъжката тепърва разцъфва след 30-40 и им се такова, че не се трае, а в същото време няма кой. Някои дори са разведени и не се надяват вече на сериозна връзка, защото са разочоравони. А и вече са поостарели и няма същия интерес към тях. И в крайна сметка започват да се отдават повече на секс без ангажименти, без изисквания. И разбира се мъжете, които не са чак по-по-най се пробват на тях. Ако не друго поне са по-опитни в секса, аи нямат претенции за любов, онтошения и някак това ги прави по-истински и неангажиращи. Е, вярно малко са сбръчкани, но пък има и такива, които си мислят, че ще компенсират с фитнес, грим и изкуствени цици.

5.   Вие големи баби ги изкарахте, за всеки влак си има...

6.   Жените на 35 са бита карта вече. Тъпото е че вече и лузъри като програмистите не ги искат (щото онези пък почнаха да правят пари и курвите сами ги търсят) и им остава да си живеят с котките или да си хванат някой разведен чичак на 50.

8.   Толкова глупости на едно място не бях чела.

10.   Не виждам с какво жена над 35г. би привлякла мъж на средна възраст за сериозна връзка.Биологичния и часовник е приключил вече не може да ражда.Видяла е доста от живота и захитряла като бременна лисица, химии влюбвания при нея отдавна няма такива явления, преминала е на практичноста. Ще гледа възможно най-много да те дои и най-малко да дава.Отдавна вече ще е увиснала и деформирана, защото женското тяло старее много по-бързо от мъжкото.Повечето от тях вече имат деца, и са ангажирани, децата и ще бъдат на преден план ти винаги на втори, трябва да се напаснеш на графици.Зряла жена изграден закоравял характер нула процента шанс за промяна.Много от тях вече са външно занемарени, масово неподържани, защото след толко неуспешни връзки сякаш са изгубили надежда и желание да се подържат за някой.Може да си имат по някоя шматка да им помага за ремонти в къщи и разни други мъжки работи и му пускат от време на време заради практичноста.Но като цяло повечето са изчерпани както емоционално така и физически.

Чингис Хан

11.   Странно никога ли Живите хора не остаряват физически?

12.   Жените на/д средна възраст обикновено са по- поддържани от мъжете на подобна възраст. А обикновено мъжете на/д средна възраст вече биологичният им часовник им е намалил сексуалната мощ и такива за здрава и особено поддържана жена стават като "чичовци"
Жената е полова активна докато е жива, мъжът има срок на годност.

13.   Чингис Хан, защо са тия обиди? Нима ти си на 25 или още по-лошо, искаш да останеш на толкова завинаги? Що за простития, жените на 35 не ставали за нищо, а на 45 направо да се мре?! Майка ти на колко е, апропо? Вие пък мъжете понеже много ставате, още на 30 с шекмбе и прическа плешив пингвин. Айде стига вече. Не си интересен. Изчерпан си - умствено със сигурност.
Една жена

14.   На 35 съм, разведена, с две деца начален клас. Излизам с по-млад, 30 г.. Когато съм била с малко по-голям на възраст, все не ми се е получило. Може да е до мисленето. Определено сега съм по-уверена, и по-желана. Не ми дават годините, пак е от излъчването и духа, предполагам. Ако вярваш в нещо и помолиш Бог, вярвам че е възможно. Бъдете здрави!

15.   Жените на запад раждат на 40-50 и никой не ги коментира и не ги обижда, само българските селяни са вечно красиви и желани мъже, а след 25г жена малии направо за изхвърляне. Такива филмирани чичаци като Чингис Хан и плюнката няма да си оставя отгоре, винаги прави, всичко знаещи, всичко можещи и вечно недоволни от жени, живот и всичко, защото просто не са щастливи със себе си. Много ми е интересно колко ли ти е жалък и пропаднал живота щом си опрял до там да си избиваш комплексите в анонимен сайт като девствен тийнейджър. Всички жени над 25 са за боклука, само той видиш ли най-великия, красивия и запазения. Не разбирам как наричате жени на 30 лелки, тва е чисто и просто защото в България и педофилията си я имате за нещо нормално, отврат

16.   15, това, че не ги коментират от куртоазия или просто защото там всеки гледа себе си, не означава, че е нормално. Ние поне сме искрени. Можем и да се правим, че всичко е точно и е нромално, но от това по-нормално няма да стане. От медицинска гл. т. фертилността на жената започва да пада след 30, а след 35 драматично. Това е нормално, защото природата така го е направила. Рискът от синдром на Даун и всякакви малформации скача значително след 30-40. Това, че медицината е напреднала и си играем на Господ е друга тема, но това е само илюзия. Принципно без медицинска намеса рядко някоя забременява след 40, а и да забременее, обикновено отнема много време или е съпътсвано с усложнения. Което означава, че е природата така е отредила - да се ражда предимно до 30-35 и това е нормално. Западняците не са Бог да казват кое е нормално и кое не. Това, че прекалено толерантни, а и не ги интересуват другите, е друга тема. Това, че днес времената са такива, че се налага да учим до 20-30 и семейството остава на по-късен етап, пак е друга тема. Това, че много хора днес са повлияни от филми тип "Сексът и градът" и им се чука до 40-50, също не означава, че е нормално. Опитваме се да се правим на по-велики от природата, че да ни е густо, ама то си избива все от някъде в някой момент.

