Споделена история от Секс и интимност

Българката бива ли я в леглото
Има ли такива с база за сравнение и какви впечатления имат? Има ли някаква зависимост като цяло между сексуални умения и националност? Кои са добри и кои лоши в секса? От личен опит моля.

Моите впечатления са, че българката или е студена в леглото, или се опитва да се прави на порнозвезда, но се получава нескопосано и изкуствено като актьор аматьор. В стремежа си да изглежда разкрепостена, често изглежда евтина. Но повечето не са темпераментни и са студени. С южнячките чувстваш страст, близост, желание. С тях имам опит, със севернячки нямам и това мога да кажа аз. С българката просто ръгаш чушки в боба и не чувстваш емоция. Даже понякога се чувстваш натрапен и нежелан. Все едно го правиш с проститутка, а не спонтанно. Говоря като цяло, естествено има изключения.

Коментари

51-97 от 97

60.   54 до 59 Слаб опит драга. Много си зелена още.
От къде накъде ти ще определяш кой прави първа крачка и тн.
На мен винаги жените са ми идвали на тепсия.
Харесвам жени, които открито показват интереса си към мен а от там нататък аз решавам какви крачки ще правя.
Включително и дали ще правя секс с тях пак аз решавам.
Аз не пълзя зад гъзовете на разни кокошки, дето се учат по списания и сайтове кой, как и какво трябва да прави.
И ако ме видиш на живо никога няма да посмееш да кажеш кой бил женствен повярвай ми.
Ако със страп он си опъвала твоето гадже, това не означав, че ще ти се отдаде пак такава възможност.
Жалки и женствени са точно мъжленцата дето ви се кланят и молят да им позволите да ви подгъзуват и изпълняват стриктно предписанията ви по правене на стъпки.
Какво значи минаваш на следващата?
Минава този за когото има. Това да не ти кастинг. Малцина са тези исполини, около които се въртят по 10 - 15 жени, че да си минават така, както си поискат.
Французойката била курва. Не знам не съм и светил и това не означава, че автомарично скача от хуй на хуй.
С всеки случай е управителка на хотелски комплекс и има повече вкус и преценка от много други така че...
И ти не си светица.
И това че твоята дружка си е пъхала чурката по дупките ти не означава, че и ти не си дърво в леглото.
Виж голяма част от чужденките не страдат от предрасъдаците ви, но и имат повече акъл и знаят как да накат един мъж да се чувства желан, харесван без излишни циркове за разлика от масата БГ гъски, дето живеят още със селските си разбирания а са си внушили, че са много модерни хаха
Ти като си разговаряла с чужденци как разбра че са по добри?
Да не би да четеш мислите им?
Поне да беше си хванала един, че сега да ни го похвалиш.
А дали си си направила труда да провериш колко разводи има по чуждите ширини?
Аз знам поне 3 нашенски гъски да си дундуркат тук отрочетата направени от чужденци със съмнителен произход.
От познатите мъже женени за чужденки никой не се е завърнал.
По евтини долнопробни и продажни курви от нашенските рядко може да видиш.
В подкрепа на думите си ще дам няколко примера.
Проститутките по витрините и улиците на запад са масово БГ мастии. На фона на населението ни, България да е известна с проститутките си, това за какво говори а?
Нашенките успяват да се докопат до най-изпадналите чужденци за ПАРИ не за отношение.!!!
Нима тук не е същото.
Ако мъжете тук имаха пари, като западняците да не мислиш, че щяха да бягат в чужбина да получат отношение.
Аз не съм видял ни една женена за някой местен богаташ тъпунгер дето я третира, като парцал да е забегнала зад граница да търси уважение хаха
Да не говорим, че вече често срещана картинка е българска мастия с див невеж цигани или с такъв по заможен. Може би манго дето едва се подписва правилно за помощи и мята денонощно маанета в махалата има прекрасно отношение към тези "принцеси"?
Да пази господ нещастника, който един ден ще иска да има семейство от такава!
Я сега да видим кои са маймуните и шимпанзетата.?

61.   До 59, Честит 65-ти рожден ден към края на ноември 2021 година. Как се чувстваш сексуално след като отдавна си пресъхнала като пустинята в Сахара. Май затова си толкова узлобена към БГ мъжете. Спри с омразата си към мъжете бе злобарке. Ако мъж не ти обръща внимание вината е в теб, защото отдавна си загубила сексуалния си апил. Това е природа, с всички се случва. Приеми си съдбата.

62.   60, гаджето ми не съм опъвала със страп- он, ама ти ми звучиш точно като такъв, дето по би му отивало него да го опъват отколкото той да опъва.
За кого определям кой ще прави първата крачка ли? За себе си. Не понасям пасивни, мързеливи и лигави "мъжленца" и също толкова не понасям и мъжевагини, които подгъзуват на жени. Тези са по- зле и от просто пасивните мързеливци.
Исполини? Само издаваш по какви жени си падаш, а именно по меркантилни, които гледат само външният вид или не дотам важни неща като кола, висока заплата или апартамент.
На общият фон съм светица, драги. Аз не съм Француцойка, която каца на п*шки. Това би го направила само една лека жена, но ти продължавай да защитаваш подобни. Мъжете винаги защитавате к*рвите, после циврите, че всички жени са такива. Затова и повечето мразите българките, защото цял живот защитавате точно тези, които са с фриволно поведение. Как пък почти не срещнах мъж, който да защити жените с морал, а браните само някакви парцалетки??

Щом французойката така ти е скочила на скута, вероятно го е правила много други пъти. Елементарно. Не знам аз колко съм зелена, но ти за твоите години изобщо не си развил критичното мислене, което би следвало да има човек на твоите години. Иначе, за какво точно има вкус французойката? За п*шки ли, хахаха.
Колкото до мен - на мен сегашният ми ми е първия и не съм му изневерявала, нито съм ходила по срещи с други, макар че съм имала тази възможност и без той изобщо да разбере. Не ходя облечена полуразголено, не слагам многопластов грим, не живея във фейсбук и инстаграм, дори не пуша и не пия, така че на общият фон наистина съм светица. Не се ти човекът, който да определя аз каква съм, нито си правил секс с мен, за да знаеш дали съм дърво, а щом ти кацат така на оная работа, ме съмнява и ти да си много добър в леглото, за да си позволяваш да определяш другите, по- скоро звучиш като да чакаш на готово. Иначе, може да не съм супер фурия, понеже не съм спала с два футболни отбора, но и не стоя като теб да чакам на готово.

