Споделена история от Секс и интимност

Свършване
Здравейте, момичета!Как възприемате желанието на партньора ви за свършване в устата в края на акта?Бихте ли го допуснали,допада ли ви и т.н

Предавам се, нямам сили да я откажа още 20 пъти.

Коментари

1.   Мъж съм.

Според мен не трябва да се съобразяваш чак дотам с жената и да я питаш като мекотело "добре ли ти е", "как ти се струва", "искаш ли още" и такива глупости от сорта...

За мен свършването в устата на приятелката е нещо задължително, когато си на етап сериозна връзка!

4.   Става, ако в замяна разрешиш после тя да ти се изпикае в устата.

5.   Ж24
НЕ смятам, че трябва да го правиш, ако не искаш, не е задължително ... Аз нямам против, но моят приятел не иска постоянно... Рядко и ако аз реша... Като цяло винаги всичко става, ако аз реша, защото той е разктепостен и всичко почти е правил,но аз не съм и доста неща са ми нови.

6.   Моята хубавица сама иска да ми духа и да свърша в устата й,така иска !!!
Не я карам,просто й идва отвътре,на някой е гълтала,но аз не държа !
Важното е,винаги да се съобразяваш с партньорката,насила не става !!!

7.   Защо въобще ви е нужно ръчно да одобрявате всеки един коментар?
Много по-лесно ще е без одобрение да се публикува мигновено, а ако толкова ви плашат цинизми, ще си ги триете ръчно след това. Така ще става и по-интересна дискусия.

Добре, аз ще те напсувам ей сега, ама след 2 дни ще го изтрия, няма проблеми.

8.   Напълно нормално. Позволявам на партньорите ми да еякулират в устата ми, дори понякога гълтам семенната течност.
Както обичам да казвам - сексът не е за гнусливи - особено хубавият секс.

9.   До мода: ти какво искаш да кажеш, че не допускате никъде в темите нападки и псувни ли? Искаш ли да ти покажа само от последната седмица поне 50 теми, в които присъстват такива?

Ако сега си мислиш, че има псувни, знаеш ли какво ще е, ако няма модерация? Бедна ти е фантазията, повярвай ми. Аз виждам неща, които вие не виждате и ви казвам честно. ОК, нямам претенции, че съм перфектен мод (макар че чак 50 едва ли), но ако сега е зле, без нас ще е 100 пъти по-зле. Иначе на мен ми е все тая, още сега мога да си тръгна и нищо не губя, даже ще спечеля, ама ви уверявам, че после 90% от вас няма да искате да припарите тук.

10.   Обичам да свършва в мен, а не в устата.

Ж27

11.   Аз обичам навсякъде, ама аз не съм твойта. Дреме ли ти изобщо тя какво иска или си мислиш само за собствения неизмит гъз?

13.   (ж31) Не знам дали ми харесва. Той не го искал от мен. Ако те интересува, последно вчера следобед, свърши на корема ми. По-късно вечерта, свърши в дупето ми. Запиши си го!