17.   15 - ВЪОБЩЕ, АМА ВЪОБЩЕ НЕ ЗНАЕШ, ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ!

Вземи една нация като японската - отдавна цивилизована, много над почти всички други ВЪВ ВСЯКО ОТНОШЕНИЕ!

Да си чувала, че там жените ги квалифицират на две групи?

На такива ДО 27-годишна възраст и такива НАД 27-годишна възраст!

Ние тука у нас говориме за интервала 30-35 г., но съм убеден, че хал хабер си нямаш на предства ЗАЩО ГО ПРАВИМ?

Преди всичко това зависи ОТ ВАС БЪЛГАРКИТЕ!

Почти всичките слагате грим от малки, а някои много тежък грим. НА 24-26 г. без грим вече ви личи съсипаното лице. Пушите от най-ранна тийнейджърска възраст, не малка част от вас си попийвате. Изводът:

Българката на 30-35 г. ВЕЧЕ СЕ Е СЪСТАРИЛА! ТОВА Е ВАШИЯТ СРОК НА ГОДНОСТ!

И ако речеш пак да ни съдиш мъжете, знай, че има много други народи, които възприемат жените за вече стари далеч преди 30-годишна възраст.

Апропо, японките изглеждат млади доста след 27 г. възраст, но това не пречи на мъжете да определят, кое е годно за разплод, кое става, за да възбуди мъжа и пр.

18.   Чингис Хан с доста смислено мнение, браво. Един поддържан мъж след 30, може да си позволи връзка с години по-млада или години по-възрастна от него. Конкретно тук има доста малко добре изглеждащи жени след 40, но ги има. Българските жени не обичат да се занимават с движение, мързеливи са и точно по тая причина се ориентират към придвижване с автомобил или някой да ги вози. За "изящните" тела просто държат диети. Пак има отпуснати задни части и желирани гърди, дори да са по 50 кг. В моя квартал имаше една дето до 50 беше доста сгодна, но тя 20 години се занимавала със спорт. Тук е разликата.

19.   До 17,

Да не навлизаме в темата с японците, че ако не бяха португалците и англичаните още щяха да носят два меча и да яздят коне...

20.   Много комплексирани женици има в тоя сайт, щом се припознаха в думите ми………. Лошото е, че вече и тия , които са малко под 30 сред българките преличат масово на лелички-домакинки от СОУ Иван Вазов. И това се дължи, както вече се изкоментира на техния нездравословен начин на живот от най-ранна тинейджърска възраст, започване на полов живот в най-ранна възраст.Вече до 20г. има поне 30 бройки минали между краката и.Пушене , пиене, лягане късно.Хранене с боклуци полуфабрикати масово .И няма се състарил ли? Азиатките са масово младолики, защото се хранят доста здравословно.В Китай всичко от баба до бебе, става в 5:00 сутринта със физарятка.Аз лично не познавам българка, която да не понася ставането сутрин рано в 5 или 6 часа.Стават само по задължение, иначе, ако ги оставиш до спат, до 15:00ч. ще спи със чаршава заврян в з*дника.

Чингис Хан

21.   Хаха и срок на годност ни сложихте, браво бе, как не ви е срам?! И после защото българките предпочитаме чужденци? Ами най-малкото, държат се уважително, имат някакъв респект към жената, майката, съпругата. На вас ви дай чалга визия до 25, другото на боклука. Вие защо не се погледнете какво предлагате? Визия ли, възпитание ли, пази Боже - обсноски, ниво ли, стандрат ли?! Айде стига лъжи. И за сведение, едно време жените - българките конкретно /но не само/ са раждали по десетина деца, последното докато жената има цикъл, често на 48-50. Не казвам, че е ок, а просто факт.

22.   Н. 17 що не си направиш едно сепуко-харакири...Японците са друга бира, друга раса, друга култура. Тръгнал да се пояпончва.

25.   Откога на дъртите им викат "зрели"? Много се смях

26.   25, така звучи някак по-щадящо. Зрял - демек вече си по-вкусен като узрял плод, а не просто стар/дърт. За мен по-правилната метафора е презрял. Защото презрелия плод вече няма същия приятен вкус, а вече намирисва на изгнило и не е много приятен за гледане дори. И тепърва ще става по-зле.

