Споделена история от Секс и интимност

Беше ми първи и ме заразя :)
Здравейте,
на 18 съм, с въпросното момче се запознахме онлайн (той е от друг град).
Бяхме си писали за един месец преди две години тогава спря да ми пише от нищото и усещах, че си е намерил приятелка. Чувствах се ужасно, защото се бях привързала и го блокирах. След няколко месеца ме намери отново и възобновихме контакт. Наистина си беше намериш приятелка, но тя му беше изневерила очевидно беше наранен и явно си търсеше утеха тогава. Писахме си цели 10 месеца почти постоянно и си говорихме за всякакви неща. Започнах страшно много да се привързвам към него, но и страшно много ме натоварваше неговото отношение на моменти.
За първи път се видяхме преди няколко месеца и срещата беше много хубава, целунахме се и бях много щастлива.
След като се прибрах, отново след няколко дни започна да се държи по същия начин - отговаряше ми след часове, виждах, че не е зает и е на телефона.
Знаех, че спи с различни момичета, но нямаше как да му кажа нещо, защото не сме във връзка.
Макар, че ме нараняваше. Втората среща беше след още няколко месеца и аз го поканих да дойде в моя град, той се съгласи. Бях много щастлива и си бях въобразила, че на него му пука за мен, защото се държеше много добре с мен тогава. Говорихме си за всичко. Доверих му се и правихме секс, беше ми първи. На следващия ден си тръгна и каза, че ще дойде след седмица да се видим отново. Чаках с нетърпение, но не дойде. След седмица спря да ми пише и да ми отговаря на съобщенията. Питах го доста пъти какво става - без никакъв отговор. Знам, че за 10 месеца няма как да съм му безразлична, но не знам какво се случва. За това време го опознах и знам, че не е такъв боклук… Чувствам се супер използвана и много ми тежи, имам чувства към него, донякъде съжалявам, че го направих …Имах доста възможности преди това (с бившите ми гаджета), но държах да е с човек, към който изпитвам истински чувства. Той знаеше, че това за мен е важно нещо.
Чудя се дали е възможно да се случва нещо неприятно в неговия живот или се е събрал с бившата си, минаха две седмици и се чудя дали да изчакам да видя дали ще ми пише или да го блокирам отново, защото не искам да му гледам профила… имам някаква надежда все още.

Коментари

1.   Имаш си работа с пълен боклук! Знам, че е много трудно в момента сега той ти се вижда най-важния, но не е. Ще имаш други и ще се влюбваш пак и пак. Блокирай го от всякъде, и дори и да те намери пак, отбий го, никое нормално и свястно момиче, няма нужда от такъв...

2.   Миличка, попаднала си на поредния бройкаджия, който се интересува от момичето само докато не спи с нея, след това вече не са интересни, а това, че ти е бил първият само допълнително му е напомпало егото. За съжаление е пълно с такива, но поне не му прави кеф да му се молиш или да му покажеш, че си наранена. Блокирай го от всякъде и продължи напред. Той просто не те заслужава! Ще намериш човек, който ще те обича истински.

3.   Е за какво да се чувстваш изполвана. Доста трезво разсъждаваш. Използвана е жвна, която е наивна и не знае защо някой е игнорира. Ти не си в неведение и използвана. Просто си преценила тогава, че ще правиш секс с нефо. Нормално е първия път да искаш да е с някой, в който си влюбена. Тука па като почнат лелките с тея консервативни комемтари. Я си живей живота. Използвана не си.

4.   Ако ти е било хубаво, всичко е наред! Този не те заслужава, добре, че си е тръгнал, не го допускай повече, не те заслужава!

5.   Добре бе момичета, защо се пазите толкова дълго и накрая си лягате с някой, който не ви е никакъв и то на второто виждане? Много ама много тъжно!

6.   Здравейте. Аз съм момиче на 23 години и съм девствена, въпреки че съм симпатична. Някой може ли да ми даде съвет как да реша проблема си?