Споделена история от Секс и интимност

Първия път и болката
Здравейте, ще помоля за съвет само женската аудитория. Болеше ли ви много, първия път когато правихте анален секс? Каква болка е, колко време трае, при всяко проникване ли боли или само в началото?

Коментари

4.   Не съм правила анален и никога няма да направя. Мое лично решение си е. За целта природата ми е сътворила друга дупка, с изцяло сексуално предназначение, анусът не е за секс. Мои приятелки са разправяли, че им е бил ужасен първият път, не използвали достатъчно лубрикант, друга пък хвана някаква ужасна болест по този начин и се отказа от него. Аз лично за себе си съм решила да не го практикувам никога. Бившият ми никога не е изисквал, мисля че и него го беше гнус, не се разделихме по сексуална причина. Всеки сам си решава!

8.   Да, боли в началото, но после ми беше хубаво

9.   Жена на 22г.
Пробвала съм анален секс с приятеля ми веднъж. Боли и то доста. На сутринта също ме болеше, при ходене по голяма нужда. Не бих пробвала втори път.

10.   Въобще не ме болеше. Даже свърших за секунди - топ 3 ми е от най-силните оргазми в живота. Но 1) Той много добре знаеше какво прави и 2) Аз Въобще не се притеснявах.