Споделена история от Секс и интимност

Жени, кой мъж за вас е красив?
Какъв образ изниква в ума ви като чуете "красив мъж"? Бихте ли го описали и/или дали за пример някой известен мъж? Имате ли свой любим тип?

Моят идеал за красив мъж е бяла кожа, тъмни (кафяви или пъстри до тъмнозелени очи), красиви, но мъжествени черти (мъжествена челюст и широка брадичка) и плътни устни, слабо и атлетично, ненапомпано тяло без татуировки и разбира се, да е висок. Мъже тип Аштън Къчър и Джон Тейлър от Дюран Дюран, които намирам за много красиви. Но ми прави впечатление, че в последните години идеалът за красив мъж е напомпана батка, с татуировки, с някакви странни бради, бръснати глави, които "красиви" не мога да нарека, но виждам, че масово жените си падат по такива, или по някакви супер екзотични типове.

Какъв е Вашият идеал за красив мъж?

Коментари

51-76 от 76

55.   Никой не спомена Джаред Лето. Ако оценяваме само външност, никак не е зле. На 50 години е, а изглежда много добре.
https://www.themoviedb.org/t/p/w600_and_h900_bestv2/lZaE3x8yxofNZ96xpthxuVXQxTM.jpg
Харесват ми очите и косата му, защото срещнах едно момченце с почти същите очички и косички.

56.   Wow, №53, същият вкус за мъже имам и аз - слаби, с дълга коса и да харесват рок. Интелигенти, с красила артистична душа. Пожелавам ти да срещнеш точно такъв (само дано не срещнем един и същ :)))

57.   55, този прилича на психопат на тази снимка, да ви имам и естетическота преценка :)

58.   55, леле, стреснах се. Не се ебавам. Буквално подскочих като ми се отвори снимката. Защо не предупреждаваш? Ако коментара ти не е бъзик, явно си падаш по клошари, защото този ми прилича на клошар-психопат.

59.   Добре де, Джаред на други снимки по-назад във времето:

https://i.pinimg.com/564x/09/77/10/097710cedaa37881e4244d1654b75dcf.jpg

https://variety.com/wp-content/uploads/2014/01/jared-leto-variety.jpg?w=681&h=383&crop=1

Оскар за поддържаща мъжка роля в "Клуба на купувачите от Далас" (много добър филм, Матю взе за главна роля тогава). Сега пак е номиниран за Оскар в същата категория за филма "Домът на Гучи" (не ми хареса този филм). Вокал на 30 Seconds to Mars (не ми е любима група, Up in the Air не е лошо парче). Разправят, че е "овършал" доста мацки в Холивууд - Анджелина Джоли, Шарън Стоун, Скарлет Джохансън, Камерън Диаз и др. След като изигра Жокера в "Отряд самоубийци" наистина малко е попревъртял.:)))
Не съм се занимавала с неговата личност. Забавен е на интервютата, но си личи страх от емоционално обвързване, а аз не харесвам мъже, които се плашат от дълбоките води в една връзка. Затова само външния му вид коментирам.

60.   56 ( от 53),
Мен са ме "взели" вече и не ровя из "менюто" ;))
Обаче на теб ти пожелавам да намериш "твоя човек".

61.   Брей , толкова ли не споменахте един българин(с изключение на един гинеколог) . Имам чувството че Холивуд директно ви диктува кой е красив и кой не.

62.   Ако един мъж изглежда като Зак Ефрон или Иън Сомърхолдър това е моята мечтааааааааааааа :))))))) искам да ме нагушкаа такъв красавец ще му дам да прави всичкоо с менн:))))

63.   Моят тип е Аштън Къчър. Не е с най-перфектното тренирано тяло, но е страшен чаровник. За мен това е красив мъж. :)

64.   Само като чета женските коментари и за пореден път се убеждавам, какви облъчени патки са тук!!!

65.   Азиатците са най-хубавите мъже.Обожавам китайци и корейци.Имат хубави очи,лица и тела.Рядко поглеждам мъж,ако не е азиатец.

