Споделена история от Секс и интимност

Едно питане към дамите!
Момичета, има ли от Вас, който искат да ползват пенис колан(strap on) по собствено желание? Нямам педвит когато мъжа Ви ви поиска! Искам да разбера дали има жени, който наистина харесват това и имат фетиш към него. За мъжете е ясно! Благодаря!

М34.

Коментари

2.   Ж20. Да. Според мен е доста възбуждащо. И доста често ползвам този метод.

3.   Жена семейна на 42г. моя ходи често по за два три дни командировка. И го накарах да ми купи. И го ползвам. Даже на него му е интересно и ме кара да му показвам как го ползвам. Като го вържа в банята за една табуретка.

4.   Аз бих с удоволсвие,предрагам на мъжа си,но той не иска

5.   До номер 3 !
Как го използвате пенис колана? Аз имам вибратор , не знам същото ли е ?

6.   До номер 3!
Как го използвате пенис колана? Аз имам вибратор, не знам същото ли е?

7.   Познавам две жени, които обичат да ползват, но и двете са лесбийки и го ползват с други жени. Жена която да се кефи да такова мъже май не познавам.

8.   Аз съм номер 3 до номер 6ти на колко години си? Нама ли мъж до теб? Аз не съм ползвала вибратор и не знам.

10.   Познавам такива жени и то няколко, аз също искам да го опитам, но те не ме привличат. Жена ми няколко пъти ми предлага, но не мога с нея, не ме привлича по този начин, пък се притеснявам после как ще се гледаме

12.   Искам да ползвам (ама не ми се дават пари) :)
Тези, които съм разглеждала, са двойни.
Докато си играеш с мъжа, в теб също влиза или има изчислено как да стимулира клитора. Колкото повече удоволствие доставяш на другия, толкова повече има и за теб. Какво по-хубаво?