По- надолу сам си противоречиш драги, но българските прасета обичат да се давят в плюнки по българките. Не само съм проверила колко разводи има на Запад и те не са малко, ами и една немалка част от тях са инициирани от същите чужденки, които могли да предразположат мъж без скандали и не знам си какво, хахаха. Е, същите тези чужденки и те съдират мъжете си до кръв при развод, ако държавата легално го позволява (да си чувал за divorce rape? ). Знаеш ли колко промискуитетни са някои чужденки? Българките направо сме цветя пред тях. За рускините се носят легенди, че са леки, за украинките, че са златотълрсачки (в никакъв случай не казвам, че всички са такива), но ти ги защитаваш, нали? Колко съм ги виждала по Слънчев бряг и Несебър, когато родителите ми бачкаха там. Рускини, украинки, англичанки, някои германки, полякини като се напият, колко лесни стават. Рядко можеш да намериш толкова пияна и лека българка. В Швеция защо има толкова шведки, които си лягат с разни мигранти, араби и други съмнителни типове, а ти мълчиш по темата? Викаш, щом е шведка, й е простено, но щом е българка, и да е девствена, пак е к*рва. Имам информация, че в Норвегия и Финландия съществуват такива явления, но не съм сигурна. Да подчертая, че всичката тази информация я знам от мъже, а не от жени.
Така, че драги- недраги, не ми хвали чужденките, понеже и те като цяло не са цветя. Това, че през призмата на едноокия ти приятел ги виждаш като принцеси, е отделен въпрос. Ако чужденките бяха толкова добри, нямаше собствените им мъже да си търсят жени от Източна Европа или пък от азиатските страни. Ама и ти си един Captain save a hoe, поне съдейки по коментара ти, и то от многото. А това, че дават всичко от себе си в секса с теб, е защото си чужденец и си им интересен. Това съвсем не означава, че ще бъдат супер партньорки, когато започнете сериозна връзка. Поинтересувай се от женската психология и не ми пиши измислиците на малката си глава. Наблюдавай как една чужденка се държи с местните мъже. Това би ти показало много повече за нея, отколкото когато се прави на мила и добра пред теб. Нима не знаеш, че повечето жени са хамелеони и се правят на такива, каквито не са, само и само за да влязат под кожата на мъжа? !
От друга страна и чуждестранните мъже също не са цветя, но поне повечето не са като повечето тъпи български маймуняци, които се държат с жените си като с прислуги и като с втора ръка. Имаше някакъв сучай с пиян швед, който ритнал камериерка в Слънчев бряг преди години, така че и сред тях има прасета, но не е масово като тук.
Не познавам българска жена, която да е оставила мъж- чужденец, защото чужденецът рядко ще е все още подвластен на мама, рядко ще се държи с жена си така, все едно тя му дължи живота си за това, че такъв венец на природата е избрал нея и рядко ще квичи, че не е наготвила или изчистила. Не ми трябва да чета мисли. Говорейки с чужденци, рядко съм виждала такъв простак, като повечето българи, дори и да са пили някакъв алкохол.

Относно българските гъски, които търсят пари и си лягат с чужденци за такива - съгласна съм с теб, че са тъпи гъски, за съжаление български, но щом познаваш много такива и (почти) нито една свястна българка, допускам че ти самият не си толкова читав, за колкото се мислиш. К*рва- французойка ти каца на оная работа, българките около теб са все някакви, които си лягат с долни римляни (да не кажа другата дума, че нали политическата коректност навлиза и у нас) или се продават по витрините в Холандия. Един мъж много си личи по жените, които се навъртат около него и които най- често привлича. Тук избягвам да правя заключения, но явно наистина си един масов Captain save a hoe и с типичният за повечето мъже (тук включвам и чужденците) афинитет към леки жени. За лека жена и душата си бихте продали и това съм го виждала сигурно десетки пъти вече. Аз поне съм срещала по някое изключение сред българските мъже.
А ти като толкова нападаш жените, че търсели пари, как пък не прояви безпристрастност и не каза как мъжете не търсят любов и грижа, а външен вид и к*рвенски дрешки? Или по- скоро търсите любов и грижа, но при фльорците с ярка визия и леки дрехи, понеже любовта и за вас не е водеща. По отношение на визия и дрехи мъжете сте също толкова н*срани, колкото и жените за материалното състояние и височината на някой, пък бидейки той и неподлежащ на пълна интеграция "туземец"; вие се хващате с всякакви женски елементи, за които често се знае, че са лесни или дори им личи от километри, че са такива.
Няма да казвам кои са маймуните и шимпанзетата, че ще се обидиш. :)

61, ти да не си онзи, който постоянно говори за някаква си бабичка на 60 години? Ами, честито измъкваве от лудницата, пич, но вземи и се върни там, че се опасен за себе си и околните. На 23 съм и рожденият ми ден е в края на юли, а не в края на ноември. :) "Злобея" срещу БГ свинете, защото:
1. Много пъти съм била подигравана като по- малка от момчетата/ мъжете, за това че не се обличах като малка к*рвичка, а също и ми е неприятно, че вие, мъжете, никога не цените жените с морал, които търсят сериозна връзка и любов, а преследвате лесни такива. Сега, е различно, но естествено, винаги се радвам за вас, български мъже, когато се хванете с някоя от мастиите, за които така бленувате и накрая ви изневерят или прецакват по някакъв начин. Всеки мъж заслужава жената до себе си, запомни го!
2. Сайтът е ПЪЛЕН със злобни коментари по отношение на българките, обаче ти така избирателно не ги виждаш. Защо не правиш забележка и на злобарите, които плюят по нас, а? Или си мъж, а както винаги, българският мъж си мисли, че всяка негова гадост му е простена, просто защото е мъж? А както виждаш, аз не плюя по всички мъже, а конкретно по българските такива и пак - не всички, масовите представители.
Докато има злобни коментари по отношение на българките, ще има злобни коментари и по отношение и на българите! Никой не е длъжен да ви търпи злобните приказки, защото само знаете да тичате след всяка една фльорца с дрехи като за магистралата и с фейсбук като каталог за проститутки! Никой не ви е виновен за грешните избори, освен самите вие!
Д.

От 59.

63.   За съжаление по-голямата част са меркантилни паметници. Любимото ми е след първи секс или орална да ме питат дали ми е харесало. Така сами си признават, че предлагат услуга със съмнително качество. Въобще, жалка история, но явно такива са времената.
Не искам да обидя никоя, намират се и свестни, но е 1 на 20.
Най-неприято е като ти допадне някоя и като разбереш какви са минали през нея да трябва бързо да я разкараш.

64.   63, и какви са "минали през нея"? Такива като теб явно, защото това и е типажа на мадамата. Тя ако имаше вкус и себеуважение щеше ли да си легне с някой с подобно отношение към жените?!

67.   До номер 62, от номер 3:
Извинявай, но ти прекали с обидите и нападките към мъжете. Нямаш никакво право да ни казваш дали да бъдем с жени или с кои да бъдем. Продължвавай да изливаш злобата си над мъжете, но после не се чуди защо НИКОЙ не иска да те погледне. Това важи и за другите българки, които са яки мъжемразки. От вас, скъпи българки, нищо добро не съм видял. Подигравки, обиди, злобно отношение, надменност. Мога още да изброявам от това, което търпях от вас. И не съм някакъв чичко на 50-60 години, в момента съм на 23 и не желая да имам нищо общо с българките.

68.   60 - доказа на всички, че си грубо първично и неграмотно говедо, което още дълги години ще сее жлъч по форумите и ще чака някоя да благоволи да го избере, защото парите не стигат за проститутки.

