Споделена история от Секс и интимност

Не му става...
Здравейте. Имам проблем и се надявам хората с повече опит и познания да ми отговорят на въпросите.
От един месец излизам с един човек на 35 години, който твърди, че ме обожава. Аз не се съмнявам в това. Ние се влюбихме няколко месеца преди да започнем да се виждаме. Срещаме се навън, по заведения. Той ме гушка и целува много. Твърди, че ме обича и много го привличам. Винаги е бил много страстен с мен и ме е подлудявал от нежност. Проблема е обаче, че всеки път като съм пускала неволно ръка към панталона му, там няма нищо.... Веднъж му зададох конкретен въпрос и той каза, че само от целувки не му ставало, не е на 20 години. Трябвало повече. Питах го аз ли съм проблема и може би не го привличам физически. Той обаче беше категоричен и каза, че ако аз не го привличам, то няма коя друга. Просто така лесно не му ставало по принцип. И че досега не е имал ерекция с мен, но това не значи, че не го привличам и че няма да стане когато му дойде времето.

Притеснявам се да не е импотентен и да не си признава. Казвал е, че иска да правим секс много, даже му било мечта, но досега не е намерил време и място. Вярно е, че и двамата сме заети и то доста, но ако има желание, винаги ще намери къде и кога. Аз отначало се зарадвах, че най-после срещам мъж, който да не ме тормози за секс от втората среща, но сега вече взех да се притеснявам за обратното....

Конкретните ми въпроси са нормално ли е мъж на 35 години да не получава ерекция от жена, която обича и го привлича, само от целувки с нея? И значи ли това, че ще получи ако са на спокойно място и тя се "постарае" повече? Може ли причината да е, че повече от година не е имал полов контакт с жена или пък това, че прекалява малко с цигарите и пие алкохол всеки ден??

Коментари

1.   Според мен проблема е че прекалено много те харесва, чувала съм че мъжете имат някакъв такъв.... вид комплекс да виждат в любимата жена по малка част от мръснишкото в нея, но всичко ще се разбере като останете сами и в интимна обстановка тогава няма как да не получи ерекция нали така? Не се затормозявай излишно :) Просто намерете време и място.
Успех.

2.   Абе, той нека си попийва малко повече пък чакай да стане, или ако стане и докато го вкара ще падне.
Казвам го от опит с човек, който всеки ден си попийваше, уж нормално. Алкохолът повишава желанието, но убива възможностите. Дано пък да се лъжа...

3.   До номер 2: Ае шматки стига сте говорили глупости бре! Не му ставало от алкохола! Ела да си лехнеш с мен да видиш дали от алкохола не става?! А що се отнася до авторката - не се притеснявай, ще се оправи, но тябва да имате полов живот!

4.   Ей, жените нямате угодия! :)

Но наистина е притесняващо, че няколко месеца сте заедно, а да не правите секс...

5.   Според мен проблемът е сериозен. Първо, кой ще те чака няколко месеца, ако си е читаво момчето, досега да сте правили секс, и то не един път. Като броим и че времето е топло, отпада и проблемът къде и кога :))))

Прикоткай го някъде и поемай инициативата, иначе може така да си дремете до Второ пришествие. Пък и мъжът колкото повече отлага, толкова страховете му стават по-големи, а от там и проблемът се задълбочава.На здравите мъже и от една - единствена целувка им става, казвам го от личен опит.

6.   Спокоино аз имам приятел които е на 34 и при него се случваше да не му става на моменти, но това не ми пречеше да го обичам. А когато наистина решиме го правим верно не става от целувка, но става и ние много гот заедно. Имаи малко разбиране може да има някакъв емоционален проблем чи това да е временно. Споко ако наистина се обичате това не е проблем като му дойде времето ще си го направите.:)

7.   Авторката: До номер 6: Да, обаче той каза, че на него никога не му ставало досега с мен... И че по принцип от целувки само с никоя няма да му стане. Излизаме от 1 месец и сме имали някъде около 6-7 срещи сами навън, а преди това сме се виждали на тренировките само, сега също, но там сме с други хора.

