Споделена история от Секс и интимност

Секс с масажистка в хотел
Здравейте. Предстои ми кратка почивка за няколко дни в спа хотел. Проверих и се оказа, че предлагат различни видове масажи там и се чудя, ако се запиша на някакъв масаж и попитам масажистката дали би направила нещо повече - примерно свирка или happy end, дали ще се съгласи? Вие какво мислите, дали ще е твърде нахално или бих могъл да я питам дори и срещу допълнително заплащане. Винаги ми се е искало нещо такова, но не знам дали няма да го разбере по грешен начин и да се оплаче на някого. Не знам, посъветвайте ме какво да направя, вие как бихте го направили и т.н. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Много интересен въпрос . И ние как да знаем как би реагирала хипотетичната масажистка ?

2.   Сложи една банкнота малко по надолу върху члена си:) като във филма с Адам Сандлър, където на ергенското парти (на сина му) е разочарован от спа програмата и иска хепи енд от масажистката. Там тя не се нави, но в живота всичко става. На мен не ми се е случвало, защото съм жена и не съм масажистка:)))

3.   С жената ли ще ходиш или с приятели?

4.   Според мен е глупаво да питаш обикновена масажистка. Това е работа като всяка друга и повечето не изпълняват такива услуги. Има си специални масажи, където това е прието, така че си потърси такова място.

5.   Има си специални салони за такива масажи. И при всички случаи жените масажистки в хотелите си припечелват прехраната по честен път. Но, ако все пак си решил да се пробваш, предлагам да зададеш по общ въпрос и в зависимост от реакцията да продължиш или да спреш. Например кажи, че винаги се притесняваш да те масажират жени, защото едва ли не се очаква да е малко повече от масаж! Успех! И пиши за развръзката :)

6.   Аман от изпаднали загубеняци, които планират евентуално плащане при евентуален секс при евентуална почивка в хотел. Нямам думи.

7.   Не, не бъди наивен и спри порното:) В България масажистите, имам предвид професионалните масажисти, не тези дето са минали един курс проформа, са си професионалисти, общо взето с един вид медицинско образование и между другото уменията им са много ценни. Познавам масажисти, които ще те изправят на крака, въпреки тежки здравословни проблеми, особено на опорно-двигателния апарат. Това са ценни хора, а не секс-играчки! Не унижавай хората! Ако искаш секс-масаж - бегом към Тайланд, там всъщност това е индустрия и впрочем то друг масаж за тях няма:)
М, 43

8.   Има професионални масажисти, които не биха го направили, както и проститутки под прикритие на масажистки, на които това им е работата. :D Зависи при каква отиваш.

9.   Ако искаш да отнесеш някой шамар и да те изгонят от хотела, давай. Егати малоумниците! Как пък реши, че тва ще е ок?????

10.   Масажите в хотелите обикновено се правят около басейна. Там няма как. Или се правят в специални помещения, но там масажистките са си назначение на щат и точно за да правят масаж. Едва ли някой сериозен хотелиерски собственик би искал хотела му да се превърне в публичен дом. Освен ако не е направен точно с тази цел. Доколкото знам, на масажистките в хотелите им е забранено да правят нещо повече от масаж. А и тя вероятно ще има часове за други клиенти след теб и надали следващия клиент ще те чака да ти направят свирка. А то няма и къде, защото обикновено масажите се правят в нещо като кабинки или стаички и ще се чува в съседните. Надали би рискувала масажистката да ти чуят охканията.

Ако искаш такъв масаж, търси в обявите масаж с освонождаване и си отиди на предназначените за целта места.

11.   Ей от такива като теб се отвратих да правя масаж, завършила съм като рехабилитатор и мислих това да е част от това да си докарвам допълнителен доход и след 5 такива въпроса ми стана толкова гнусно, че се отвратих от масажите.. Само при жени се навивам и то рядко.
Нямам думи.. Намери си жена и нека тя ти прави такива масажи, не търси при хора, които искат просто да си вадят прехраната по този начин!

12.   11, Не са виновни хората, а са виновни от онзи бранш. Защото обикновено обявите за проститутки, са написани като масаж (за прикритие). И хората вече наистина се объркаха и не могат да разберат кое наистина е масаж и кое е нещо повече. Лошото е, че за проститутката не е проблем да направи само масаж, така че и да я объркаш, не е фатално. Но ако объркаш масажистката с простутка, е обидно за нея. Още повече че наистина има масажистки, които припечелват и така и това допълнително обърква хората. Не пречи някак деликатно да го вметнеш в обявата, че не предлагаш подобни услуги. Или просто да предлагаш масажи за лечение на нещо, раздвижване и т.н. Т.е. да подчертаеш за какъв тип масажи става въпрос, които да не могат да се объркат с друго. Кофти е наистина, но това е положението.

13.   Питаш: "какви масажи правите?" След отговора - "а други?". Може би още веднъж ... След третия въпрос би трябвало да е станало ясно ...

14.   Откъде пък си помисли, че ще случиш на красива или поне млада масажистка?

15.   Ходя при масажистки за фуут фетиш само. Въобще не ги и питам за секс и френска, защото не ми е това целта на посещението, а и по-добрите не предлагат!

17.   Мда, модераторът ми изтри коментара, защо ли?

Ти сериозно ли смяташ, че коментарът ти трябва да се публикува с толкова цинизми?

20.   Според мене, редуцирай порното.

Ако искаш масаж с щастлив край, има си обяви в нета.

Ами ако масажистката е съвестна, тогава какво правим?

21.   Масажист съм . Професионален-точно както но 7 го е описал.
Има два типа масажисти - жени:
Такива като но. 11 , които не издържат на стреса и се гнусят.
И такива , които не им пука и мачкат на конвейр. Буквално.
Колежките ми са до болка свикнали с тези въпроси. Заради един или двама ей такива като тебе тази седмица не си заслужава да си зарязваш професията. Аз работя в Лондон и всяка седмица ме поръчват разни гейове , с които дори съм имал случки на агресия..и аз се гнуся . Ама после се напивам и забравям.
-----
От втория тип, тия които са свикнали с тия въпроси някои дори ги правят тези неща. Ако си й симпатичен. Даже може и пари да не ти вземе за Хепи енда. Просто ще го направи за собствения си кеф. Иначе ако не те хареса , забрави. Освен ако наистина не е закъсала за кинти , но не вярвам. Ние и от обикновените масажи печелим добре(поне аз)
Това

22.   Зарежи масажистките. Питай някоя камериерка, дали може да те понамачка, че си се хванал и шумни с една 50-левка. Една на 5 се навива, поне за орално. Рядко са млади и готини, но като ти се, какво ти пука.