Споделена история от Секс и интимност

Трябва ли да се забранят абортите?
Джендерия, простотия, извратения, слободия, извратения, убийство! И това натяквано от световните „господари“ – правителствени лидери, икономически лидери, хайтек ъпгрейднати олигофрени, шизофреници и педофили в попски и кардиналски раса!

Преди еди-коя си гестационна седмица НЕ БИЛО УБИЙСТВО! А стига ве! Значи ни казват да си представим, че плодът преди 6-тия месец го няма в утробата на майката и може да го „отстраним“ джентли! Е ако не е там и не е жив, то защо въобще се налага да правим каквото и да е, камо ли да го екстрактнеме? Васи логиката, честно! И това ти го говори папата, майна!

Друго – тея от Щатите ептен са си бърнали мозъците от марихуана, амфети и друга химия, щото започват да разправят, да се въвежда правото да убиеш бебето и в деветия месец. Т. е. ако не го искаш може и 1 минута преди да се роди да кажеш на доктора – Убивай! , и той е длъжен със спринцовката или с клещите да му пречупи врътлето или главата – как го набара...

Още! Даже ти разправят, че трябвало майката да има право, след като ѝ се родило детето като не го хареса, щото еди-кво си и да каже на доктора – Действай!

Еми, според мене, ако има път към ада, то това е един много бърз път да се озовеш у казана...

Ако не беше феминизмът и техните измишльотини за права на жените, НИКОГА традиционните европейски общества нямаше да позволят на жените да решават „дали да раждат и дали не“!

Заченала ли си – РАЖДАШ, точка!

Ся ше ми наскочите, че някоя била изнасилена – ДА НЕ Е!!! Никой не я е карал да пренебрегва сигурността си, да ходи сама по тъмното, да излиза вечер след залез Слънце, да се движи в опасна среда сред опасни хора, да се шляе сама до 30-годишна възраст „свободна“ и да отлага да се задомява, а да развратничи „по европейски стандарт“! Ай, сиктир от тука! Тя от 12-годишна е като шафрантия, на 18 е мината от цял футболен отбор, а аз ше берем грижа, че някой я натиснал по-силно на 20, „против нейната воля“... , което е друга приказка колко от обяваните изнасилвания, наистина са изнасилвания, а не женска гадория...? И заради ей такива единични случаи народа трябва да оправдава убийството на ЗАЧЕНАТО ДЕТЕ! Щом е заченато, значи по-висши същества са решили така, значи трябва да се роди! Само не ми излизайте с пиниза и не ми казвайте, че вие „движите“ процеса на раждането и кой, кога и къде ще се роди и въплъти в човешка форма... СМЯХ!

За децата с увреждания – БОЖИЕ НАКАЗАНИЕ! Както за роденото дете – изкупува грешки от отминали животи, така и за родителите, които я поради нездравословен начин на живот, я поради други престъпления си ПЛАЩАТ!

Животът е училище, ама жените имат легитимното право да го превърнат в транжорна!

Коментари

51-64 от 64

69.   Еднакви хашове на коментари не значеше ли един и същ ай пи адрес?

Ето например сега моят хаш е 9327654dd5

Иначе да бяха само моите обиди проблемът...

Да.

70.   От 66: *обратнопропорционална, а не правопропорционална както съм написал (нещо се направих на по-умен, отколкото съм). Но социология 1 семестър имах в медицинския и това го помня, направи ми впечатление.

71.   Значи ако навън е 30 градуса и се прибирам късно вечер след работа не мога да се облека по къси дънки и потник, защото аз нося отговорност че мъжете не могат да се сдържат и като видят баджак им става оная работа? Такива като теб са причината, че има аборти.

72.   Няма да ходиш на работа и няма да е нужно да се връщаш по нощите по къси гащи като някоя гула к*чка, а ще седиш вкъщи зад печката и ще готвиш! Така няма да има аборти!

Сега стана ли ти ясна картинката?

Автора

74.   Н 71, ясна ли ти е картинката наистина ;)
Надушиш ли неудачник, чукаш на дърво и го заобикаляш хаха
Замечтал се авторчето в анонимния сайт, а навън сред сенките като мишка притичва вероятно. Смятай колко му е жалко съществуването...

76.   Може ли да ми кажеш на колко години си, Н 72?

