Споделена история от Секс и интимност

Проституиращи студентки
Здравейте, тук някой спомена, че в Ало бг имало обяви за компаньонки. Видях ги и повечето от София са от Студентски град в студентска възраст, т.е. най-вероятно настоащи или наскоро завършили студентки. Интересно ми е гаджетата им знаят ли за това тяхно занимание? Доста обяви има. Интересно ми е ако някой от вас мъжете в сайта попадне на снимки на момиче в обява за секс и се окаже, че това е вашето гадже или жена какво бихте направили? И дали е по-малкото зло, че като ви слага рога получава пари за това или за вас няма разлика?

Коментари

1.   Ами явно гаджетата им нямат пари да им помагат. За да го правят студентките нямат пари. Така че гаджетата да се стегнат и да си намерят работа, за да не са принудени приятелките им да упражняват древната професия.

2.   Студентките нямат обяви в алото,объркал си се с редовните труженички.
Ако искаш студентки клуб 33 и Плаза ще ти свършат работа,а по обявите в алото са почти само циганки,или българки на възраст с доооста навъртян стаж.
Тез по обявите вървят с гаджетата си сутеньори,не тей както си мислиш.

3.   Аз съм от Пловдив и в годините, в които бях студент съм имал някакви съмнения за тази или онази колежка или като цяло из университета. Тук също всяка година идват момичета от цяла България и понякога когато съм се вглеждал в тях ме е било и малко жал. Доста от тях са от бедни провинциални места и нямат много възможност за развитие и работа. Аз не бих бил с такава жена дори за безплатен секс или нещо подобно... то си личи в началото още колко е читава...

4.   Това въобще не може да бъде дилема и в двата случая е долно, грозно и безлично. Мръвка в облицовка за 100 лева! Учила за....проститутка!? Ами защо си губи времето- можеше да го върши и в родното населено място. Щеше да е първа на село, сега е една от многото в каталота!

5.   Да бе, то шото гаджетата им са виновни, че е решила да е проститутка.
Просто са си курви отвътре. Влече ги, искат да ги чукат като курви и да взимат пари за това. После се снима в инстаграм колко е успешна, вдига си самочувствието до небето и си мисли, че е кралица.

6.   С преподавателите проституират безплатно и така си взимат изпитите,а от алото проституират за пари и джоба си,пука им за гаджета,мъжеи т.н. !!!

7.   Аз, като студентка, близо една година не плащах наем, защото си лягах с хазяина. За съжаление, той се отказа и трябваше да плащам.

8.   №7,браво,евтино му е излязло на хазаина,да чука моме от провинцията !!!

10.   7, Хазяйнът на колко години беше? Беше ли за теб "гнусно" и "неприятно" спането с него? Беше ли доволна от "офертата"?

11.   Признавам си, че като студентка направих свирка на един от преподавателите ми за да не ходя на ликвидация, а беше много важно да взема изпита, тъй като бях записала бригада в САЩ и нямаше как да ида на ликвидацията. Принудих се да му направя свирка въпреки че нямах желание. Но в ало никога не съм се пускала и няма да го направя. Имам си сериозен приятел в момента и никога не съм му казяала за случката от университета. Това си беше еднократно и повече не се повтори.

12.   А какво ще прави обвързан мъж в сайт за проститутки?

13.   Номер 11, как станаха нещата? Той ли ти предложи или ти на него? Много ми е интересно как се започва такъв разговор... И къде му я направи, в кабинета ли?

Аз навремето като работех на 4 часа в университета и отговарях за едни стаи с техника дето се заключваха, като подреждах намерих едни бели дамски прашки...

16.   аз съм №7 Хазяинът ми беше разведен, на 44 г. Човекът се оказа добър любовник, приятна изненада. Не ме е карал да правя нещо, което не искам. Сама му предложих да правим пълба програма. Тогава нямах връзка и за мен също беше добре два пъти на месец да си лягам с някой. И аз имах нужди като жена. За съжаление една разведена курва му завъртя главата и той се отказа от сделката ни.

17.   До Номер 7, а какви видове секс правихте? И ти на колко беше тогава?