69.   60-62 Упорита си с писанията си но този път направо се осра!
Казваш че аз си противореча, но е точно обратното.
Може да не си успяла да опънеш мъжлето си но сигурно той тайно си е мечтаел и оправял сам скришом от теб с някой изкуствен пенис и след като е разбрал, че няма да му угодиш си е бил или камшика.
Аз съм много на място първо, защото думите ми лежат върху стабилен постамент и второ са подплатени с 100% истинност.
Достатъчно съм силен, умен и стабилен за да знам кое и как е най- добре за мен.
Какво не понасяш ти никой не го интересува. Света се движи без твоите и моите виждания.
Аз пък не понасям нагли, тъпи и самонадеяни кокошки, които си мислят, че всички трябва да са като мъжките путки, които се чудят как да и се харесат направят 1700 стъпки и да подгъзуват докато не замязат на илюстрации от комикс.
Изглеждам много добре, предостатъчно съм умен и образован и както сама ще се досетиш съм харесван от една част от жените.
Но това че те проявяват интереса си първи към мен не значи, че са курви. Дори напротив.
Що се касае до курволяка такива за които знам че са били с куцо и сакато съм отбивал мераците включително и на 2 омъжени и на фона на останалите, ето се чудят къде да си го пъхнат по бързо съм направо светец.
Ти обаче се показваш хем като разкрепостена хем била с 1 мъж.
Ами като изпълниш същото с още 2, 3ма и може да се окаже че си липсващото звено между курва и некурва хаха.
Така да минен нататък.
Captain save a hoe!!! Какви ги дрънкаш мака му!? Пиши на български не си в щатите!
Ясно личи, че си продукт на новото ГМО поколение изтървано по инерция.
Същите, които са инжектирани всякакви отвратителни антихумани идеологии. Радетели за етническа диверсификация, толерантност всякакви подобни извращения.
От там идват и представите ти за мъжете, защото имаш допирни точки и черпиш информацията си само сред такива.
Ти съдиш по твоето поколение мъжлета с меки китки или другата крайнст- отворен малкочурковци успели да подмамят няколко лустросани гъски и да боднат нещо квото дойде.
Още си много незряла и зелена, но нищо живота ще те научи, като те полашка насам натам и ще разбереш, че нещата не са така като си ги представяш.
И по въпроса за чуждестранните жени.
Аз когато съм ходил в чужбина ти още си била бебе хахаха, но какво да се прави вие винаги си мислите, че разбирате най-много
И да пълно е с курви дето се чукат с негри и всякакви мигранти а БГ маститите са именно техен огледален образ, но в по евтин и долнопробен вариант.
Тук го правят и с цигани пък, като отидат на бригада с колкото се може повече негри и всякаква друга сган за да си начешат недоебаните шунди и да станат по-вървежни и космополитни.
Българката със сигурност гони класациите сред топ на най-долнопробни и евтини жени в света. Разликата е че БГ кокошките жалка имитация и пълни дървета отвсякъде. Чужденките поне не се преструват, овъртат и не маниерничат излишно а открито показват, кога харесват някого.
Западните мъжлета чужденци се изнежиха до нема и къде от прекомерно кавалерстване и пълзене зад жени и ето го ефекта.
Педали джендъри и курволяци залитащи по мигранти.
Много българи са простаци но поне в тези от моя набор има мъжество за разлика от новите, където масово са изнежени, невежи неграмотни, сбъркани но самоуверени без покритие.
Вероятно за тях говориш.
"Поинтересувай се от женската психология и не ми пиши измислиците на малката си глава. " Хахаха добре че ме светна.
Женската психология е отдавна прочетена и захвърлена диплянка за мен но за тебе мъжката ще е винаги в мъгла, поради проста причина че нямаш капацитета да я разшифроваш.
А дори долната ми глава е достатъчно умна и голяма да знае къде да гледа и как да влиза.
Не познаваш добре хората ти.
Ако този спор го водехме на живо щеше да разбереш, че имаш доста погрешни представи кои точно какъв е.
Това че ти имаш някакви предварително зададени модели не означава, че можеш да анализираш успешно, въпреки че ти демонстративно ждрапаш в тази посока.
Маймуните и шимпанзетата са точно тези които ти познаваш я твоя бит.
Аз с такива нямам вземане даване!
Знам че ти е неприятно но това е положението.

70.   Не стават българките. Пълна леш са. Леглото, обаче е най-малкия проблем. Българките като цяло не стават за нищо. Европейците гледат на тях като на най-долна измет, която да им дава лесен секс. Затова всички нашенки решили да се омъжват по Европа след някоя и друга година се връщат тук за съжаление. Както казах секса е най-малката грижа. Ку*ви по манталитет и характер, ужасни просто. Аз веднъж след като бях с чужденка нашите не ги поглеждам, даже ми е смешно как сами се мятат на врата на мъжете, особено ако рабтоят навън и имат пари. Жалки създания просто, измет.

72.   Има нещо, което не разбирам в тази дискусия и то е: как става така, че ако жената има опит в секса, значи е "курва", а ако няма такъв - е "дърво"?
Като цяло българският мъж някак не успява да погледне на сексуалния акт като на нещо повече от физическо упражнение и демонстрация на власт над жената. Ужасно се дразня, когато в мъжка компания чуя хвалби от типа "аз тая съм я... " Е, и какво като си я....? ! Жената ти се е доверила, разкрила се е максимално пред теб, допуснала те е възможно най-близо... а ти развяваш името й по кръчмите. Ето, с такъв мъж никога не бих легнала! И не толкова заради ниската му култура, а заради това, че и в леглото ще е същия - самохвалко, който няма с какво друго да блесне, освен с размера си евентуално. А да размахваш гениталиите си като главно свое достойнство е освен грозно, и много жалко. Такъв клетник може да получи от мен единствено съжаление, но страст - нула. Женската пасивност е отговор на това мъжко поведение. Дори да изпитва желание, момичето гледа да го скрие, да се покаже недостъпно, безразлично, студено, защото в противен случай мъжът ще го презира. Да, българският мъж презира жената, която го желае. Това може би е главната национална специфика на нашата сексуалност.
Съгласна съм, че е парадоксално, но е истина. Единици са мъжете, които биха поставили по-високо жената, изпитваща страст към тях, от тази, която ги отблъсква. За масата балкански мачовци женското желание е, ако не признак на лек морал, то със сигурност израз на слабост, безхарактерност или безгръбначие, т. е. не заслужава уважение. Често българите дори стават жестоки, усетят ли, че са обект на обожание (виждала съм много такива случаи). Така че все пак нежният пол може да бъде разбран, когато не смее да вземе инициативата. Което пък го поставя в графа "студена, меркантилна тъпачка". И кръгът се затваря.

73.   До 62,
Пак хвърчиш в небесата бабо. Казваш: "На общия фон аз съм светица, на мен сегашния ми е първия". Ти и светица, ха, ха, ха, това е невъзможно. Сегашния ти бил първия, но от 5-тата дузина. И обърни внимание какво е казал номер 61. Той не казва, че си на 60 години, а че си навършила 65 г. в края на ноември 2021 година. Ти си за лудницата, защото четеш, но не разбираш и ти си опасна за хората. На 23 години си била преди 42 години. Продължавай да си измисляш налудничави истории. Вече доста коментатори разбраха коя си ти. Ако продължаваш в същия дух този сайт ще изчезне заради злобарските ти измислени истории.

74.   67, хайде пак, тази мъжка "справедливост". Целият сайт е пълен с плюнки по адрес на българките, включително и тази тема, но ти не говориш за тях. Защо? Като си тръгнал да се бориш против обидите, прави го на всички нива, а не само когато на теб ти изнася.

68, "мъжлето" ми ми е вярно и не е самонадеяно и лениво мъжленца като теб. С това описание колко си умен, прекрасен и начетен ме звучиш малко като точно тези шимпанзета, за които говорим.
По принцип органически не понасям мъже като теб, които са пасивни и които ми обясняват колко са "предостатъчно умни" и не знам си какви още. Последното важи и за жените. Харесвам хора, в които има доза скромност, а не мъжки и женски фръцли.