27.   Хаха, някой май още не може да преглътне коментара за миризмата от съседната тема :) :)

28.   25 до 26:

Не само намирисват на изгнило и мухлясало, ами направо си вонят отдалече. Младото си е младо и няма равно. Неслучайно всички гледат да се подмладяват, а никоя не търси крем за остаряване :))))

29.   28, хаха това беше добро. Може да измислим крем за узряване, да видим дали ще има клиентела, щом са тоооолкова готини.

30.   28. това важи и за мъжете, защото освен на старо, миришат и на некъпано, масово.

31.   30, така е, но това не променя факта, че младото е за предпочитане. Който може, винаги ще предпочете него. Който няма ще се примири с дърто от немай къде.

32.   Миризмицата на дърто няма измиване и вони от километри.

33.   Чингис хан или по-скоро Чичо-Дядко, ти на колко години си, че толкова мразиш жени над 30? На 55 /60? Ти си им млад, а те са ти стари, така ли. Жалкар си.
Една много стара, възрастна, направо грохнала жена на 47 г.

34.   Автора:Номер 33 би ли излизала с по млад-мъж от теб например на 25?

35.   Глупаци,жената на 35 е вулкан от страст,винаги готова за ебане и може така да те завърти в леглото,с 3-те си дупки,че ще забравиш къде си !!!
Стара е жената,която вече не търси кур,а спокойствие и турски сериал !
Останалото са 99% хубавици,с хубави цици и путки,готови да го поемат !
Много сте прости,злобни и негативни,а хубавото не го виждате,макар че ще ви извади очите и само ще ви се набута в ръцете,да го опънете яко !

36.   35, страстна, ама сбръчкана. Файда.

39.   33 около христовата възраст съм. Не мразя жените над 30, просто слагам на масата фактология пред, която и господ е безмълвен. Какво да правя с теб на 47г.? Да ми переш гащите и да ми готвиш мусака ли? Ми мога и сам да го правя, без да ми се налага да търпя истериите на леличка вече яко ударила е критическата, пълна с безброй комплекси.

Чингис Хан

40.   39, забрави да споменеш миризмата на дърта жена, усеща се отдалече. Това е доста гнусно и противно.

41.   Абе не зная, ама зряла жена над 40, запазена лачена чанта, може да 200 пъти по-секси от момиче на 20! Познавам поне 10 такива поддържани класни жени на 40-41!
А каква миризма на краката имат... Какъв секси, женствен аромат. Мога да стана от стомана целия... Пожелавам го на всеки мъж да го изпита. Аз само веднъж съм го изпитвал, но копнея да се повтори!

42.   Авторе, не съм н 33, но съм на 48 и имам чисто сексуална връзка с 24 годишен. Всичко има на този свят. На мен ми липсваше секс и го намерих там, където наистина не го очаквах. На него пък му били слабост жени като мен и му липсвала точно разкрепостеност и ненаситност като моите. Като ни писне, може и да се спрем.
Не виждам смисъл от плюнки и критики по жени като мен.
Като не ви допадаме, не четете и просто не се занимавайте с нас, толкова е просто.
И аз бях крайно незадоволена преди да го срещна, но никога не съм критикувала, а съм пазила разочарованието за себе си, толкова. Какво да го приказвам и натяквам като то се вижда, че има сексуално разминаване?!?
Сега си изживявам фантазиите, а и той - неговите.
Обстойно ме е разпитал какво ми се иска, дава ми го по най-влудяващия начин! Съответно му реализирам и неговите желания! Няма не искам, няма недей, но само с него е така, защото ме пали отвсякъде и го харесвам...също отвсякъде.
Говорил е за млади момичета, които е имал. Без да го питам.
Искал друго. И най-накрая го бил намерил, при мен.
Много сме говорили. За всичко. Не само за секс. Знам какво харесва. И му го правя, защото удоволствието му ме радва.
Той знае всичките ми перипетии. Не съм нито вървежна, нито нищо, но на него му се прави секс точно с мен, първата улегнала (на вид :-) дама, с която бил пожелал да бъде...
Странно, но той ми каза, че търсел точно това, което някои тук оплюха - специфичното ухание на...как го каза той?!...на жена, истинска жена, която знае как да ти даде точно това, което си искал от както се помниш...!
Това е от мен!
Късмет и любов ви желая!

43.   17, а българските мъже не пушат и не пият? На 35 вече почват да качват килограми и да оплешивявят. На 40 са като бейзболни ръкавици и с едни мазни шкембета..... Изобщо, българските мъже след 35- 40 са нещо много гнусно и противно. Виж мъжете по Северните страни колко по- красиви са. Там много по- рядко можеш за видиш някой прасюга.

