Споделена история от Секс и интимност

Винаги ли боли
Здравейте! Девствена съм, но знам, че при първия път, освен, че кърви има и болка. И следващите пъти също има болка. Въпроса ми е: дами, след време, независимо от големината на пениса, спира ли изобщо да Ви боли или боли, но го правите въпреки болката?

Коментари

1.   Май само при първите няколко пъти боли, докато не свикнеш с нормалната големина, но пък ако ти дойде някакъв със... Абе паламарка ли, както искаш му викай, ще усетиш някаква болка сега. :Д тука идва въпросът дали 30 санта 5 сантиметра диаметър тръби наистина са секси и водят до повече удовлетворение.

3.   Престанете с тези тъпи теми! Бог е направил от там да мине дете с глава 10 см и тегло 5 кг. Няма по света пенис с такъв размер, затова не е проблем за никоя жена.

4.   Ако си на 25,30 години и го правиш за първи път (девствена си) и пениса на партньора ти е доста голям може да те боли малко, но ако по време на акта стискаш зъби ще те боли съвсем малко. Не се страхувай, после ще си благодарна, че си уцелила точния размер.

5.   за 1 секунда има лека болка ,която почти не се усеща ,така че споко. При мен първият път нямаше кръв ,а пареща болка ,но много бързо мина и другите пъти нямаше проблеми.

6.   Когато те засърби, няма да ти пука дали те боли. Явно още не те е засърбяло!

Казвай те си годините!

7.   Няма болка, при мен не е имало, трябва да е достатъчно влажно.

8.   Когато си възбудена и овлажнена няма да боли. Мен понякога ме боли, понякога не, зависи колко съм възбудена. Това дали ще те боли зависи и от 2-мата.

9.   до 5 - Явно си го направила с някой на когото му е малък, а може и да не са те отворили както трябва.
Ако попаднеш на някой нормален или по-голям ще видиш , че известно време боли а първите един два пъти кърви.