Ти обаче, продължаваш да ми затвърждава думите колко елементарни сте мъжете в по- голямата си част. Щом някоя жена ви се слага, значи тя е добра и правилна, направо прекрасна и достойна съпруга и бъдеща майка, но ако е жена, която иска сериозна връзка, иска нещата да се случат по- бавно, иска мъжа да е водещият, за да се почувства жена до мъж, то тя не става, даже в повечето случаи някои умни мъже я заклеймяват за лека. Повечето мъже се подхлъзвате по този начин на мислене и по нагона си и накрая оставате разочяравани от поредната лека жена. Затова навсякъде четем мъжки оплаквания за това как жените (по- специално българките) са леки, лесни. Аз съм го казвала и друг път, че жените са такива, каквито си ги изберете и не може заради вашият фетиш към лесни жени да слагате всички жени под общ знаменател "меркантилна к*рва". Може да съм огорчена от мъжете, но не слагам всички под общ знаменател, даже напротив - казвам, че има и свестни, на които им е трудно в к*рвенските времена, в които живеем, но и на жените, които търсим нещо сериозно и стойностно ни е много трудно, защото масовката от вас мъжете тичате по леки, даже си ги защитавате. Също както ти и французойката. Направила ти е свирка и край - тя е прекрасница.
Ще ги кажа нещо като жена - на жените като цяло им е много по- лесно да си намерят партньори за секс, отколкото повечето мъже. Затова жена, която лесно дава секс, обикновено (естествено, не винаги) е лека жена и в това няма нищо хубаво. Ти ако беше толкова умен и запознат с женската психика, нямаше да ти четем коментарите как българките не ставали или поне не в такъв мащаб, а същевременно да хвалиш някаква лека французойка, даже щеше да си намерил свястна жена, защото щеше да си се научил да отсяваш жените в живота си. Уви, това, поне от написаното от теб, не личи.
Ще ти дам пример. Ако във социалните мрежи, като фейсбук или инстаграм, се качат две снимки - една на жена - домакиня и на жена- м*стия, коя от двете снимки ще събере повече лайкове? Почти на 100% втората. Това е един от показателите какво харесват повечето мъже, какво гонят и то не само за секс, ами и за сериозни отношения. Почти винаги са някакви лесни женоря. В медиите и по телевизията често рекламират някакви разголени жени, инстаграм "модели" и не знам си какви още парцалани. Да, хубави са, но това далеч не е най- важното в една връзка, че пък и в едно общество, но ето, че мъжете се захласвате по такива. Обикновените жени виждат, че подобен тип жена се харесва най- много на мнозинството мъже и те започват да стават такива, за да бъдат също харесвани. Но нали се сещаш, че морал, принципи и разголени снимки и/или фриволно поведение обикновено не вървят ръка за ръка, ами даже се изключват взаимно, в резултат на което получаваме мъже с разбити сърца и мъже с кофти мнение за жените, като теб. Почни на 100% съм убедена, че и ти си от масовката мъже, чиято таргет група жени е или е била менно разни живеещи във фейсбук и инстаграм кифляци, мечтаещи си за мъж с пари и със скъпа кола, който да ги вози по моловете и кафенетата. Да си чувал, че всеки мъж заслужава жената до себе си? В такъв случай, когато мъжете се занимавате с кифляци и защитавате к*рволяци, напълно си заслужавате да ви изневеряват и да ви употребяват за парите ви. Пак казвам, жените са такива, каквито си ги изберете. Аз защо никога не съм държала мъжът до мен да има кола, апартамент, много пари? Защо никога не изневерих, ако че съм имала такъв шанс или пък просто да отида на среща с мъж, ей, така, без нищо и то, когато съм във връзка? Как познавам такива жени (и то българки), които имат подобно виждане за нещата, изглеждат добре, но повечето мъже не ги отразяват и тичат по разни раздърпани евтинджоси и после се оплакват като теб "От жените нищо те става! ".
Съмнява ме да ме разбереш, защото мъжете не можете или просто не искате да разберете, че сериозни отношения от к*рва и кифла няма да получите, затова това е последният път, в който обяснявам тези неща на мъж, тъй като вашето критично мислене е на плачевно ниво.

"Аз пък не понасям нагли, тъпи и самонадеяни кокошки, които си мислят, че всички трябва да са като мъжките путки, които се чудят как да и се харесат направят 1700 стъпки и да подгъзуват докато не замязат на илюстрации от комикс. "
Караш ме да обяснявам нещо за втори или за трети път, дето ако беше толкова умен, за колкото се имаш, щеше да си го разбрал. Не става на въпрос да тичаш след жена, а да направиш първата крачка към нея и пръв да й покажеш, че я харесваш, пък като не станат нещата, я оставаш и минаваш на следващата. Това, че вие, мъжете, си избирате жени, които обичат да увъртат и да се правят на недостъпни, е отделен въпрос и няма да се връщам на горните разяснения. Аз никога не съм се правила на недостъпна и ако преценя, че нещата с един мъж няма да станат, му казвам, защото губя и моето, и неговото време. И аз не харесвам мъже, които тичат след женски гъзове, но и не харесвам пасивни мъжеп*тки, които чакат жените да им дойдат. Това, че така хвалиш чуждестранните жени, също е показателно за мен. Точно същите жени, повечето при които съществува тотален разпад, тотално аморално и фриволно поведение, същите жени, голяма част от които са пропити с феминизъм, а в много Западни държави високите нива на разводи са именно благодарение на жените там, поне в повечето случаи. Защо масови общества като MGTOW и Red Pill говорят за това? Имам и по- добър въпрос: защо след като чуждестранните жени са толкова качествени, изобщо там съществува MGTOW и се разраства? MGTOW означава Men Going Their Own Way и това са мъже, които са решили, че ни искат да имат нищо общо с жените, поради лош опит с тях, освен секс, а някои и това отказват (тези, които са Monk). Истината е че хвалиш чуждестранните жени, просто защото ти пускат лесно. Типично мислене за мъж, които разсъждава с долната си глава (нищо лично, но оставяш това впечатление с тези писания). Че ти пускат лесно е добре за теб за краткотрайни забавления, но едва ли ще е добре за сериозни отношения.

По въпроса с това, че съм разкрепостена: пак те питам - откога една жена да експериментира с мъжа си я прави лека или изобщо има нещо нередно в това? Ако се разделим, ще изчакам да попадна на друг подходящ мъж и чак тогава ще бъда интимна с него, но това не ме прави лека. Леки са жените, които дават лесно секс. Такава може да е пън в леглото, но да е била с 30, което е много по- лошо от това да си в сериозна връзка с някого и да експериментирате. Мъжете се подлъгвате да се хващате с някакви дървета с идеята, че като са такива, не са лесни, а всъщност се оказват точно такива инакрая нито ти си задоволен, нито тя е вярна.
Ако не беше трагично, щеше да е смешно.

Колкото до "предварително запазеният модел", за който говориш. Честно, ако беше толкова разсъдлив, за колкото се имаш, нямаше да се изцепиш така. "Предварителният модел" съществува на база личните ми наблюдения и още от тинейджърските ми години, когато виждах как повечето момчета имаха по- уважително отношение към момичетата, които имаха по- свободно поведение, ходеха по- разголено, разрешаваха да бъдат опипвани и пр. Като малко по- големи тези момчета се гаджосваха със същите момичета, а после се оплакваха от невярно отношение и лъжи. По- скромните и свити момичета, мечтаещи за любов, стояхме встрани. Някои имаха късмета да срещнат рационални и свестни момчета, но далеч не всички имахме този късмет. Мислех, че след 20, а мъжете сред 30- 40 събират достатъчно опит с жените и се научават да ги отсяват, но това също се среща рядко. Нали и ти си същия и затова се оплакваш, че "българките са леки, меркантилни и дървета в леглото". Общо взето, падате в краката на почти всяка жена, която ви обърне внимание и някак успее да ви погали мъжкото его и не не замисляте каква всъщност е и какво иска от вас. Ако е и малко по- хубава, ставате на луди калинки. В този ред на мисли допускам, че само си мислиш, че не тичаш по женски гъзове, а всъщност повечето жени сигурно те въртят на малкият си пръст. Като повечето мъже - мислите си, че сте недосегаеми, а всъщност разни мъжемелачки ви манипулират, просто защото са ви погалили егото и ми карят да правите каквото те поискат. Вие не го усещате, но отстрани си личи.