66.   Бг. Мама е минал за сайт на млади мами. Такива професорки има там на 40 и кусур години, че бедна ви е фантазията. Жени с нещастни бракове и калпави мъже за съпрузи, нормално да леят толкова изкъртена от простотия философия

67.   Мъж,с кестенява или тъмно кестенява коса,леко набола брада,татуировките ме радват очите да са пъстри,зелени (по възможност),силен,не изкуствено напомпан,леко мургав ама лекичко с тен :P

68.   Мъже като Cagatay Ulusoy :p

70.   Серхио Рамос като млад.

71.   Арабите от Мароко са идеалът ми за красив мъж. Брадати, леко мургави с тъмна коса, идеално тяло, не са дебелаци, нямат бирени шкембета. Също така са много надарени. Обожавам мароканците. Толкова са ми екзотични. Но има един голям проблем - с много труден характер са и различен манталитет от нашият. Такава връзка е обречена.

72.   До 30 от 25: Може би съм се изразил неясно. Нямах предвид, че мъжете с брадите и татуировките слушат чалга и не четат, а техните почитателки. И нали знаеш, "по дрехите посрещат, по ума изпращат".

74.   Абе харесвате вие Зак Ефрон и Аштън Къчър пък масово ви гледам с някви мега льольовци грозни,дебели,плешиви,селяндури и каруцари и акъла ми не побира как харесвате едно а в реалността съвсем друго?

75.   Само приказки от 1001 нощ. След 40 г., като ги удари хормона и с казимодо си лягат. Обърнете внимание, че на повечето жени любовниците са им по грозни от мъжете.

76.   Да, харесваме Зак Ефрон и Аштън Къчър. И някои не бихме си легнали с квазимодота и не бихме имали връзка с такива, колкото и да ни пере хормона и на колкото и години да станем. Предпочитам да гледам това, с което не мога да спя, отколкото да спя, камо ли пък да търпя и да слугувам на това, което не мога да гледам! Така, че не се успокоявайте с тези мисли, ами се стягайте и заприличвайте на хора, защото по българските улици не помня откога не съм виждала дори симпатичен и нормално изглеждащ, какво остава за красив мъж! Не се успокоявайте, че жените си лягат с какви ли не, защото не всички сме такива! Жените също обичат с очите си и харесват красиви, стройни, поддържани мъже с обноски. Никоя не харесва това, което вие описвате, с такива ходят жени, които искат на всяка цена да родят и се хващат с първия срещнат, или поради някакъв друг вид подбуди.

77.   Метъли, може с дълга, може и с къса коса, завиви какво му отива на човека. Синеоки и зеленооки. Високи и слаби-атлетични. Може с татуси и пиърсинги, може и без, не ми е проблем ако има.
Мога да дам примери с музиканти и актьори, за да добиете представа, но ме мързи :)

78.   76, нали се сещаш че тия мъже по улиците дето не ги харесваш, вие жените ги раждате и възпитавате? Освен това, гена на плешивостта се предава по майчина линия. Тъй че опичай си акъла и внимавай какво ще раждаш и възпитаваш. Само казвам...
Иначе за тия дето плюят - нормално е да имаш идеал за красота, пък да си с нещо доста различно. И при мъжете е така, разликата е че мъжете си знаем "красотата", докато жените все заслужават нещо повече.
На мен ми е интересно да чета, нека дамите споделят още.

79.   Мъжът ми. Слаб, висок 1. 82, без мускули и татуировки. Нормална къса тъмна коса, кафяви очи

81.   Екзотични мъже. Белокожи, русоляви мъже не харесвам. Много са ми безлични. С изключение на Къванч Тътлату. Харесвам мъже с тъмна кожа и светли очи. Например Неймар е много, много привлекателен. Привлекателен е и Малума. Сякаш най-много харесвам бразилците - Родриго Муси, Габриел Медина, Неймар, От българските мъже като се замисля дори известните не ми допадат. Даже в профилите ми във фейса и инстаграм почти не следвам българи.

82.   Ако има поне седем цифрена сума и нагоре в банковата си сметка и то в щатски долари, евра, английски лири или швейцарски франкове, ще е доста симпатичен и красив притежателят им.

83.   Дамиано Давид, Мат Боумър, Николай Лие Каас

51-76 от 76