Споделена история от Секс и интимност

Моят фетиш към краката на зрелите дами....

Здравейте, мили дами! Момче на 19 съм, ако това има значение, и съм девствен, никога досега не съм правил секс, затова съм пристрастен към порното, гледам порно и мастурбирам по 2-3 пъти всеки ден. И гледам не какво да е порно, а само от секцията mature goddess foot worship. За тези, които не знаят какво е, ще поясня:това е порно, в което млади мъже 18-27-28 целуват, ближат и смучат стъпалата на зрели жени 40+, масажират ги, почистват обувките им с език, и в най-общи линии са роби на краката им, т. е. footslaves. А сега ето и няколко имена на, според мен, велики порноактриси, известни предимно с участието си в такива филми: Вероника Авлъв, Мейтрис Медълин, Лорели Лий, Ейдън Стар, Бранди Лав, Джулия Ан, Саманта Райън, Саймон Соней, Езада Синн, и т. н. Гледайки тези клипове, аз също изпитвам една такава непреодолима, изнуряваща нужда, да боготворя краката на някоя такава запазена, стегната, сексапилна зряла дама 40+, с поддържан червен маникюр и педикюр на пръстчетата на краката, а ако е и с издадени венички и малко тъмен загар на ходилата, които да издават зрелостта ѝ, направо ме влудява! Искам да ги масажирам, целувам, ближа, да смуча пръстчетата на краката ѝ.. да ми прави footjob и да ме свършва с краката си, после да ме накара сам да си го почистя с език, докато краката ѝ не заблестят от чистота.. да ѝ правя маникюр и педикюр на пръстчетата.. да я посрещам с целувка по краката, всеки ден след работа, да почиствам мръсотията, потта и влагата от обувките ѝ с език, и жадно да ги преглъщам.. И да, знам сега какво ще си кажете за мен, мили дами... че съм един нещастен келеш, прекалил с порното и чекиите, че съм нищожество, един гнусен, лигав, слузест червей, който бихте стъпкали с краката си, пълен малкопишковец, комплексар и загубеняк, губещ си времето с порно и чекии, вместо да направи нещо полезно и смислено за живота си... И ще сте абсолютно прави. Ами да, всичко това съм, абсолютно всичко това съм, и всичко друго, каквото и да ме наречете, пак ще е вярно. Наистина, извинете за излишното безспокойствие, което внесох във Вашето ежедневие, макар и за 5 минутки, мили дами, но просто исках да споделя сексуалните си фетиши с Вас, и да Ви попитам, какво мислите за тях. Аз съм една нещастна, грозна пъпчива отрепка, девствен пъпчив гнусен инсел и низш червей, който не е достоен за Вашето внимание и да прочетете тъпата ми, малоумна тема, камо ли да бъда удостоен с честта, да бъда наплют в лицето от гореспоменатите световно известни, изискани, стилни класни, зрели дами, или от която и да е друга жена, от техния калибър, и мога само да си мечтая, да бъда удостоен с внимание от такава жена-Богиня.

Коментари

1.   То това наистина не заслужава и да го коментира човек.

2.   Здравей. Аз също имам фетиш към дамски крака. Жена ми е на 47, с 3 години по-възрастна. Има страхотни крака и ги целувам и лижа често. Понякога се празня върху тях и след това размазвам спермата с ръка. Страхотно е. Имам много снимки на краката и. Ако искаш мога да ти пратя. Пиши ми на fren@abv. bg

3.   Момче, спешно се нуждаеш от психолог!
Майка ти била ли те е, обиждала ли те е, унижавала ли те е? Какъв ти е проблемът?
Знаеш ли какви страшни болести можеш да си лепнеш с подобни занимания? Знаеш ли, че можеш да се заразиш с кучешка тения, защото ларвите полепват по обувките?
Наясно ли си, че никоя нормална жена не би ти позволила подобно нещо, защото знае какви може да са последствията за здравето ти?
Посети дерматолог, който да ти помогне за акнето с подходяща козметика и козметични процедури.
Ако все още имаш малко здрав разум обърни се към клиничен психолог или психиатър!
Може много да си закъсал за секс, но ще си пропилееш живота от мисли в тази посока вместо да следваш, да се развиваш и да работиш за бъдещето си.

4.   Явно имаш солидни комплекси... Стана ми тъпо като прочетох това самобичуване. Някой ти е сринал самочувствието, млад си още.... :(
Аз съм мъж на 34 със силен фуут фетиш. Изпитвал съм го с 4-5 жени и за мен е рай това. Не крия, че харесвам груби крака и ако миришат мога да експлодирам... Нереално е усещането да миришеш, лижеш и целуваш крака на красива жена. Аз обаче не лижа мръсни обувки, нито сперма! Лижа краката и когато свърша и другото свършва!
Пожелавам ти един ден да го изпиташ! Трябва да спреш порното, че в един момент става страшно!

5.   това силно се надявам да е шега, в противен случай бягай и започвай trt веднага

6.   Спри порното, защото води до мозъчни увреждания и ще станеш импотентен!

7.   Знам че смяташ поведението си за нормално но не е. Това е пълен ужас. Как може някой да харесва гадни крака (стъпала) пред цици, дупе и вагината...?! Ходила, стъпала.. бляяяк. Ще се издрайфам. И аз съм гледал много порно и осъзнавам колко болно е това. Не е нормално да боготвориш крака. Не знам дано някой даа ти помогне някак си. Спри да гледаш порно. Прочети за nofap. Това не е фетиш а болестно състояние. Това че ти си мислиш че е нормално не значи че е. И гейовете и педофилите се смятат за нормални но не са. Бегай бе крака, копита ужааааас, мразя ги даже по добре да са с чорапи

8.   Няма от какво да се притесняваш !Ще дойде точният човек.Всеки има различни фетиши и няма защо да се срамуваме от тях

9.   А защо само на зрели жени? !
Техните миришат.
Онзи ден смуках и близах стъпалата на едно той че, на 19 г, в нета се намерихме. Само това правихме. Беше върховно.

10.   Здравей, разбирам те напълно смятам че мога да ти бъда полезен, остави контакт някъде

11.   Към номер 9 от кой град си? Аз обожавам да обслужват моите стъпала!

13.   11 Перник а вие?

14.   Е, точно тоя е взел занаята на циганите ваксаджии, чудех се че изчезнаха!