Споделена история от Секс и интимност

Жена ми ме държи само на свирки
Тук открих един наистина интересен и съдържателен сайт. С известни изключения в немалко от постингите може да се научи нещо - не в научния смисъл на думата, а по-скоро от опит. Все пак човеците сме различни както по образованост, външен вид, така и в сексуалните си предпочитания и особености.

Проблемът ми е в това, че жена ми има раничка на шийката на матката. Направихме всичко необходимо с прегледи и редица изследвания. Всъщност няма да се мине без медицинска интервенция - но това чак другия месец. И така от два месеца съм на свирки... Дърпа се за анален секс, а не обича и да гълта. Някой имал ли е подобен проблем?

Коментари

1.   Няма да умреш, пич! От такива пости не се умира! Горят раничката за 5 минути и всичко после е ок. Защо е нужно чак другия месец, това всеки гинеколог може да го направи? А и свирките не са лошо нещо!

2.   Ами опитай да изкараж до другия месец само на свирки, а после ти и тя ще се насладите на секса максимално.Ако не можеш пак опитай да я навие6 за анален, а ако не стане чакай.

3.   Ами карай го на свирки още месец, за да не стане повече :) Ще изчакаш, голяма работа. И аз съм против аналния, но пък пробвай да я убедиш.

Мег*

4.   Пич, обичай жена си и гледай да е добре тя, след като има АГ проблем... стига мисли за своето удоволствие..

5.   Според мен се концентрираш прекалено много върху собствените си нужди, а те не са продиктувани от здравословен проблем. Жена ти има нужда от малко разбиране за известен период от време - от 2 до три месеца около процедурите. Ти бързаш да се жалваш по форумите - правела свирки, ама не гълтала... Отврат! Все едно е пералня, де'ба. Плакне, ама не центрофугира.
И какво значи: " Направихме всичко необходимо с прегледи "? Все едно тебе са преглеждали, ти си направил всичко необходимо.
Звучи като: "Аз се мъчих, дадох всичко от себе си, а тя не ми пуска поне анално! "
Вместо сам да подходиш мъжкарски и с разбиране - това е твоята жена, с която те свързват чувства, обети за взаимност 'в добро и в зло', ти се чудиш отде да и го напъхаш.
Не мисли само за себе си и не обсъждай жена си по този грозен начин с непознати хора.

6.   Уж мъжете много ревете за свирки.. Ти ревеш от свирките.. Жена ти има здравословен проблем, съответно няма да мислиш само с долната си глава ами малко и с горната, а ще я подкрепиш и няма да я насилваш.. В крайна сметка не е ли най-важното тя да се оправи?

7.   Еее сега, остави жената на мира, щом има здравословен проблем.

8.   Ако съм на мястото на жена ти със сигурност бих те зарязала, вместо да си загрижен за здравето й, човечеца се жалва, че не може да си прави кефа, просто без коментар...

9.   Жена ти е все пак! За бога! Потрай!

10.   Първо диагноза като „раничка на шийката на матката“ няма
Чети тук http://www.ag-specialist.com/index.php?option=com_content&task=view&id=6&Itemid=12

Има доста голяма вероятност жена ти същност да няма никакъв проблем, а да сте попаднали на лекар-печалбар, който желае да вземе парички от ненужна интервенция. Всичко зависи от цитонамазката.

Ако има проблем, болка - за секс не може да се говори, но ако не я боли, забранили ли са лекарите секс с кондом?

Друго - май проблемът не е в „свирката“, а в начина, по който тя я прави. Донякъде оправдавам автора, ако той трябва едва ли не да си измоли „свирката“ и ако жена му я прави без желание - едва ли не по задължение. Според мен, една добре направена „свирка“ не само може да компенсира секса, но и да го превъзхожда. Ако зависеше от моя мъж, всеки втори полов акт би бил „свирка“.

Напълният отказ и от анална любов при такива обстоятелства може да е накарало авторът да се чувства отблъснат - ето, той живее с гинекологичните проблеми на жена си, но тя не е готова дори да опита нещо ново заради него.

Опитвам се да влезна просто в главата на един мъж. Не е лесно. Не само ние живеем с менструациите си, бременностите си, гинекологичните си проблеми, но и мъжете, но те не могат да почувстват болката, дискомфорта, изобщо причината ние да имаме проблем. За тях изглеждаме нормални, но ето - в най-важното за тях не вършим работа.

Грешка е направил авторът още в самото начало, защото е заложил само на вагиналния секс, примирил се е с това и не е настоявал да се експерименита повече. Никоя жена не се е родила научена, не е зле да покажеш точната техника на жена си. Колкото до гълтането - защо е толкова важно за мъжа?

Аз като младо момиче бях чела, че чисто психологически мъжът така се чувствал по-желан, някак си, че жената действително го приема в този момент. Вярно ли е това?
Аз лично харесвам да го правя, но това е, защото действително харесвам мъжа си и неговия вкус. Той не пие и не пуши, има перфектна хигиена, пие течности и спортува - не е неприятно, напротив, но ако беше гадно на вкус - как да гълташ?

Знам ли авторе, пожелавам здраве на жена ти, другото ще се оправи, но обезателно преди интервенцията потърсете второ лекарско мнение. Не е игра работа!

11.   Раничка на шийката се лекува със Сулкожин, мисля, че така се пишеше, мажат я с това лекарство отдолу максимум 2 пъти и е готова. Каквото и друго да са й казали е лъжа

12.   Лелеле тя има проблем и то не безобиден, а ти само за теб мислиш. Вместо да поразпиташ дали лесно се оправя дали ще я боли и т.н за нея да мислиш, а ти за тебе!

