Споделена история от Секс и интимност

Да разнообразие половинка. Мнение и съвети.
Моят казус е следният. Имам мъж от няколко години сме заедно. Сексът винаги е бил на ниво, нито аз съм оставала недоволна, нито той. До тук всичко е супер. Но напоследък на мен ми се иска нещо да променим( идеи имам много), да променим за разнообразие, а не за друго. Проблемът е , че той не е от много разговпрливите на тази тема. Почнах от далече , но той отклонява темата. Питах го и директно, но отговора беше, че всичко си е добре и няма нужда да променяме или пробваме. Точка. Това беше. Всеки си има фантазии и желания, особено мъжете, но как да го предразположа да си каже... Аз не съм от притеснотелноте и той го знае , но...
Напоследък е много натоварен на работа и няма много енергия , дали ще е затова. А да отбележа , че любовница няма хахха
Та въпросът ми е по скоро към мъжете. Как и с какво ви хареса да ви изненадат?
Ако някоя друга жена е била в такова положение бих искала да сподели и тя .

Коментари

1.   Мен най-приятно и възбуждащо ще ме изненада жена ми ако си хареса някого и го доведе да й направим сандвич, но...не иска :)
М50

2.   Ние с мъжа ми се разнообразяваме в почивните дни, ако ги няма децата. Имаме повече време за ласки, по-дълга любовна игра. В общи линии това ни е разнообразието. Понякога правим анален секс. Но са все неща между нас двамата, няма трети човек. Абсурд! (ж39)

3.   Първото и най важното е да разбереш дали има някакви по специални желания в секса, дали е разкрепостен и перверзен. От моя гледна точка М на 38г бих те посъветвал на му направиш писинг, би му харесало въпроса е ту можеш ли да го направиш. При нас с жена ми имахме подобен проблем от еднообразието но тя пробва няколко перверзийки и ефекта беше ОК

4.   Съботна или неделна разходка в парка в полупрозрачно рокле без бельо /моята принципно сутиен не носи/; пак така по напитка в някое кафе по къса поличка; домакинстване в кухнята само по чехли, ясно съзнавайки че в блока отсреща има няколко фена; по някое-друго изцяло неприлично селфи от работното и място; мастурбация докато я гледам... Така ме провокира жена ми, но и тя е наясно какво ми допада.
М 47

5.   Пробвали ли сте секс на открито? В някоя горичка, паркче...

Секс на публично място много възбужда. Сега идва летният сезон и може да пробвате на някой нудистки плаж да се разгорещите. Ако се престрашите да го направите, независимо че наоколо ще има хора, които по всяка вероятност ще втренчат горещи погледи във вас, може да се изумите от оргазма, до който ще достигнете.

Може да се сдушите с някоя друга двойка, която има вашите желания.

Варианти много.

8.   Сега ще ти кажа какво ми направи една кака едно време и направо откачих, още я помня като най-добрата в секса. Начи сутринта си сложи къса рокля без бельо. Както си стоиш леко се разкрачи за да му покажеш. Директно ще полудее, и ще те награби, гаранция.

Отиди така на работа. Вечерта като се прибереш кажи, че цял ден си стояла мокра и си мислела за него. Гаранция няма да те остави на мира до сутринта!

Както си го разгонила, легнете настрани и пробвайте 69 от това положение. Огромен кеф е!

9.   М35
с жена ползваме играчки вибратори и други,когато сме сами без деца ползваме вибратори зависи кой вибратор ползваме(ако е големия се чука до като ми лапа,ако е по-малкия или аз я чукам от зад и в същото време с вибратора отпред и вкарвам и вибратора и пениса си отпред или ги лапа едновременно много се кефи й говоря и питам да ли иска да лапа две пишки и други подобни работи повече и харесва да лапа и да я чукат от пред)също така и купувам къси рокли къси дънкови гащички прозрачни блузи и когато сме на почивка ги носи.Общо взето при нас аз движа нещата,жената просто се съгласява.То едва ли има жена която да не иска да изчукана като за последно от време на време и да я заглеждат други мъже.Даже ме пита какво как да си облече.