73, естествено, която жена е разочарована от мъжете и има негативно мнение, за теб е баба на 65 години. Май ти си за лудницата, но едва ли си опасен, по- скоро си смешен.
Д.

От 62

75.   68-74 Завалийката. Какви мъжемелачки те гонет?
Сега вчече разбирам, че си силно разочарована и огорчена и неудовлетворена но това е положението. Признавам, че си упорита обаче си изключително плоска параволинейна в разбора, който правиш.
За пореден път затвърждаваш мнението ми че си продукт на новото поколение отраснало с инстаграм и ФБ щом така силно акцентираш върху това. Да не говорим за чуждиците, с които постоянно си служиш.
За твоя информация аз Фейсбук Instagram нямам и не се захласвам по жени от там нито пък се оплаквам от тях. Тук може да си позволим да кажем истината, каквато в реалния живот, често се замита под килима.
За щастие изкарах ученическите и студентските си години от 98-2010.
И по мое време момиченцата се захласваха по вървежи батковци а курвите много по малко и изобщо не бяха толкова вървежни, както сега и тук следва да отбележим, че всички се дружахме и се забавлявахме заедно и се уважавахме, но ти това няма, от къде да го знаеш. След като си отраснала в тази отровна среда, от където черпиш женските си мъдрости сега.
Така че тези съвети може да ги отправяш основно към твоите набори.
Сега доста от така наречените свесни жени, всъщност не са толкова сестни а някои са също прикрити курволяци или бивши такива или сметкаджийки и истинска бомба с закъснител.
От мен пари не са търсели, защото не съм заможен, така че лично аз не се оплаквам. Такава ви е природата.
Не всички сме любители на манекенки от интернет, както си мислиш.
Тези които го правят знаят много добре на кого да се слагат.
Ти си позволяваш да ме обиждаш, но няма как да се засегна от теб, тъй като си много незряла още пък и идея си нямаш с какви трудности и пренеждия ме е сблъсквал живота.
Не разбирам, след като си толкова щастлива и уредена, защо толкова яростно и агресивно пишеш и кой всъщност защитаваш?
Свесните жени дето гледат как по бързо да си уредят живочето и да стъпят здраво на гърба на някое покорно мъжле, като кралици?
Курвите дето ви отмъкват мечтаните и вървежни пичове под носа?
Или по скоро себе си защото представите ти не се вписват съвремената обстановка.!?
Жените имат голям избор да ама от нещастници, които ждрапат за тяхното внимание или от опитни мошеници, които бързат да употребят дупките им. Нали.
Много добре ви знам, какви сте маймунки все ви се върти в главата идеята за нещо по добро. Даже и на скромните невзрачни жени също. Всички се изкарвате много свестни ама някои вече така са се наиграли, че даже и за секс не стават. Само прочети някоя друга тема тук и ще разбереш.
Срещал съм и такива а те никак не са малко.
Жени многократно ебани с провалено минало(често разведени или били с кой знае колко мъже без да си го казват разбира се) обясняват, колко е лошо е станало как мъжете мислили само за секс. На всичкото отгоре очакват някой, който те харесват да им падне в краката за да им служи, както на тях им е угодно и да се влюби в тях и да има зад гърба си стабилна материална база и доходи, но да не очаква същото. Е няма как да стане!
Мъжетенстанаха такива защото взеха да схващат евтините женските номерца.
И особено БГ гъските с ултра завишено самочувствие, но пък са дървета отвсякъде. Нискокачествени имитации.
Може ли да ми обясниш, като си такава експертка, защо и аз пълзя зад някоя, която ще избира между 2, 3, 5 и повече мъже и да се съревновавам за какво?
Или да правя 1000 крачки към друга, която в един момент рязко ще се извърти на 180% само защото нещо дребно не и е харесало? .
Не е ли по добре за мен да си спестя нервите и психичното здраве докато (евентуално ако имам късмета) срещна жена, която да напълно сигурна, че аз съм нейния човек (ако ще и китайка да е) без значение кой ще прави глупавите ти крачки.!?
Колко мъже имат възможност да се срещат със сумати жени та да пресеят свестните(които може да се окажат и доста скрити лимонки)
На приказки и баба знае!
Това дего пишеш да не ти е някакъв златен стандарт.?
Бас хващам, че сега ако можеше да се поставиш на мястото на един обникновен мъж сега щеше да уврещиш орталъка и нямаш никога да посмееш да ръсиш подобни мъдрости. Ей тогав ще разбереш кои са истинските шимпанзета и маймуни.

П. П. Горещо ти препоръчвам да си направиш чай от валериан, глог и мента и да прочетеш още веднъж своите коментари за да видиш колко са объркани всъщност.
Айде със здраве.

76.   75, би ли ми посочил къде точно те обидих лично, понеже не ми е била такава целта в предния ми коментар.

Не знам аз колко съм плоска, но ти си двойно плосък, щом за толкова изписани коментари от моя страна не си схванал дори основното, а именно, че не защитавам никой, още повече пък курви (нали само жените използваха тази обида? ) или пък някакви си, които са искали да отмъкнат някакъв си мечтан мъж под носа ми (? ! ). Спри, защото е смешно. Ако не си разбрал, даже съм против разни к*рви и златотълрсачки. Опитвам се да ти обясня къде грешите, вие, мъжете, но ти си достатъчно "зрял", животът здраво те е очукал и егото ти е прекалено голямо, че да вземеш на предвид думите на една "плоска и незряла гъска". За сметка на това се опитваш да ми обясниш, че съм продукт на някакво си поколение и че съм израснала с фейсбук и инстаграм, които, между другото, имам от малко повече от две години. Първото ползвам за университета, а във второто влизам един път в месеца. Нещо не те бива в преценките; пропускаш да разбереш основната ми мисъл, явно защото така ти изнася, но се впрягаш за някакви детайли.

За съжаление, съм израснала в отровна среда, благодарение на масовият упадък, само че от написаното от теб изглежда, че и твоята среда не е по- малко отровна с разните кокошки, гъски, скрити лимонки, французойки- свиркаджийки, меркантилни българки- дървета и пр. Ако беше толкова интелигентен и точен в преценките си за жените, на почти 100% вече си щял да си привлякъл нормална жена за нормална връзка, но ти се целиш точно в гореизброените женоря, че даже имаш и голям опит с тях. Това те кефи, това гониш. Няма лошо, но после не се оплаквай, че жените са такива, каквито си си избрал. Ама, не, нашият пич е готин, умен, начетен и печен, а българките са зли, меркантилни кокошки и дървета в секса. На крива ракета космосът й е крив. И това, ако не е незряло мислене, не знам какво друго е.

Къде съм написала, че съм щастлива и уредена? Аз още си уреждам живота и плановете. Спрете с това щастие, защото наистина звучите смешно и нереално. Щастието е момента реакция и няма как човек постоянно да е щастлив или да "живее щастливо".

Чаят с мента, глог и валериан го препоръчай на пича от коментар 73 с 65- годишната бабка, на която знае бройката, годината и месеца на раждане. Но него му е много по- необходим, даже тинктура му вземи. Апропо, къде изчезна той? Да не са го прибрали?
Д.

