Споделена история от Секс и интимност

Природното чудо наречено ,жена!
Мили гости добре сте ми дошли в моята теза. Първо аз съм мъж на 23години. Нещото, което ме доведе до това да споделям тук е тютюнопушенето, ако не бях запалил първата си цигара преди малко повече от месец сега нямаше да се срещнем. Малка увод преди основния проблем, мислел съм си аз, защо жената като най-голямото чудо на света не е спомената като първо такова, преди всички останали 7 чудеса? Все пак само тя е единственото голямо чудо, което носи душа, останалите са просто материя. Може би, защото у нас хората е заложено, да уважаваме по-малко, това което го има в големи количества и никога не свършва, от това което е единствено и няма подобие! Та така, това обаче е друга дълга тема, искам да кажа последно, че толкова красив обект и в двата аспекта душа-физика, каквато е жената за 7млрд години на Земята не се е появявал няма и да се появи. Каква сега е връзката с тютюнопушенето? Аз лично си мисля, че има връзка липса на жена до мъжа с тютюнопушенето. Просто, предположение на необразован и неопитен човек, но си струва да се помисли над тази вероятност дори да Ви се струва и нулева. Сега пак ще кажете, това са глупости има хора, които си имат жени, но си пушат, както и има хора, които си нямат жени, но не пушат, уточнявам това ако е вярно не е налице при всички, има и отговарящи на същите условия, на които отговарят засегнати, но първите остават незасегнати. Аз самия си мисля, че живота и енергията на мъжа са съсредоточени към намиране на правилната жена, това е потребност, която и двата пола изпитваме за противоположния пол на подсъзнателно ниво, която прераства в съзнателно желание, защото как иначе отделния индивид би оцелял без любов и подкрепа от противоположния по пол индивид, в този живот? И смело си мисля, че от липсата на жена се отваря и желанието за цигарите, защото на света има четири нагона проявяващи се при хората, нагона за любов, нагона на секс, нагона за задоволяване на жизнените процеси-вода, храна и последния нагона към цигарите и алкохола. Може би нагон любов и нагон тютюнопушене и при двата пола помежду си са с най-силната връзка отколкото другите помежду си. И си мисля, че при липса на задоволяване на нагона любов тоест ако мъжа няма жена психиката му използва нагона цигари като заместител на нагона любов, защото нали те са в много силна връзка, а как става това използване като заместител на нагона любов еми като още повече се подхранва нагона цигари. Сега възниква и въпроса защо тютюнупушенето и жените като нагони при мъжа да имат нещо общо??? И още и още абстрактни въпроси, кажете ми, Вие какво мислите, Поздрави и до скоро!

Коментари

1.   Аз лично мисля, че трябва да станеш писател. Аз съм ти първата фенка. Напиши само как ще се казва първата ти книга или псевдонима ти, за да мога да я купя :))

2.   Харесва ми как гледаш на жените, спокойно и при теб ще има жена. Сега живей без нея, защото и тя ще ти омръзне.

3.   Няма нищо по-нагло и по-гнусно от тутунджиите и кучкарите у нас !!!

4.   Почти винаги жената е природно бедствие, а не чудо, кво си ги идеализирал тия жени. Колкото щеш девствени мъже, които не пият и не пушат. И също така пропаднали наркоманчета с жени. Нормалното е като си без жена и те удари нагона да отидеш да си удариш една и да не го мислиш известно време. Ако наистина имаш добър самоконтрол няма и чекии да си биеш, което за мен е идеалния вариант. Заради този скапан нагон колко мъже си вредят на живота. Като не те харесват, теглиш им една майна и не се занимаваш. Има нагон, както ти си казал, няма любов. Нагонът може да се контролира с разум, нали това ни различава от животните.

5.   Първо никой не е имал "потребността" от пушене докато Колумб не се прибира обратно в Европа, дотогава са пушели само индианците. Второ, казваш всеки има потребност от жена. Ами милионите гейове по света имащи потребност от космат мъжки гъз? Какво чудо е природата нали?

6.   Авторе, ти сигурен ли си, че си с мъжка полова принадлежност? По мязаш на ляворезбест. Какво чудо е жената бе, направена от ребро адамово? Че и душа имала? !? Теолозите още спорят дали жената има душа, и се оказва че няма. Няма по-голямо зло на земята от жената, тя е най-големият душманин на мъжа, защото завижда на мъжкото превъзходство. Вярно е че без жена е зле, но с жена е още по-зле! Е, преди еманципацията на жените, за мъжете е било добре. Днес жените ядят бой на поразия от мъжете и пак наглеят и слугуват на ината си! Е, няма да е по тяхната, а и мъжете често проглеждат и виждат какво грозно нещо е жената. Мазна, дебела, целулитна с тонове грим за да скрива недостатъците по тялото си и пак курназ. Била равна на мъжа! Друг път! Тази твоя теза издиша от всякъде. Романтика днес няма и жените вече пет пари не струват!