13.   Важното, е че си в оркестъра все още

14.   10 и щото няма такава диагноза, на мен сами откривали и са ми я горили. Да отбележа, че гинеколога е семеен приятел и твърдо отказа да ни вземе пари, извод, не е да спечели. И от опит мога да каза, че е страшно болезнено.
Автора подкрепям мненията на 1;2;3;4;5;6;7;8 и 9. Не бъди такъв егоист.
Лола

15.   Ако съм ти съпруга и прочета написаното.. ще видиш свирка, само на картинка.
Пак е старателна жената!

16.   Иди и се оправи с друга и гледай да не те хванат...
НО ако другата гълта, дава отзад, даже я кефи отзад и не се оплаква и като е болна, все пак те задоволява... внимавай да не вземеш да я предпочетеш.
Елементарно звучи, но е истина!

Ако жената на автора прави свирки с нежелание, колкото е така по задължение и трябва той да мрънка все за едното пусто преглъщане... И не му дава отзад, а като му даде едва ли не го изкарва развратник... то разбирам го напълно!

Ако мацката наистина иска да задоволи партньора си и да го зарадва, тази статия нямаше да е тук сега, защото тя щеше да се кефи да гълта, щеше да се кефи на аналния, щеше да измисли хиляди начини, игрички, да го запали още по-силно и докато се усетят месеца е изтекъл... но "ох, чакай да му врътна няколко свирки да не се дуе" или още по-лошото (казвам го, защото съм го чувала) "като не можем да правим секс, ще му правя по една свирка вечер, че ако го държа на сухо дълго и ще вземе да отиде при оная курва"
ма кой е доволен.. не се знае!

Авторе, поговорете с нея. Явно си по-сексуален от нея, ако не възприема - иди се изчукай с някоя, докато е сухия режим....

17.   Последните коментари са много гнусни и грозни. Сексът е важен, но това вече е простотия. Какъвто и проблем да има човек, дори да не е здравословен, ако този до него го притиска така, е отвратително. Особено мъжете обичали секса, да, но свестните наистина няма да правят и да говорят така, не сме животни. Много противна тема с ужасни коментари, чак неприятно ми стана, обикновено само се подигравам на такива....

18.   Само това ли е важно за теб? Ако само шибания секс е важен то ти си би бил животно, не човек :Х направо нямам думи. жената е зле а ти мислиш за шибаната си п*шка.... бахти нагона смотан...

19.   Мен ме мазаха 3 пъти със Сулкожин, по веднъж седмично като през това време ми каза лекарката никакъв полов живот, след това ми каза, че триябва да се изчакат 2 менструации и да отида на преглед и ако не е зарастнала ще ме гори , и след горенето пак не трябва да се води полов живот известно време

20.   Ехееее ама си голям егоист обаче... не стига, че жената прави каквото може да те задоволи, ами си и пак недоволен.. айде да си рискува здравето, само защото ти се е навирил.... ;х

21.   Леле, аз съчувствам не на автора, а на жена му. Какви са симптомите на това заболяване? Само чрез преглед ли се установява или има някакви проявления?

22.   Няма симптомии, само чрез преглед да иначе как ще разбереш, раничка почти всяка жена има, повечето лекари препоръчват на нераждалите жени мазане но не е гаранция че ще ти мине, всичко зовиси от това колко е голяма

23.   Повечето коментари са смислени, но има няколко, които направо ме накараха да си глътна езика... добре че имам пръсти. Ако го обичала, щяла да прави всичко, което му харесва в секса - що за егоизъм, тя няма ли право на нея да й харесва или не дадено нещо. Да не е някаква робиня, само защото се е влюбила в такъв егоист като автора. Ми не обича да гълта и не си пада по анални изпълнения - авторът, ако я обичаше истински щеше да го приеме, именно защото това е неговата жена, неговия най-близък човек на земята.

Тя се грижи за него, въпреки здравословните й проблеми, а съм сигурна, че в подобно състояние, дори физически да нямаше пречки, само психическото напрежение си казва думата и тя няма да има голямо желание за секс точно в този момент от живота си... но не автора дори недоволства, че не правела неща, които са й неприятни. Не се грижела достатъчно за него. Ега ти. Авторе, стегни се и подкрепи жена си в този труден момент не просто като я водиш по доктори, но и чисто емоционално. Радвай се на това, което ти дава, защото и него можеше да го няма.

Пожелавам на жена ти бързо да се възстанови, а ти да се осъзнаеш за важните неща от живота, вместо да гледаш единствено простото физическо удоволствие.

24.   Ж 29: Жената те уважава, а ти нея не. Защо си се оженил? - За секса ли?! Явно тя прави каквото може, за да те облекчи, а ти си пълен егоист и се чудиш как да задоволиш долните си страсти. Идиот! Прояви уважение и разбиране, подкрепи я. И без това сигурно се чувства на дъното...

25.   :D:D Съгласна съм с номер 5!!!! Браво!

26.   Брато... хорта пари дават за свирки, ти се оплаквш. Спокойно... на мен пък по-рядко ми духат.. и ти и аз сме с проблеми :-D

27.   Нормален ли си бе човек, то бива бива егоизъм ама твоето на нищо не прилича, не иска това значи няма и толкова. Ти се радвай че все пак те задоволява. Ама иначе сте едни мъже, да си убодете пръста охкате 3 дена. Ако няма какво да напишеш по добре изобщо не пиши, горката ти жена, няма брак а само дете-егоист...