Споделена история от Здраве

Все по-често ми се случва да плача на сън или да се събуждам плачейки
Здравейте, млада жена съм. Тази година много често сънувам как мои близки умират - баща ми, майка ми, баба ми и днес дори най-добрия ми приятел. Всички те са живи и нямат проблеми някакви. Не сънувам самата смърт, а как живея живота след като вече съм загубила въпросния близък. Чувствам емоцията, тъгата и празнотата. Плача насън и се събуждам плачейки, направо ридаейки съм се хващала. Напоследък съм в труден период, усилено си търся работа, малко съм изгубена така да се каже какво да правя с живота си и какво да подхвана. От друга страна малко закъсах с очите, май имам астигматизъм който започна все повече да ми пречи в ежедневието, но не ми стиска да отида на лекар, не съм отрила правилния на когото да се доверя.

Какво могат да означават сънищата ми, има ли нещо притеснително и как да спра да сънувам подобни неща. Обикновено сънувам осъзнато, знам че е сън, но не мога да спра да го сънувам. Понякога дори се събуждам, осъзнавам какво съм сънувала, обръщам се и пак започвам да сънувам продължението, независимо колко болка ми причинява. Какво значи?

Коментари

1.   Напрегната си, Затова ги сънуваш. Отиди в църква и се помоли. Това със смъртта чака всеки човек. Отиди на очен лекар, маправи си очила, спортувай нещо, за да се уморяваш и да се разтовариш психически.

2.   Осъзнатите сънища не са просто сънища, ако можеш и да ги контролираш съзнателно...
Аз пък от малка по принцип съм се "хващала" на сън да говоря някакъв непознат език. Преди няколко години случайно попаднах на древен език и се оказа, че го разбирам. Но е същият който сънувам.
Сега наскоро обаче пак говорих на сън този непознат език и този път успях да запомня две думи, звучащи като насечени срички. Веднага започнах търсене по тях и се оказа дериват на санскрит. Не бях чувала дори за съществуването на този език, нито за предният.
Покрай моето търсене обаче Забелязах, че все повече хора имат подобни "странни" случки.
Спомняме си повече от всякога...