Споделена история от Секс и интимност

Пози
Здравейте, какви пози използвате,когато правите анален секс и с частично или пълно проникване? Въпросът е към двата пола.

Коментари

1.   Не работя с дроби и затова само пълно,до дъно и всичко вътре,до капка !

2.   Пълно проникване, разбира се. Някои докато ги чукам отзад, се самодоволяват едновременно и вагинално.

3.   Лъжички много е удобна

5.   Първия ми анален беше много отдавна но си го спомням и сега ,сякаш беше вчера . Сигурно ще го помня докато съм жив.Историята е много пикантна,и ако искате пишете в коментарите и ще ви я опиша подробно.100 процента е за 18 .Сега ще напиша само за позата.Бях седнал на един диван.Каката беше седнала с гръб върху мен,с лявата ръка и галех циците, с дясната клитора и естествено бях вътре до макарите

6.   Мисионерска и на задна (аз най- много предпочитам нея за анален). Пълно проникване. Частично беше първият път, когато прохождахме нещата.

7.   С частично проникване, само вторите десетина сантиметра вкарваме…

8.   С четири жени съм правил анален. Всички харесваха позата настрани, лъжичка. С жена ми освен лъжичка, понякога(рядко) правим анален прави в банята, един зад друг. Това е когато децата са в къщи, и тя ме вика в банята да и изтрия гърба.

9.   Някой тук май си прави нещо като едновремешните тетрадки-лексикони с разни въпроси.

10.   Лягам по гръб и той прониква целия в мен... Като за начало това е позата, за да не ме боли ( не използваме лубриканти и подобни), а след това...всички пози са хубави.

11.   Жената по корем и аз отгоре й. Разбира се всичко бавно, внимателно, с лубрикант и постепенно проникване. Като се разшири достатъчно, позата едва ли има значение, но не сме пробвали други.

12.   Жената легнала на една страна, аз съм яхнал едното бедро и държа другото. Става дълбоко проникване

13.   Частичното проникване беше само в началото. Сега си го правим с пълно проникване предимно в кучешката поза. Едновременно си стимулирам и клитора или използвам вибратор за вагинално проникване. В мисионерска също не е зле.
49Ж

14.   Пълно проникване! Практикувам всички пози, но най-любими са ми тези, при които съм подчинен - кучешка, лъжички, по гръб с високо вдигнати крака и т. н. Понякога се качвам и го яздя, но подчинителните ми допадат повече. За финал, почти винаги съм на четири крака, с крака свити в колената и глава на възглавницата - така се отварям напълно и проникването е дълбоко.
М41