8.   Не се притеснявай,аз бях същия случай на младини.Това е защото не е имал интимни контакти с жени, т.е. не е правил секс. Много бях се целувал, но това не беше достатъчно. В последствие лека полека се възбуждах и сега имам две големи деца. Опитай се без да се срамувате един,два пъти и той трябва да се отпусне без да се напряга нервната му система. Той просто се смущава затова е така. При мен минаха два три месеца и тогава се успокоих и потръгна секса. Щом има желание ще се получи няма начин, а сега има и лекари които помага, няма срам за това. Има психическа бариера, която трябва да се премахне.

9.   Авторката: Номер 8, правил е секс, на 35 е, имал е други връзки. Просто повече от година не е имал интимен контакт с жена.

10.   Aз съм била с мъж на 30год. и неможеше да му стане причината не беше в мен защото няма начин да не го възбуждам защото той си беше и малко грозноват но при него мисля че беше проблема че не е правил секс много време също пие алкохол а може би употребява и наркотици че точно на наркоман има външен вид но най вече че не прави секс, защото с мъжът ми правим секс всеки ден даже по някога по два пъти на ден и той само като се доближи до мен му се дърви.

11.   До 10 - И на бившия ми приятел му ставаше още щом ме доближи... Ех, къде са тия мъже сега :(

12.   Ами обясни, поне една вечер, спали ли сте заедно без дрешки, за да можем да дадем по реален съвет ..

13.   Намери си мъж!

14.   Авторката до 12: Не, не сме спали още заедно, нито с дрешки, нито без.....

15.   Направи му свирка!

16.   Авторката до 15: С удоволствие бих му направила, но не съм имала възможност :))))))))))))

17.   До 11: Не знаеш къде да търсиш! Сега до авторката: Щом не е бил с жена 1 година значи се изкъртва от чекии! Ако като се видите той си е направил вече 2 как искаш да му стане?

18.   Той нещо те залъгва. Трябва да му стане, има си проблем човекът! Остави го, не се занимавай с такъв...

19.   До колкото разбирам, се виждате от скоро. Чакай човека да се съвземе. Може да има по сериозни намерения към теб и да му трябва време да се реши. Ако си супер готина, сигурно се притеснява. Някой мъже се притесняват от срещите с красиви и опитни жени. Обикновенно ние жените си мислим, че мъжете са без задръжки, ама май не е така. Кой е по силния пол ..?

20.   Здравей! На мен ми се случи същото. Симптомите са ми ясни и признаците също. Според мен трябва по възможно най-бързия начин да прекратиш отношенията си с него възможно най-деликатно! Защото ако проблема е какъвто си мисля това е най-разумното действие за теб! Пишеш че не си усетила нищо в панталона му. Това е защото вероятно той има Микропенис. Спести си гледката! Ще ти се запечати в съзнанието за цял живот. Не е по негова вина. Това е аномалия! Преустанови отношенията си с него за да не съжаляваш после. Само прокарай ръка по чатала му и го гледай. Ще се изпоти и ще те погледне все едно искаш да го срежеш!

21.   Бих попитала защо не е имал секс цяла година. Без лекарска консултация е трудно за преценка. Смятам че проблемът е сериозен.

22.   Авторката: Не става дума за микропенис или каквито и да е подобни глупости. Поговорихме си и каза, че прекалено бързо и силно се е влюбил и не знае какво става, но не може да се отпусне. Моля ви, помогнете ми... Обичаме се и двамата. Отчаяна съм..... Не искам да се разделяме заради това.

23.   Можеш ли да дадеш някакъв мейл, където да ти отговоря? Не бих искал всички да го прочетат.

24.   До 23: pushkomcjoint@abv.bg

25.   Аз съм мъж и съм имал същя проблем женен съм, с жена ми редовно си пправим секс, НО когато съм с друга до като не свикна не ми става.

Дай му време веднъж като го направите всичко ще се оправи, когато сте заедно и си легнете остави го да си
поспи. Нещата ще се оправят.

26.   Имах подобен проблем с моя приятел отначало,
предишната така го беше смачкала като мъж - нямам думи. Много беше емоционален и чувствителен за мъж. Преди да правим секс поговорихме и му казах че дори да не му става има език, има ръце, има вибратори ...първите няколко пъти не беше добре, после нещата потръгнаха той започна да се отпуска, да не го мисли проблема.

