Споделена история от Секс и интимност

Бременна ли съм
Здравейте преди около 3 седмици бях с партньора ми и правихме там разни неща, няма да се впускам в подробности.. Обаче не правихме секс той по скоро свърши близо до влагалището ми, след няколко дни имах зацапване и се съмнявам че съм бременна.... Според вас какъв е шанса... Докато си взема тест имам нужда някой да ми каже нещо, моля ви дами...

Коментари

1.   Едва ли си забременяла .

2.   Щом не е свършил вътре значи не

3.   Защо правите секс изобщо като не знаете как? Да си чувала за овулация?

4.   Внимавай, той сперматозоида през девет планини в десета отива пък едни срамни устни ли няма да прескочи, ела па ако е и моя- със сигурност си ;) с честито булка !

5.   по-бързо ще си купиш и направиш тест отколкото да одобрят отговорите и да ги прочетеш. Проумяваш ли го? Или ако 10 човека ти кажат, че не си или си бременна, ще пропуснеш теста?

6.   Не беше нужно да се подигравате аз напълно сериозно питах... Понеже съм притеснена, тест ще си взема така или иначе просто това ще стане утре... До тогава мислех, че някой може да каже нещо без подигравки... Благодаря все пак.

8.   Вземи си тест от аптеката,който да е отрицателен,така ще се успокоиш !!!

9.   Обясно по-ясно. Къде точно се е изпразнил? До влагалището ти или малко навътре, или върху пубиса и се е стекло вътре. Обясни

11.   какъв цвят е зацапването.
Примерно аз когато забременях / още не знаех/ беше в началото на месеца а в края трябваше да ми дойде но имах зацапване кафеникаво /като ръждиво/ та...бях чела из нета че това е знак за бременност и наистина се оказа така. Имам син на 5 години.

13.   Благодаря за отговорите на всички, макар и някой да бяхаа написами с насмешка... Все пак направих си тест не съм бременна..