Споделена история от Секс и интимност

Към жените, случайна среща
Сега в тези горещини, особено след работа 17-18ч, като се прибирам изпитвам неудържима сексуална възбуда.
Срещам подобни погледи и при жени, които срещам на улицата, в магазина, в парка.
Има ли такова състояние при жените или така ми се струва. Желание за секс веднага с непознат.
Ако да, как реагирате, как го показвате. Ако ви заговори, как си представяте да се развият нещата и секса.
Какви са фантазиите ви?

Коментари

1.   Прибирам се и ако няма никой в къщи, направо в банята под душа. Фантазирам конилиус.

2.   Точно в жегавото и потно време не мисля за секс. Искам да се прибера по-скоро, да взема хладен душ, да си направя едно мохито и да си почина. Имам два котарака даже те лежат под храстите в двора , дремят и не се разгонват...

3.   Струва ти се .
Жените имаме значително по- малко енергия и не си представям, точно в най-големия пек, да се чудя как да се изчукам с непознат.

4.   Пффф, трябва да е страшно красив, за да поискам внезапен секс без даже да знам името му. За съжаление такива мъже по българските улици са рядкост.

5.   Разбира се, че ние жените изпитваме сексуално влечение, но относно погледите, които твърдиш, че срещаш - според мен поне в част от случаите си въобразяваш, че виждаш това, което е в твоята глава.

6.   На човека му се ебе и си мисли,като всеки Ганьо,че и жените по улицата са на същата вълна и в жегата се чудят как само да си го заврат навътре !
Но това е вследствие от чикиите и порното,а човека не може да свали и най-елементарната жена,за да й предложи незабравимо и страстно ебане!

7.   Жените по принцип, доколкото знам, са доста суетни и често си мислят как изглеждат как звучат и как ухаят, особено по-младите, е има и по някоя и друга дърта дето се озърта.
В края на деня обаче омазани, омачкани и незнайно на кво вмирисани, с изпотени крака подмишници гащи и сутиени , прибиращи се от омразната им бедна мизерна и лицемерна работа , сигурно последната им мисъл би било за секс.
Е , има и такива, дето го обичат да са мизерни миризливи и мръсни и мръсници, те и такива мъже харесват ама са малко.

8.   Това са то българките: Лятото им е горещо, зимата студено, пролетта дъждовно, есента депресивно. Затова остава само под душа да натъркат сливата и после да се оплакват, че нямало истински мъже и да чакат принцове да ги преследват с бял мерцедес.

9.   Номер 4, всички българки сте най- красиви, чудни и ненагледни. Обаче мъжете по българските улици в контраст на вашата красота са големи грозници. Българките освен че не са хубави, са с прекалено голямо самочувствие и гаден характер. Поведението и характерът отблъскват, а външността е посредствена в най- добрия случай.

10.   Пробвай се в Тиндър. Няма как да знаеш коя какво си мисли и може само да се изложиш.

11.   Днес се убедих в правотата на следното твърдение - една жена решава в първите три (3) секунди от първата си среща с мъж, дали би правила секс с него или не.
В следващите пет минути, това впечатление се затвърждава или…угасва. След този момент, колкото и да се пъне въпросния мъж, угаснала ли е работата, забрави.
Давам конкретен пример.
Срещнах приятен млад мъж, тениска, дънки, усмивка, приветлив поглед, ненатрапващо се, хем дискретно, хем закачливо поведение. Моментално ме погъделичка под лъжичката, на чисто първично ниво, много го харесах. Този комплект от непринуденост, ведрост, закачливост в точно 3 изречения, ме наведе на мисълта, че бих се зарадвала да го видя отново. Това свое решение взех за точно 5 минути. Така ме заинтригува, че докато си взимахме довиждане, се хванах да си мисля колко би ми било приятно да прокарам пръсти в косите му докато ме прегръща!
В същия ден се случва и друга среща.
Отново млад мъж. Диаметрално противоположно, първо впечатление. Приветлива външност, но да си беше замълчал. Защото се получи “разпитът да започне…сега” :-), постави ме в неловко положение да ме подпитва за лични неща, после почнаха комплиментите, накрая ме изгуби съвсем с настоятелното си въртене около мен и още по-настоятелните си погледи, неотлъчно вперени в мен…
Стигна се дотам, че…просто избягах. Изнизах се.
Докато тайничко се надявам първото момче да намери повод да дойде пак…
На въпроса ти…
Ако първото момче се появи отново и продължи да флиртува леко и непринудено с мен, ще има продължение. С нескрито желание и откровен интерес от моя страна.
Ако второто се завърне обаче, мисля, че просто ще бъда хладна като лед. Толкова.

12.   9, ако външността на българките е посредствена в най-добрия случай, то външността на българите каква е?

13.   Преди години имах такава случка. Бях си тръгнал рано следобед от работа, пеша, седнах за цигара на пейка между блоковете. Мина жена, която си разхождаше кучето, поиска огънче и приседна. Доста разговорлива, лафихме си 20на мин общи неща. Главно тя приказваше, голяма бърборана. Беше лято, топлик. Накрая небрежно похвърли, че живеела в ей този блок и предложи да пийнем нещо разхладително у тях. Беше ми хванала окото още преди да сене при мен. После разбрах 44 годишна, аз бях 32 тогава. Стегната с клинче и голямо деколте. После ми хареса гласа и излъчването и тази лековатост и небрежност в общуването. По същия непринуден начин се случи и секса у дома и. После близо година се виждахме, докато аз си намерих приятелка, а тя трябваше да замине в чужбина при мъжа си.
И друг път съм имал такива случки, но аз съм бил активната страна и жените по-малки.
М39

14.   11 и като се събуди чаршава заврян в задника и челото обляно в пот. Тююю цццццццц…. Ставаш за сценаристка на ниско бюджетни съпунки.

Чингис Хан

15.   Може да са те харесали визуално, но това не означава, че веднага искат да правят секс с теб.

16.   Намали порното на първо време, че бая изкривена представа добиваш за светаи и живота, като цяло.

18.   Не ги слушай разните тук лузъри. Има жени, които не търпят сексуална възбуда и си търсят някой, който да ги начеше бързо, дори и да не го харесват много.

19.   Я виж ти, Чингиса пак бълва ли, бълва простотии!
Той ако не се обади, няма да го бъде!
На всяка манджа мерудия!