Споделена история от Секс и интимност

Полово предавани болести - орален секс
Здравейте. До скоро имах дълга връзка, но се разделихме. Реших, че ще започна да се занимавам с други и така случайно попаднах на една мацка, нито я познавам, нито знам нещо за нея. Даже името й не помня. Та въпросната девойка ми направи свирка(аз настоях да е с презерватив). Притеснява ме факта, че тя ми смучеше тестисите дълго време, а предишния ден се бях бръснал и имах много малка повърхностна раничка на единия тестис. Според вас има ли шанс да съм пипнал нещо. На 30 ден след си направих изследвания на хепатит А, B, C, ХИВ, Сифилис някаква бактерия. Всичко беше отрицателно, но разбрах, че за някои от болестите периода за установяване дали съм заразен е по-дълъг. Нямам никакви симптоми освен една пъпчица която ми излезна над пениса, но и преди съм имал подобни. Споделете дали сте имали подобен случай. Ясно е, че ще се посъветвам с лекар, но ми е интересно да прочета нещо от първо лице.
Благодаря.

Коментари

1.   Не се психирай, шансът е в рамките на фантастиката.

2.   Никаква фантастика не е за жалост. Така хванах ЧПВ (въпросните пъпчици в интимната област) от иначе девствено момиче и страдах цяла година. В случая щом ти ги имаш, по-вероятно е ти да си заразил нея.

3.   Трябваше първо да се изследваш,а после да ти духа,явно си се объркал !!!

4.   Тези пъпчици може да са от раздразнение от бръснене например. ЧПВ е по скоро кожни израстъци които наподобяват грозд, виж снимки в нета.
За тестовете - правят се след различен период от време за различните заболявания. Примерно инкубационният период на хив е до 3 месеца, така че теста в този период може да не го хване.Щом си ползвал кондом шансовете са мноого малки за каквото и да било. Не го мисли толкова че от стрес е по вероятно да се пострада в случая! Просто ако усетиш нещо нередно с тялото си се прегледай.

5.   А защо изобщо си бръснеш тестисите? Остави ги както природата си е казала и сега нямаше да се притесняваш.
Ако толкова държиш да нямаш косми при пениса, отиди на козметик. Има фотоепилация, която е безболезнена и много по дълготрайна.
Но по скоро си остани с косми. Не се занимавай с глупости.

6.   Аз хванах хламидия и го установих преди две седмици . Сега се лекувам и повече никога няма да го направя !

8.   За херпесите да не говорим.
А дете от жена с херпес симплекс тип 2 е доста рисково за детето и последиците са херпес вирусен енцефалит.
Та внимавайте с жените с "опит", защото горното не се лекува, пренася се И на децата ви и предимно те го отнасят.

10.   Срещу хепатит Б има ваксина Twinrix има и Energix. Можеш да се ваксинираш, поне за този няма да се страхуваш. Много силно заразен е. За хепатит А също има ваксина Havrix, но този хепатит е на мръсните ръце.