Споделена история от Секс и интимност

Сексуалността във връзката е през разпад
Здравейте! Ето че и на мен ми се наложи да видя една различна гледна точка за връзката си…
Няма да съм подробна,ще гледам максимално кратко да изкажа болката ми…
Аз съм жена на 25год. а той е мъж на 33г.Заедно сме вече трета година,разбираме се,имаме винаги добра комуникация,но нещата под завивките не ни вървят,не сме правили вече секс 2 месеца…. Той няма желание,казва че секса се прави с цел да имаш дете (имаме проблем че той иска деца,а аз все още не ),казва че дори като мастурбира си мисли за мен,желае ме,но когато дойде момента за секс той просто не желае…. Не мисля че има друга,защото е много всеотдаен и т.н
Разбирам че вината е и в мен,не съм лесен характер нооо смятам че секса е физическа нужда… моля ви дайте съвет как да процедирам,как да поправя това нещо… преди този период сме правили секс,но той винаги е издържал не повече от 3м. и съм му подмятала да се постарае повече,това със сигурност го комплексира и може и от там да идват проблемите, ноо за тези 3г, (срам не срам ще кажа) не съм свършвала никога и това понякога ме изкарва извън нерви,напряга ме..

Коментари

1.   Ти сама си отговори и на мен да ми натякват , че съм слаб в кревата ще се комплексирам и ще спра да правя секс. Ти просто си го съсипала психически и май е време да се разделите.
М50

2.   Жените, които от раз свършват са супер малко! Дори и добър любовник да имаш, няма никаква гаранция, че ще свършиш. Има напасвания на партньорите, между които има огромна тръпка и те се докарват много бързо до взаимен оргазъм. Но и тези съвпадения при партньорите са супер редки.

За ди искаш да свършваш е трябвало да се постараеш още в тийнейджърска възраст да мастурбираш и да използваш техники, които да ти помогнат да засилиш своята сексуалност и чувствителност. При жените това ви е проблемът, че очаквате мъжът от нищото да ви докара до оргазъм, но в огромната част от двойките това не зависи само от него, но и от вас. Ако сте пропускали редовната мастурбация в юношеска възраст и по принцип не се пипате и сте оставяли винаги гаджетата да ви "оправят", то неразвитата способност да свършвате е налице. И това не зависи, колко дълго ви блъска мъжът до вас.

Надявам се ме разбра.

3.   Това, което разбирам от написаното по горе, е че той не иска да прави секс с теб, не защото не те желае, а по-скоро защото ти не искаш все още да имате дете.

4.   ти си бая зле приятелко... 3 години си мълчиш и не му казваш че човека има проблем че и не те задоволява... направо понякога жените ме втрещявате честно... поговорете относно секса щото ми е малко странно мъж да иска секс само за дете хахаха или гей или наистина е комплексиран от преждевременната си еякулация ( по-възможното ) аз лично съм ходил на уролог за това свършване и човека си ми помогна и съм хепи : )

5.   Всяка връзка има и такъв период.... Аз съм на твойте години, а той неговите, нашата връзка също е от три години.. При нас проблема е, че от едно известно време от неговата страна няма желание за секс откакто почнах да му казвам, че искам да правим опити за бебе. Като го попитам проблема в мен ли е, не го задоволявам или пък не го привличам все намира какво да каже и да се оправдае! Накрая намерих решение, беше ми омръзнало възрастта в която да ми е най-хубаво и да си живея живота пълноценно, да правя секс два пъти в месеца... Реших се и си поръчах вибратор (рабит зайче) нещо уникално е, вмомента го използваме и в секса ни, една такава играчка много може да разнообрази любовната ви игра, а и отстрани мисля, че му харесва да вижда как се задоволявам пред него. Пробвайте, разнообразете, може и да се получи. А пък и щом свършва бързо, ще ви върши работа той няма да е толкова комплексиран, а ти ще си задоволена! :)

6.   Странни разбирания има за интимност-щом няма да правите бебета, значи няма секс. Или това е вид манипулация да забременееш най-накрая, пък после ще си има всичко редовно? Ще се смили над теб като получи своето?
Не си свършвала с него никога за три години?! Това ти е големият проблем, какво се мъчиш с тоя? Та той не може да те накара да свършиш, ти си седнала да се тревожиш за неговите нерви и чувства. Намери си нормален мъж, който хем ще те желае,хем ще е страхотен любовник, хем няма да те кара да се чувстваш гузна, че не щеш бебета.
Такава реплика не си представях, че може да изръси мъж, ама явно всичко е възможно. Остави тоя , по-големият, да си мечтае, че ще изманипулира жена да му роди ей така. Сигурно получава и секса от друго място.

7.   Щом го критикуваш в леглото няма да прави секс с теб.Имало е начин по-фино да разнообразиш секса, но да му казваш, че свършва бързо, само ще се свие в себе си.

9.   Остави го, ще става и по-зле.