Сега правим и доста разнообразен секс, той самият си отпусна въображението доста :). Затова съветът ми е поговорете, не го питай защо не ти става, а опитайте, иначе няма никога да разбереш какво те очаква. И му дай шанс и време, пък тогава вземай кардинални решения.

27.   Благодаря ти 26. Проблема е, че той нищо не споделя. И друг проблем е, че смята, че не е достоен за мен. Била съм много по-красива и т.н. Ще почакам, не искам да го отблъсквам.

28.   Авторката до 26: Мила, току що говорих с него и му зададох само един въпрос, на който той трябваше да отговори само с да или не. Въпросът ми беше дали е имал преди някакво неприятно преживяване, свързано със секс, нещо унизително, нещо, което го е наранило или каквото и да е от тоя род. Отговорът беше да. Така че явно е твоят проблем. Благодаря за съвета.

29.   Здравейте аз съм момче, имам следния проблем ... имам приятелка ... тръгваме да правим нещо и тои стане и после спада аз се притеснявам от нея дали е това проблема и как да го избегна МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ. Знам че трябва да спра да се притеснявам, други съвети .. благодаря ви предварително.

30.   Здравейте и от мен искам да споделя нещо, преди две години имах връзка е едно момче,две години бяхме зедно през, които не бяхме правили секс!Има и още нещо неживеем в един и същи град и за тези две години сме се виждали по 3-4 пъти в месеца,бяхме правили само един опит, но не му стана иначе всичко във отношенията ни всичко беше перфектно!След него вече 2 години имам връзка с друго момче,секса е страшен много ни е яко!

От време на времв се виждам с бившия , много ми е хубаво с него но не правим секс! Преди два дни отново опитахме,две вечери под ред,и двете вечери става за секунди и после му спада , без да го питам той каза че много се притеснява от мен и че с други няма проблем! Каза че му пука за мени за това така.Немога да разбера защо е така, всичко друго си е наред много сме влюбени,много ни е хубаво и никога не сме имали някакви проблеми,не сме се карали, и сега е по-сладко когато се крием.Бих искала да попитам вазможно ли е наистина от претиснение да не му става,все пак 4 години са, на периоди но 4

31.   Ох и аз имам сходен проблем. Човека при всеки опит от моя страна за интимност бяга като ужилен и измисля какво ли не в оправдание. Според проблема или е сексуален било от размера на пениса , проблем с ерекцията или проблем със сексуалната ориентация...... Ужас , направо ме е яд , че съм влюбена в човек с подобни проблеми , поне да си каже какво не му е на ред , защото така само аз се чувствам виновна.

32.   Лошото е 4е може и да е гей и да се опитва да е нормален,защото на нормалните мъже им става от жените,които харесват,особено ако и посвикнат и как да не му става и от целувки?

33.   От Авторката до всички: Проблемът е почти решен, беше на психическа основа заради една кучка, която го е унизила в леглото и не му е станал. После с мен го е било страх да не го зарежа, но като се успокои и секса тръгна. Още има какво да се желае, но поне ерекцията е налице, а преди я нямаше. Не е гей - категорична съм. Повечето подобни проблеми при мъжете са на психическа основа. До номер 30 - и при него е на психическа основа. Когато един мъж много държи на една жена, се притеснява и тогава ерекцията страда....

34.   Истинският секс се прави с мозъка!

35.   Пак съм авторката. Да кажа до всички, които имат подобен проблем, след като се уверите, че не е физиологичен, трябва да имате търпение. Жените трябва да провят търпение към мъжа и да го накарат да се отпусне. Този проблем се явява при по-чувствителните мъже. Понякога отнема месеци и години, но при всички положения нещата се стабилизират.
При нас сега всичко е перфектно.

37.   Е, да така си е.... но като ти омразне момичето до теб пак няма да става...

38.   Да се надяваме да се случва де

39.   Здравейте. Аз имам подобен проблем и не знам как да се справя с него. От скоро започнах да се срещам с едно момче и всичко беше страхотно докато се стигна до леглото. Три пъти пробвахме и на него все не му става. Много ми харесва и не искам да приключи всичко толкова бързо. А имам чувството, че вече започва да се отдръпва от мен. Преди ми зжънеше постоянно сега вече по-рядко. Моля ви дайде съвет!