Как може да кажеш на жената, да не ходи на работа? Ти от кой век идваш? Ако си млад мъж, и разсъждаваш така много жалко... Ти правиш всичко възможно да обвиниш жените за всичко, но не и насилника-мъж.
Такива като тебе не заслужават нито жена нито деца, Значи искаш да не работи жената, за да имате пълен контрол над нея нали? Хахаха Отивай в арабските страни там ти е мястото. Ти не си консервативен, а си женомразец има голяма разлика между двете неща. Значи да ти готви, и да не работи? Хубаво си го измислил... имаш пълно право да си помечтаеш мечтите са безплатни. Но виж в арабските държави, може и да ти се сбъдне мечтата. :)

77.   Автора явно е доста необразован и не знае колко милиони деца са родени в култове, където родители и познати ги изнасилват, продават ги за да се гаврят с тях и убиват. Ама те какво са виновни, че са се родили в тази среда, нали не са абортирани.

78.   Очевидно автора е супер необразован и не знае, че има милиони деца които всяка година се раждат в култ, продават ги на хора които се гаврят с тях няколко години и накрая ги убиват. Ма нали са заченати, всички заслужават да са родители. Между другото авторе, искаш ли да ми плащаш сметките, квартирата, храната, козметиката за да не работя и да не ми се случи нещо? Въпреки, че се съмнявам че можеш да си го позволиш щом имаш свободното време да мислиш как другите са виновни, че топките ти са сини и пълни. :)

80.   Тук хер Зигмунд Фройд би казал, че си имаме работа с едни много, ама много проблемни отношения между майка и син. Синът се чувства отхвърлен от майката поради липсваща майчина ласка заменена с властно поведение.

81.   Според мен ако и двамата родители не искат детето, по-хуманно е да го абортират вместо да виси по сиропиталища. Същото важи и за случай, когато животът на майката е застрашен заради бременността.

Но както казах - и двете страни трябва да са съгласни! Без тия, че майката имала право да решава за тялото си! Значи аз искам да имам дете, ама майка му не се е наиграла с кукли и решава да пометне без въобще да ми каже, че мога да стана баща? И понеже било нейно тяло, тя решавала? По тая логика дай да почнем да изневеряваме наред и понеже пенисът е мой, аз решавам къде да си го навра! Или да зяпаме разни госпожици онлайн и понеже очите са мои, аз решавам къде да зяпат. Мога и да цъкам с език при вида на готини непознати - мой език, мои правила за цъкането! Усещате ли как звучи?

Ако не иска да гледа детето, а бащата го иска, ще се помъчи веднъж в тоя живот да го роди и после да прави каквото ще, а бащата ще си го гледа, понеже го е искал!

86.   Твърдо за абортите. В България битува схващането, че ако една жена забременее, нейно си е, а мъжът бяга. Вече има тестове за бащинство и лесно може да се разбере кой е бащата, но какво от това. Едно дете трябва да се отглежда с любов от двама родители и да живее без лишения. Само живелите в стабилни семейства растат щастливи и доволни.
Да родиш от безотговорен идиот, означава да обречеш детето си на нещастие. Не всеки може да понесе нещастен живот.
Всяко живо същество, което не диша самостоятелно, а обитава чужд организъм, е част от този организъм. Не случайно има такива, които са мъртвородени, оплетени в пъпната връв, не проплакват. Всеки обитаващ тялото ти е вид паразит, защото се храни чрез него, затова и жената има правото да избере и да прекъсне този процес

87.   Когато стане възможно отглеждане на в изкуствена утроба, светът ще стане много по-добър.

88.   При социализма беше така и се оказа че е вредно, тъй като АГ-докторите ги правеха на черно, но често без необходимите инструменти и неподходяща обстановка, при което имаше много смъртни случаи. Не трябва да се забраняват категорично.

90.   Жената забременява, защото някой мъж е решил да свърши в нея или презервативът се е скъсал, а това се случва против волята й.
Не е важно да има много на брой деца, а е важно да има повече деца с по-добър стандарт на живот, с по-добър старт в живота.
Умните мъже като Илън Мъск вече работят по въпроса за създаване на изкуствени утроби, а ограничените мозъци мислят как да забранят абортите. Илон Мъск е богат, а вие бедни, защото и начинът ви на мислене е беден.
Всеки организъм, който не може да съществува или да се развива извън други тяло, не е самостоятелна форма на живот.
Всеки зародиш и плод вид паразитна форма на съществуване, преди да е в състояние да поеме самостоятелно глътка въздух.

51-64 от 64