77.   До 69. Нещо си се объркал! 60 си ти, а 62 е някоя като теб, която си пада по дългите писания.
И вие самите не си четете чаршафите и пишете ли, пишете.
Кифльо да не ви е идол?

78.   До 75 от 68
Ако беше добър психолог за какъвто се мислиш, щеше да разбереш, че аз не съм онази с дългите писания.
А че си недодялан грубиян, който има проблеми с гнева, вече стана ясно и на твоите събратя по пол.

Има изпитана рецепта за успокояване на гнева, препоръчах ти я по-горе.

79.   Като цяло са гола вода! Никакво въображение! Еротизъм да не говорим. Бикини черна дантела и това е макса. Подчинителни са, което е също скучно. Никой не обича слугите, а хората с въображение и инициатива. Ебливи са, винаги са готови да залитнат и да подарят техниката на умрялата скумрия. Рядко яздят умело, рядко може да те свършат със свирка, гнусят се от риминг и простатен. Дават отзад, но е все едно ти правят висша услуга. Като цяло са тренирани задръстени мастурбаторки и реално не участват в акта освен като заредени с някакви мега очаквания на жури, нафантазирани в някое кухо порно, което са гледали. Лицемерки са! С Циганки е много по- добре, както казаха колеги, дори с туркини е по-добре, да не споменаваме Рускини, полякини, чехкини, германки, италианки или французойки. За българката секса си остава мръсно нещо, макар и да се прави на разкрепостена. За нея това е средство за установяване на търговски взаимоотношения и нищо повече. Когато набива рога на мъжа си и е за отмъщение или табу с някой роднина, близък приятел и т. н. , тогава се ебе като за шампионат. Препоръчвам да слагате рога. Само така може да усетите как се ебе българката, тогава отива за секса, а не за да те върже. Разпоретините след 40 плюс да тогава се проебават почти всички, но на кой му се иска да се шляка с дърти чукала.

80.   Определено има резон в последното мнение, а това, което не харесвам в българката е, че има предубеждения и се мъчи да внушава на мъже с въображение и умения, че са недостойни и неспособни на това което тя иска, а в повечето случаи точно те предлагат търсеното от нея. Тук лично давам пример със себе си, защото съм имал изключително яки моменти с чужденки - целувки, свирки, стриптийз на повечето ми почивки по Слънчака, но веднъж и с една украинка правихме секс. А две германки ми направиха уникален стриптийз в хотелската стая, но там не можах да докарам нещата докрай.. малко ми накуцваше английският език и... прибраха се в стаята си. Хотел Москва в Белград 2017г., бях с една невероятна сръбкиня, с която се запознахме в една градинка точно на 100 метра от хотела.. искаше ми огънче и се залафихме(знам малко сръбски), впечатлена беше. Едвам навих приятеля ми да отиде в хотелската стая на едно друго момче, че да станат нещата. Но като цяло съм доволен. От София съм и мога да кажа, че съм изпускал няколко много добри попадения българки, изпуснах ги заради тъпото им мислене! Където съм успявал с много чакане и здрави нерви, се оказвало тотал щета в секса. Да, категорично мога да заявя, че не съм видял нищо интересно с българка. Тя наистина стои на едно място и няма въображение, дървена е, студена, скучна и глуповата. Много момчета се оплакват, което трябва да рече, че нещо не е окей с масовката. Повечето български момичета са неадекватни по отношения на интимните взаимоотношения, благодарение на майките с табу схващането. Тъй така им вредят най-много, като ги натирват при разни бъгавели, които се възприемат като мъже с потенциал :D то положението си е за реване. Тъпото е, че сега не можеш да отидеш никъде при тази пандемия. Иначе знам няколко места по Европа, където може да ти строшат салама от чукня. От тия българките дето са тука на по 20 и няколко години пък хептен нищо не става. Тия не могат даже да се движат правилно в леглото. Преди няколко години ми се сваляше една леличка на 44, разведена и с две дъщери, ама накрая се направи на монахиня. Страшна простотия е тука, да знаете. Имам чувството, че в България държим рекорди по промити мозъци и дебилизъм, в цяла европа сме първенци. То тия неща ги има навсякъде по Европа, но тук има някаква концентрация на идиотия. И пиша всичко това, не като човек с предубеждения и хейтърско мислене, а като изключително талантлив и позитивен към живота индивид. Просто си е...

81.   75-78 моя грешка сбъркал съм цифрата сори. Къде намесшваш психология в сбъркан номер манджа с грозде.
Недодялан грубиянин си гледала само в уестърните.
Мадамите с които съм бил са били на противоположното мнение.
Ти имаш нужда от санаториум с минерална вода!

76 Разбрах много добре всичко, което си написала и е вярно и звучи прекрасно, но ти явно не разбра или аз не съм се изразил правилно.
Ако трябваше да следвам модела, които даваш за пример сигурно и секс нямаше да съм правил, защото света е изкривен, абстрактен и освен това събитияте протичат различно за всеки.
Моя живот години наред е бил пълен хаос поради редица причини и грешки, така че както казах няма универсален стандарт.
Много ви е лесно на вас жените хоп харесвам си този тои ще ми угажда животчето ми е подредено ОК съм.
Не се оплаквам и кои кавото е заслувжил в краина сметка, но изцяло съм съгласен с мнението на останалите потребители, че българката имитира всичко.
Мога да допълня, че се учи от интернет глупави женски списания или разтяга локуми с приятелки на кафе и следва и постояно мери своето битие с чуждото, което я превръща и в емоционално дърво па за секс да не говорим.
Намирането на правилен човек е божа работа.
Ако ставаха така лесно нещата нямаше да има повече разводи от бракове.
Обикновено никога жена не се поставя на мястото на мъж, тя следва собствените си желания и стериотипи и чака нещата да се случат в неина полза. Доката мъжа е длъжен да се съобразява с всеки неин каприз да не говорим за кофти настроения.
Затова на масата мъже им писна отвсякъде и гледат да си подплатят и разнообразят социалния живот с бърз и неангажиращ секс.
Жените тук даже трябва да се радват, че китаиките и другите азиатки са далеч, иначе никои освен някои местен циганин или негър мигрант няма да ги погледне повече! Онези по на изток много си падат по европеици и ако не беше голямо разстоянието стои та гледаи.

82.   Искам само да кажа, че коментара на номер 79 ме докосна много. Евала човек.

83.   Що ли ми се струва, че тук всички женомразци са просто разочаровани от живота онанисти. Това, че не ставате и жените не ви пускат, не значи че са "курви", "кучки" или "меркантилни". Работата е малко като "гроздето дето кисело, щото е високо".
Пък, че масово в бг мъжа не става, нито като визия (ниски, с шкембета, мърляви), нито като отношение с жените, а в леглото си мисли, че трябва да е като в порнофилм. Да очаквате романтика от такъв, старание или да се опита да ви задоволи си е висша форма на оптимизъм. Той ръга там за да покаже колко голям мъж е.

84.   С жена ми си бяхме първи. Правим абсолютно всичко което, някога сте виждали в порното и дори неща които няма къде да се видят. И двамата сме съвсем обикновени хора. Обичаме да експериментираме, да се надграждаме и да си носим нови усещания. Това не означава че всеки ден сменяме по 30 пози или нещо подобно. Просто променяме леко някой детайл и така винаги е различно. Хубавия секс иска пълно отпускане и доверие. Да нямате предразсъдъци и да не сте гнусливи. Иска здрава психика и разум. Тогава се получава една перфектна симбиоза между вас и всичко е позволено и прекрасно. Дори и думата курва не е никак лоша. Много добри и свестни момичета се възбуждат изключително много от такива мръсни думи като кучка и курва, точно защото знаят че не са такива, но и по нищо не им отстъпват.