41.   Спорет мен ще си дойде всичко на мястото :)

42.   Аз имам подобен проблем, познаваме се повече от година колеги сме, излизали сме няколко пъти, страшно много се желаем и двамата, чуваме се по 5-6 пъти на ден, имайки предвид, че е женен, твърди че ужасно много го привличам и ме желае, в което не се и съмнявам, дори е лудо влюбен в мен, но когато се стигне до леглото случвало се е вече 3 пъти, просто не става, дори френска любов не помага... Не разбирам каде е проблема, така и двамата се мъчим, твърди че до сега никога не е имал такъв проблем и че
досега никога не е изневерявал на жена си, дали в това е проблема??? Моля ви дайте ми съвет мъже, до сега никога не съм имала подобен проблем!?

43.   До 42: Със сигурност е това проблема може би когато се стигне почти до секс и явно мисли и за жена си и знае, че прави нещо нередно и психически това го спира аз като мъж поне така мисля:) и сигурно е така :) моя съвет е колкото и да се харесвате ако е женен не се занимавай ще те нарани без да иска. И това ще е защото трябва да избира между семейство и просто несигурна връзка :) Ти го познаваш аз просто така мисля :)

44.   Здравейте :) искам да ми дадете едно съветче. Моя случай е такъв:Аз съм мъж на 28 години, но за тази възраст не съм достатъчно опитен в секса и в момента много обичам една жена тя ми е приятелка(не интимна). Обаче незнам дали няма да се отдръпне ако и кажа, че ме привлича. Проблема е, че незнам как да и кажа, че искам да правим секс и дали няма да си развалим приятелството заради това? Ако може да ми дадете съветче ще го послушам :). Съвета ще е добре да бъде нещо като изречение цитат :) в смисъл самите думи какво да и кажа? Дали направо да и кажа или с овъртане? Благодаря предварително :)

45.   Kъм 44
Научи се да познаваш състоянието на женската психология
Дай си ясна преценка за това, което искат жените.
Представи си човекът, който искаш да завладееш, не като приятел, а като жена с всичките й екстри и вродени прищявки.
Наточи си езика.
Избистри си акъла.
Проумей едно много важно нещо - ИМПРОВИЗАЦИЯТА.
Помъчи се да погледнеш нещата от нейният ъгъл!
Сваляйки я трябва да изпитваш удоволствие а не притеснение.
Ожилваш и се дърпаш - паузата е много важна за да провокира фантазията й.
После пак ужилваш и пак се дърпаш.
Трябва да летиш когото омайваш.
Прави светкавични и бързи преценки.
Бъди достатъчно конкретен и ясен и в същото време малко недоизказан.
Не се изливай на празно, защото ако те отсвири, освен че няма да разбереш размерът на прашките й, ще си загубиш и приятелството.
Не казвай че искаш да правиш секс с нея. Жените не са толкова тъпи, че да не усещат тези наши мераци.
Изведи я на вечеря и покажи другото си АЗ.
Ако тя е благосклонна към теб, ще го покаже.
Ако ли не.. минаваш на масторбация.
Жени има много :):):)

парадоксалчу

47.   Здравейте аз съм на 15 години момче. Искам да ви попитам нещо. Когато съм с мои приятели и видим някои яка мацка и те все казват "охх стана ми" а на мен изобщо не ми се получава.. Или когато гледам снимки на яки мацки и видя примерно някоя по прашки отново не ми се получава.. А когато започна да го пипам да го мачкам си става даже и чекия си удрям еякулирам си обаче.. брех що на мен не ми се получава на снимки сам да се дърви..

П. С: Не съм имал сериозно гадже до сега или изобщо даже не съм се целувал с момиче. Нормално ли е това започнах да се притеснявам нещо..

48.   Моят проблем е подобен - срещам се с него от повече от година, с прекъсване от няколко месеца... Два пъти сме правили секс през това време, единият път преди прекъсването и вторият път, наскоро. И двата пъти свърши много бързо. Веднага срещите се разредиха, отлага, а когато се видим - отказва категорично да прави секс, без логична причина! Не знам какво да правя... Ето и днес трябваше да се видим - изникнала някаква работа! Аз гледам да съм тактична, разбираща, обаче започвам да се чудя дали проблемът не е в мен...