44.   Случай отпреди половин час: Влизам в аптеката за добавка за подобряване на съня. Аптекарката беше 40-50 годишен дърт, миризлив парцал. Казвам и какво ми трябва, а тя се развика, че преди няколко дена ми била продала Атаракс, да не си купувам друго. Отговарям, че никакъв Атаракс нямам, а тя още по-истеряса и пак с висок тон "ДУБРЕ, ДУБРЕ, НИ СТЙЕ ВЗЙИМЪЛИ!

Е, какво да му харесваш на този дърт отпадък, който освен грозен отвън ,е грозен и отвътре. В тия жени никакъв акъл, никакъв такт, никакви обноски. Повръща ми се. При младите такива изчадия няма. Дори най-грозната 20 годишна винаги ще е по-хубава, по-възпитана и по-добра от всяка мухлясала , воняща дъртофелница.

45.   Автора:Номер 42 напротив аз лично подкрепям и смятам че на мн млади мъже (като мен) в днешно време им допадат жени като теб.Бил съм със жена на 49 години а аз бях тогава на 25 и секса беше мн хубав.Аз лично подкрепям зрелите жени защото и те имат право да бъдат щастливи и да имат пълноценен сексуален живот.

46.   Само не знам за какво е този спор, като времето тече за всички. Да, днес може да се имаш за по-по-най вървежния и готиния или кралицата на гимназията, ама утре ще си на 30, в други ден на 40...
Така, че леко с обидите, защото утре вие ще сте 30 годишните "лелки" и " чичковци" и сегашните деца ще ви викат, че сте стари и за нищо не ставате.

47.   Напълно съм съгласна с номер 3. Това е истината. Аз съм жена от обсъжданата възрастова група и мога да потвърдя, че моите връстници се заглеждат по младите моичета, а пък младите момичета се целят към по-възрастни и богати мъже. Обърнете внимание и в този сайт: мъжете, които се оплакват, че уж всичко им е наред, но не могат да си намерят приятелка, са някъде около 30-е, т. е. все ще в началото на кариерата си, изплащат жилища, връщат кредити за образование, спестяват за собствен бизнес.... т. е. нямат какво да предложат на една принцеса, която иска да си обуе само пантофокитте и да се настани. Е, могат да й предложат любов, закрила, брак, но принцесата все още избира измежду офертите. И тук се появява жената около 40-е. Която в 99% от случаите нищо не иска и приема самото присъствие на мъжа в живота й като достатъчна награда.
За жалост тази примиреност на застаряващата жена, подклаждана от теми като тази, е създала цяла една порода мъже, които задовляват емоционалните дефицити на жената срещу задоволяване на своите материални такива.
Специално към номер 44. "Дъртият, миризлив парцал" е учил фармацевтика 5 години преди да поеме отговорността да продава лекарства на хората. Същата тази "мухлясала, воняща дъртофелница" се е разтревожила да не навредиш на здравето си, защото неправилното съчетание на лекарства може да е опасно и "дъртият отпадък" се е опитал да те предпази от това, т. е. единствената вина на това "изчадие" без "никакъв акъл, такт и обноски" е, че се е постарало да опази жалкия ти живот, неблагодарнико!
И като цяло: внимателно с позицията, господа! Участниците в тази тема приличате на някакви онанисти, които са се наредили пред телевизора, а на екрана минават: Анджелина Джоли, Пенелопе Крус, Кийра Найтли, Дженифър Лопес и така нататък, а нашите хора бърчат нос: "Неее, не ги ща! Отврат! Не е ли русо, не ми го хвали! "

48.   До 45 от 42

Благодаря за подкрепата!
Разбираш силните ми емоции, защото си бил в подобна ситуация и си го преживял! Респект!
По повод на плюнките по адрес на жените като мен, думите ми не бяха отправени към теб, моля да ме извиниш!
Всичко добро!

49.   47, Благодаря за коментара!

"Обърнете внимание и в този сайт: мъжете, които се оплакват, че уж всичко им е наред, но не могат да си намерят приятелка, са някъде около 30-е, т. е. все ще в началото на кариерата си, изплащат жилища, връщат кредити за образование, спестяват за собствен бизнес.... т. е. нямат какво да предложат на една принцеса, която иска да си обуе само пантофокитте и да се настани."

Благодаря, че сама илюстрира поведението на съвременната млада жена!

Жива и здрава и успехи в любовта! Ако си дама, мъжете ще се държат с теб като с дама. ;)

52.   Няма нищо по-хубаво от зряла жена в леглото!

53.   До 44 . Напротив , има. Само дето докато са млади им гледаме дупетата и не забелязваме колко са прости.
Това си е бъг в мъжете. Те винаги са били такива

54.   Ако на 35 са се научили да дават дупето вече няма да е зле.

55.   Хора, опитайте се да си лягате не с тела, ами с души. Не може да сте толкова грозни отвътре всички, порното ли е виновно за това? Да гледате на човека, като на парче месо ...