Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е ?
Здравейте, на 24 години съм, жена. Нормално ли е, страшни много да ми харесва моят мъж, да ми прави страстна, влажна и по-дълга френска любов и толкова да полудявам от това, че дори да не ми е нужен, непременно, секса след това? Както и френска любов, да ми прави той, да ми харесва много повече от секса, макар че и секса между нас е невероятен и аз и той, сме много стриктни откъм хигиена и хигиенни навици!!! След като ми прави френска любов, аз винаги му отвръщам, както е редно. Той е втория ми интимен партньор в живота и сме женени в момента. Благодаря ви и извинете, за директния въпрос, но все пак темата е в графа Секс и интимност. Бъдете живи и здрави и се обичайте!!!

Коментари

1.   Идеални сте ;)

2.   Охх и аз много обичам. Даже мога да свърша докато я лижа. М55

3.   М32г. А дали има жени да не обичат франската. Моита ми дава но на сила не се съгласява лесно. А аз обужатам да лижа.

4.   Извинете за грешката. Написала съм страшни,а не страшно... Както трябва да пише,страшно много. Просто в бързината си,съм допуснала граматическа неточност. Обожавам да ме лиже и после ми идва,да стена през сълзи,докато прониква в мен,защото почти всеки път ми го прави дълго,устните му са плътни,устата му е голяма и широка... И така... Извинете ,че го пиша тук. Авторката съм. В действителност,съм много притеснително момиче и дори и пред него,не говоря така,много ми е неудобно,а вътре в мен ескалира...

5.   Уникално е, едно то любимите ми неща.

6.   Ето това е еблива путка,на която всичко й доставя огромно удоволствие !

7.   Откога е "редно" да духаш, демек да си парцал? Срам ме е от жени като теб.

8.   Защо търсиш проблем в нещо, което няма такъв. Няма нормалто, няма перфектно това е резутат на твоите възприятия. Радвай се на секса и живота.

10.   Номер 7, правя френска любов на мъжа си, за когото съм омъжена и който ме лиже, всеки ден. Той е втория ми мъж в живота, ако щете вярвайте, на предишния ми първи приятел и интимен партньор, дори не съм правила френска любов. А сме ходили две години. Правете му сметката, преди да обиждате. Не си парцал, ако правиш френска любов на мъжа си и ако той лиже теб също. Парцал си, ако правиш френска любов на всеки, за една дъвка, единия престиж да си купиш дрешка или 100-150 лв на час. Естествено, че е редно, да отвърна с френска любов на мъжът ми, след като той ме лиже, всеки ден. Редно е, когато двама съпрузи поддържат единство и взаимство, в любовта и в секса. Ако твоят мъж или твоята жена, ти прави всеки ден френска и сте женени, е редно да отвърнеш и ти на нея или него, не да оставиш половинката ти, без удоволствие, ако ти го доставя на теб всеки ден, пак повтарям. Къде е любовта тук, всичките сте пълни егоисти явно? От авторката. ;)

11.   не обръщай внимание на обидите. аз не съм правила нещо с мъж фо сега така че не зная как е, но изглежда яко хахаха. наистина ли след като го правиш за първи път с мъж нещо в теб се променя и искаш постоянно секс? извинявай за директния въпрос, но виждам, че си жена на място и го правите с желание, а не от нагон

12.   Не е нормално.

13.   Няма нищо лошо! Депресиращо е, че от сексуалността - тази огромна богата вселена и прозорец към душите ни - повечето хора виждат само “вътре-вън-вътре-вън-вътре-вън“

Валери

14.   12 И защо да не е? Някъде да съм описала, че съм монахиня?

15.   Привет на авторката, не виждам нищо притеснително при теб, дори смятам че трябва да си много щастлива от това, че имаш такъв мъж и така добре си пасвате в леглото. Надявам се изпитваш също толкова силен оргазъм и по другия начин освен този с лизането? Ако е така, то ти определено нямаш проблем