85.   Не знам до колко написаното в коментарите важи за българските момичета, но установих нещо ново и това го потвърждавам, че една жена когато отмъщава на мъжа си и спи с друг тогава се раздава много. Не са една или две любовниците обвързани или женени, с които съм спал... Лош секс с тях не съм имал. Уверени са, че искат да спят с мен и се раздават. Виж когато съм свалял и съм успявал да вкарам мацка в леглото, не винаги се е получавало готино. С някои не беше.

86.   Преди да се оженя, имах възможност да работя на круизен кораб за няколко години. Персонал от различни държави. Секс - бол. Колкото и да си грозен, колкото и да те е малък - секс ще намажеш. Та мога да направя сравнение.
Българките преди жена ми - пълен минус. Абсолютно никакви умения в свирките, легнат на леглото, разтворят краката и чакат. Кво чакаш? Покажи малко страст. И не, не е моя работа АЗ да я подпаля тая страст. За анален да не говорим. Жена ми беше първата, която ми заяви "Хайде да пробваме в дупето". Казах ѝ, че нямам опит с този вид секс понеже не съм практикувал. Жена ми се засмя и ми каза "Нищо. Сега ще пробваш". Какъв оргазъм!! Жена ми пръскаше като пръскачка, аз свършвах все едно съм бил вързан 10 години. За 5 минути! Жена ми свали презерватива и изтиска целият материал в устата си. Коя българка ще го направи?
Другите ми "завоевания":
Рускиня - Оля беше пожар в леглото! Пожар, тайфун, торнадо - както искате, така я наречете. Беше като тигър. Дращеше, хапеше, пъшкаше, стенеше, искаше да я пляскам по дупето със всичка сила. Първата жена (преди жена ми), която ми облиза "шпионката" отзад. И то я лиза, смука и целува с мерак. Искаше да я чукам грубо. А беше бивша детска учителка.
Германка - слаба работа. Ок свирка, секса без никаква страст.
Колумбийка - ако има жена, която да си дели първото място с жена ми по страст в леглото, това е тя. Клаудия ме изтощи за 2 часа. Тя искаше бавеш и страстен секс. Не харесваше грубостите, с изключение на пляскане по дупето. Нейното дупе беше шедьовър. Прекрасна бавна нежна свирка.
Полякиня - отврат. Никога не бих повторил.
Мароканка - амии, не беше зле. Ок свирка, не даде да я лижа (обожавам) и даде само отзад. Беше много дръпната и не харесваше да я пипат много.
Филипинка (3) - и трите филипинки, с които бях имах един страхотен проблем: бяха много космати между краката. Сори, но аз съм пас.
Ирландка - добър секс. С нея изпитах за първи път т. н footjob или чекия с крака. Не беше лошо. За всеки ден - надали, но за разнообразие - става.
Чехкиня - ех, имах големи очаквания.
Сръбкиня - страхотен секс, кофти характер.
Общо взето, надявам се с жена ми да не се разведем, защото надали ще се оженя за българка повече.
М 43.

88.   Хаха, мъжете първо прочетете какво означава "клитор" и най- вече какво точно да правите с него, пък тогава обяснявайте дали българките ги бива в леглото. Бързате да си напъхате п*****те, изобщо не се стараете на жените да им е хубаво и после проблемът бил в тях. В такъв случай, ако българките не стават в леглото, то българите съвсем не стават. Обиждате себе си два пъти повече, като обиждате нас.

89.   Късопишковците са дългопишещите във форума, опитват се да компенсират некомпенсируеми неща.
И цял роман да напишете, няма да ви се получи.
Обидите не водят нито до продулжителнс ерекция, нито до уееличаване на размера нс пениса.
Може да ви докарат временно удолетворение на скрития зад клавиатурата плъх, но няма да ви донесат жена в леглото.
Ще си бъдете още години сами с телевизионните образи от специализираните канали.

90.   До 89, а ти от какво се засегна? Да не би да си и ти много силна и независима, a?

91.   Аз съм но. 15

Мен пък тази дългата мацка Д. Но62 и 74 много ме кефи. Права е жената.
Само едно да вметна . Бил съм и с курви и не с курви , както тя ги описва. Ами тези дето не бяха - станаха. Когато бяха в апогея на курвалъка си, че да правят вече деца от супер произволни мъжаги тогава изобщо никакви отношения съм нямал с тях. Т.е. Не съм бил аз причината те да станат такива
Но да, нямам нищо против българките , те и чужденките са същите курви Даже бих казал българките са в пъти по добре и не се курвеят толкова. Малко е изкуствено благоприличие , но го има.
Никога обаче не бих бил с чужденка за сериозна връзка. Това е факт.
Българките обаче не ме харесват. Нямам много успех с тях. Факт е и че съм бил с доста чужденки , които са били много по-красиви , умни и тн. от тези българки ,които не ме харесват. Т.е . според мен българката има твърде завишено самочувствие и очаквания и тн, без особено покритие. И дори бих казал че се прави на твърде трудна . Не можете да го отречете това.

92.   90, някакъв проблем ли имаш с независимите жени, които се оправят добре в живота?! Нещо комплекси имаш май? ;)))

93.   89 аз съм от дългопишещоте в форума и кура ми е 18.
Ако това е малко за теб значи си провиснала като чувал отдолу и си само за някоя конюшна.
Аз с моя юнак няма путка дето не съм сцепвал от ебане досега а ти може само да пръскаш змийската си отрова срещу вятъра.

94.   93, това, че си "сцепил п*тки от е*ане" не те прави добър в леглото, нито 18- сантиметровото ти достойнство. Това да си пъхнеш оная работа и да свършиш е по- скоро мъжката сексуалност. Женската сексуалност е по- сложна от мъжката. Не на празно казват, че една жена прави секс с главата си. Можеш да накараш жена да стигне до оргазъм и с думи, но такива мъже са рядкост. Та вие дори не знаете как да предразположите жена с думи, дори не се стараете в секса. За вас е важно да "сцепите п*тката", а не да доставите удоволствие на жената. Не лижете, нито се интересувате от техни в лизането, защото можете да накарате една жена да крещи от удоволствие точно с техника, нито наблюдавате какви пози и действия от ваша страна я възбуждат, нито четете нещо по темите за женското тяло и женската сексуалност, изобщо, женските оргазми за вас са нещо тотално ненужно. За да си добър в леглото, не ти трябва 18- 20- 50 сантиметро х*й, трябва ти да си интуитивен и да усещаш какво й харесва, да поставиш нейното удоволствие преди твоето, защото повечето мъже лесно свършвате, но при повечето жени това е по- трудно. И с 12- сантиметра можеш да подлудиш жена, стига да знаеш как, но ви мързи и това е самата истина. И 20- сантиметра х*й да имаш, това не означава, че не се гола вода в леглото, защото ти хубаво "цепиш п*тката", ама дали притежателката й е свършила и дали си се постарал за нея, едва ли има някакво значение за теб.

От 88.

95.   минута мълчание за тези които си мислят, че народността е важна за това дали даден човек го бива в секса или не...peace and love

M23

96.   Номер 1, като те чета разбирам защо само една такава си срещал до сега......

