Споделена история от Секс и интимност

Свършване
Жени, винаги ли желаете партньорът ви да свършва във вас, или предпочитате навън, ако е без предпазни средства. Бихте ли споделили вашето любимо място, където да свърши.

Коментари

1.   Във мен е най-яко, особено като потече и го мушне после още няколко пъти, но така стават бебетата, така че или в дупето, или в устата или просто вадене.

2.   Където и да е но вътре. Да почувствам топлината.

3.   Номер 1, в определени периоди (обикновено 2 седмици след началото на цикъла) - след отделянето на яйцеклетката - жените не могат да забременеят в продължение на дни и тогава мъжът спокойно може да свършва във влагалището. Естествено, това не е 100% сигурен способ, но при почти всички жени е точно така. Повече по темата може да се прочете тук:
https://bg.clearblue.com/how-to-get-pregnant/what-is-ovulation

Друг похват е плиткото свършване, когато жената е отгоре, чрез което семенната течност е почти изключено да достигне до яйцеклетката.

А най-лесното забременяване се получава, когато жената е отдолу така, че влагалището ѝ да е повдигнато, а матката да е на възможно по-ниско равнище. Удобна за забременяване поза е "задна прашка" със силно повдигнато дупе.

- Кифлоприземител

4.   №2, каква топлина чувстваш, сякаш спермата е по гореща от тялото!? Пенисът има същата топлина, него не го ли усещаш? А защо авторът пита, празненето е винаги вътре!

5.   Аз изпитвам необяснимо перверзно удоволствие, когато гаджето ми свършва не отпред, а в дупето ми.

6.   Към номер 4. Като усещаш пениса колко е топъл усещаше при секс как се заселват а главата те дразни повече и повече