Споделена история от Секс и интимност

дами, пускате ли достатъчно на мъжете си
Семеен съм с едно дете на 5 години, в последните няколко години(4-5 години) жена ми постоянно ми отказва когато искам да правим секс. Оправданията са най-различни, като в последно време преобладава това, че на нея един път в месеца и стигало и не искала повече, а и не можела да се насилва ако не и се прави. Няма си любовник, ако някой тръгне в тази насока да коментира. Не е и претоварена с работа или с някакви задължения вкъщи.
Пробвах доста неща, включително да се пробвам да правя повечето неща вкъщи аз, за да може да не се чувства изморена или стресирана от нещо, но нищо не помогна. Явно просто си е била такава, няма желание за секс.
За съжаление преди да се оженим и да се роди детето не беше така и почти никога не отказваше, когато на мен ми се е искало.
Не бих казал, че съм и някакъв маниак, на който му се прави постоянно секс, на мен два или три пъти в седмицата са ми напълно достатъчни.
Забелязах през последните няколко години, че заради постоянната липса на достатъчно секс, започнах да се отчуждавам от нея, нямам желание да да се грижа повече за нея, нямам желание да общувам с нея, разговорите с нея ме дразнят все повече, тя самата ме дразни. Доста често съм раздразнен, когато ми се прави секс, а не получавам нищо, чувствам се разочарован някак си, че имам жена до себе си, а карам на чикии, все едно съм тинейджър някакъв, от това ми става още по зле. Имам някакъв морал и възпитание, заради които не мога да тръгна да изневерявам.
Усещам, че заради липсата на секс започнаха и дребните спорове и дрязги с жена ми и за мен най-правилното е да се разделим и да си потърся друг човек, с който сме съвместими. Проблема е, че имаме дете и просто не мога да си оставя детето и затова и стоя и търпя.

Интересно ми е да разбера, дали жените редовно отказват на мъжете си секс. Ако отказват колко често. Появяват ли се след това проблеми във взаимотношенията им. Жените дали разбират и осъзнават, че заради отказването на секс започват доста от проблемите в семейството или го разбират, но не им пука.
А ако има мъже, на които им отказват секс, те какво правят, как постъпват.

Ще съм ви благодарен за коментарите.

Коментари

51-53 от 53

55.   Пускам, а защо мъжа не си иска повече, то все едно нямам.

56.   Авторе, не си помисляй за раздяла само заради секса. Ако всичко друго ви е ОК не помисляй дори за секунда за раздяла. Съсипването на едно семейсто е изключително неприятна драма за всички. Разбирам те, в същото положение са почти всички семейства, включително и моето. Нормално е това, което се случва. Почти невъзможно е двама души да са с еднакъв сексуален апетит да се съберат и всичко да им е ОК че и в секса да са еднакви. Един иска повече друг по-малко. Хората се различаваме. Знам, че се чувстваш ощетен, обиден. Намери своя начин. Аз опитвах какво ли не. Карал съм се с нея ама яко, че я искам, а тя заспива. Случвало се е ставам обличам се, нагласям се и тя "Ама къде", аз ще правя секс тази вечер разбираш ли? Имам адска нужда и ако не го направя ще се побъркам. И е започвала да прави свирки още в коридора. В интерес на истината не бих отишъл на проститутка точно в този момент, но така ще се напия и няма да се прибера два дена. При мен този начин работеше по някога. Някъде около 35г усетих, че започна по-малко да ми се прави и секс и не полудявам ако не чукам. Оказва се, че когато малко спадне мерака и започваш да мислиш по-трезво.

57.   И моята жена като роди започна да отбягва секса. Но аз не отстъпих, просто няма място за отстъпление. Сега си я чукам почти всяка вечер, дори напоследък, тя сам си иска. Даже почна да ми става уморено, че не се наспивам от толкова секс. Не се оплаквам де.

51-53 от 53