97.   Ох Боже, начетох се на бисери и бисери. На 45 съм и смея да твърдя, че имам доволно практика в секса. и аз като повечето тук мъже съм имал рускини, румънки, полякини една от хърватка, една гъркиня и няколко чернокожи девойки. Най-голямото ми разочарование е от чернокожите, в леглото са пълна трагедия само и единствено ги бива в оралната любов след тях на по горното стъпалце се изкачват гъркините - лично за мен не останах с кой знае какво впечатление от прекараното време с дамата. За всички останали българки, рускини, румънки и т. н. съм имал много незабравими моменти и прекрасни мигове. Хора не се заблуждавайте, че българките не стават, всичко зависи от подхода към една жена, не забравяйте едно ако искате да се чувствате добре в леглото ще се наложи да се постараете още преди него тогава когато се срещате и все още не сте на тема секс. Към мъжете - една жена се чука първо в главата и после между краката т. е. накарайте я да се почуства специална, дайте й нужното внимание и уважение и тогава можете да очаквате изненади в леглото и много, много бурни нощи. А птносно размера на пениса не е чак такава драма, все пак по спомени размера на влагалището на жената е около 15 см. дълго. Не е важно колко голям е пениса ви, а как го използвате. Успех.

98.   Абе, Вие нормални ли сте?
Нашите българки са най-готините жени на света.
Стават най-добрите съпруги и най-добрите майки.... ама трябва и Вие да сте 100% мъже, а не путки...
Аз съм имал няколко връзки с рускини, украинки, даже с една норвежка... да в секса са добри... но дотам....
Нашенките са N1.
Радвам се че, жена ми е супер, грижовна и всеотдайна и за нен и за децата.
Аз и отговарям със същото и семейството ми е супер.

99.   Аз съм мъж и ще те питам теб - а теб бива ли те в леглото като държиш сметка на жените?? ! .... най-вероятно за нищо не ставаш, но по-лесно е да обвиниш тях. 99 % не знаете как да се държите с една жена, нито в кревата, нито извън него. На думи иначе е пълно с велики "eбачи"... всяка жена може да стане страстна и всеотдайна, дори и по-стеснителна и резервирана да е в началото, но трябва насреща си да има човек, който да е търпелив и може да я предразположи. И не е нищо сложно.... като те гледам, обаче, как "мислиш", определено не ставаш за тая работа и си гола вода.

Един истински мъж знае как, а не хленчи по форумите и да обвинява жените, че са му виновни понеже не става за нищо.

100.   Сега ако се съгласим, че българката я бива в леглото, какво ще правят всички онези комплексирани неможачи? Затова я си кажете, че не я бива, за да ви е леко на душата. Нали, друго си е да имаш удобно оправдание за собствената некадърност и липса на подход.

М33

101.   98, абе ти нормален си? Колко пъти излиза извън България и имаше допир с чужденки? За леглото е апсолютно до човек, а не до националност. Имал съм и добри в леглото българки, и такива, които са много зле. За чужденките същото. А за съпруги ставаха масово на почти сто процента поколението на майка ми дето е родена 1951г. Ходеха на по две работи, деца гледаха къщата светеше и уважаваха мъжете си. След това поколение всичко е пълен брак бе! Татуировки, джуки, цици, силно комплексирани жени. Мързеливи, изискващи, глуповати, простакели, инати, необразовани масово, забременяващи от наркомани и наркодилъри и т. н. Живял съм със младо семейство от Иран. Познавам и други жени от Иран. Невероятно красива жена, без грам корекции и грим, домакиня, образована с докторска степен. Уважаваща мъжът си, омъжила се девствена за него. Защото в Иран и други мюсюлмански страни цари Патриархата и там мъжете са мъже, а жените жени. На всякъде където феминизма се налага жените са масово такива, както ти описах днешната българска жена, че и по-зле. Айде много ти здраве и преди да правиш такива крайни изказвания пообиколи светът. За протокола съпругата ми също е българка, но е изключение от масовката предполагам, че и твоята е изключение.

102.   Деца-мъже, опитайте поне веднъж с азиатка. Даже тембърът на гласа ви ще се промени....

103.   Съвременните млади българки в голямата си част са алчни и фригидни. Не стават нито за секс, нито за семейство. Повечето търсят само чужденци, за да се уредят на Запад.

104.   Моята жена е българка, но по манталитет е французойка. Прави секс прекрасно... не само с мен, но е чудесна майка и домакиня.
И двамата сме опитвали с българки и българи, но сме разочаровани. Българите се правят на най великите ебачи, а българките ясно се вижда, как се стремят към материалното.

105.   Общо взето българките са зле, защото имат грешно домашно възпитание, а освен това имат грешно възприятие за важните неща в отношенията и оттам и в секса. И накрая - те отказват да се учат и да се развиват. Някои се мислят за съвършени, а на други им е все тая. И ти да я напуснеш, все ще излъже някой друг. Без значение какъв.
Има и изключения, но те наистина са изключения.... В интерес на истината, имал съм 5-6 топ-ебливи българки. Което е малко от всички над 50, с които съм бил.
Трябва да кажа, че за младите нямам наблюдение. Аз съм на 47, женен и съм чукал жени на моята възраст. Имал съм и чужденки- там слабо няма

106.   Не, българската масово не става в секса. Знам подробности от много приятели и от личен опит с няколко момичета. Не може да е толкова често срещано, ако не е тенденция. Мноого малко се отличават с усет и темперамент за тия работи. Попадал съм на скандални момичета и кв ще си кажеш, че са супер мръсници и всичко умеят, ама не! На нас нещо ни е много изкривено в тая държава, но не само жените.

107.   Не знам, пичове. Имал съм само едно гадже дето не я биваше в леглото. Жена ми няма спирка в леглото. Пози не сменяме толкова, но виж места.... Колата ни е като второ легло за нас. Чакаме само да се изнижем двамата (без децата) и гледай какво става.

Българките ги бива в леглото, ама определени българки. Разни мастии къде са счупили хуйовете на половината град, надали стават в леглото.

108.   Българките са топ в секса и винаги ще са топ, това е истината, българската жена е най- яката жена в света, винаги ще е така, кекси нация, в кръвта им е удоволствието.

110.   Бил съм с жени от по-голямата част от страните в Европа. Бил съм с умопомрачително красива шведка, буквално като валкирия от скандинавската митология, която беше тотално дърво и сякаш за първи път в животът си получи оргазъм и щеше да умре. Бил съм с още няколко шведки, които не са били топ красавици, но някои от тях доста добре се справиха. Бил съм и с доста хубава датчанка, която беше доста зле. Бил съм с доста красива чернокожа, която си беше дърво. Бил съм и с друга черна антилопа, която ми стопи лагерите. С рускини, украинки, полякини и белоруси съм бил и само от една полякиня не останах доволен. Другите бяха жестоки. Бил съм с невероятно красива литовка, буквално като русокоса принцеса от приказките, която дори не можеше да го държи и да духа като хората. Бил съм с 4 туркини и четирите ме изкъртиха. С една италианка и две испанки съм бил и бих повторил с още 100 пъти по толкова. С една гъркиня съм бил и не беше нищо особено. Бил съм англичанка и с холандка и с двете беше сякаш правиш секс с подивяло животно. Така че може би с южните жени е доста по-добре, но пак е относително. Бил съм и с други, но не се сещам. Но не съм чукал азиатка. Бях в Германия до скоро на една командировка и се запознах с китайка в един бар. Излизахме и на кафе, но нещо не ми се получиха нещата.

111.   110 за китайки, японки и всякакви такива от тази област на планетата оставам с впечатлението, че се опитват да се налагат и да ръководят “парада“. На пръв поглед създават впечатление, че са покорни и хрисими, но далеч не е така. Имам познат, който е женен за азиатка и честно да ти кажа прави го луд за връзване. Покрай него съм имал контакти с азиатки, но не и полови. За мен те остават жените с много претенции към мъжете.

51-97 от 97