20.   И после същите тея жени ви се правят на мили, добри, морални и почти, казвам почти недокоснати от мъж. "Била съм с двама преди тебе". Ама не ти казва тия двама за последната седмица ли са или за деня, или за месеца.
Легнала си с хазяйна да не плаща наем. Друг път ще си легне с еди кой си за нещо друго. После свирчица на някой даскал. После някоя и друга свирка на някой друг за нещо друго.
Накрая ще се събуждате до същите тея жени сутрин, ще ви гледат с уж влюбен поглед, ще ви целуват със същата тая уста, с която си е плащала наеме и си е взимала изпитите, и ще ти казва как си единствения важен за нея. Ама това, докато не се роди детето. Като се роди детето единствената ви роля ще бъде само да носите и да плащате.
Ае със здраве

21.   Разведена курва била и развалила сделката, ама че тя си плаща сметките като я ебат не е проблем. Бре какви двойни стандарти при жените.
Я го кажи на сегашния ти или бъдещ приятел да видим дали ще е ок с това.

22.   20, нали това искахте, бе, милички? Дашни, леки жени, които да излъчват секс. Тичате по к*рви, каните ги на срещи, държите се мило с тях, давате им шанс след шанс, а после се оплаквате от тях. Кой ги оправя тези к*рви? Нали мъжете ги оправяте? Заради кого е цялата порнографска индустрия? Нали пак е основно заради вас? Фейсбуците ви са пълни с публикации с разголени к*рви, ама свестни искате. Лицемерни лигльовци.
От една полуразголена м*стия със свободно поведение и едно прилично облечено момиче с добро поведение, къде ще отидат повечето мъже? При първата. Е, не може хем да боготворите к*рви, хем свестни да искате.
Искахте си ги златните к*рви, получихте си ги и нямате право на мрънканици. Като не цените свестните, е нормално да изчезнат, а и не ги заслужавате. Мъжете напълно си заслужавате сегашното положение!
А, вие като оправяте к*рволяци е после със същите мръсни п*шки си създавате децата, какво ще кажеш? А, или на мъжете им е позволено!

23.   Съгласна съм с 22. Има курволяк, защото има кой да ходи след него... вечната история с търсенето и предлагането. Кога монополисти като Нестле ще спрат да узурпират водните ресурси на хората? Когато спрем да им купуваме продуктите. Същото е и тук, ама не, ще ни накриви шапката и развали кефа.
Искате разпоретини, които да ви пръснат мозъка, да са мръсници, да ви завиждат за тях, да си чешете егото, да са направени, лъскави и какво ли не. Отделно обаче една по-скромна женичка, която да ви е инкубатор-слугиня и да можете да я баламосвате, за да се правите на примерни граждани. Иначе седите и точите лиги по инлфуенсърки и прочее паплач. Една послушна домакиня у дома и една наточена ковричка за навън. На два стола най-добре. Накрая се оправдавате с "мъжката припрода" каква била и как от един чайник се сипвало в много чаши, то така сме си устроение ние, мъжете, дрън-дрън. Точно тия, дето ревете най-много за свестните жени, най-малко заслужавате такива.

24.   Виждала съм случай като на номер 7. Бяхме в една квартира две момичета и всяка плащаше на хазяина. Но съквартирантката ми не плащаше, защото го чукаше. Онзи беше женен, смотаняк. За секса го караше да запазва стая в приличен хотел, не си лягаше къде да е, разиграваше го. Освен това му вземаше пари на заем и никога не му ги връщаше.

26.   Аз не го смятам за проституция. Правила съм някои палави неща, от които съм печелила. От взаимна изгода е било. Още повече, че аз също съм си правила кефа.

27.   23 аз не знам къде е проблемът една скромна женичка да стане по-лъскавичка? Толкова ли е трудно? Грозна жена няма, има неподдържана такава. Нищо не ти пречи да се гримираш хубаво, да сложиш секси дреха (аз съм готов да й я купя, не ми е проблем) и да се носиш наперено, пък иначе вътре си били срамежлива, начетена и скромна. Проблемът ви е, че вие смятате, че двете неща - вътрешна и външна красота са несъвместими.

Какво пречи в къщи да си домякиня, а да си мръсница в леглото, а като излизаме на вечеря лъскава мадама? То и аз изглеждам скромен, понякога слагам очила (надявам се да си направя Лейсик и да ги махна), но в с една жена счупихме леглото от секс.

Всъщност на мен ми е малко мечта да си взема едно по-обикновено момиче и да го превърна в кукла Барби. В този случай ще е направо жена-трепач, хем красива и секси, хем умна. Ама пък би ме било страх, че ще ми избяга.

28.   аз съм ном. 7 Не съм постъпила курвенски. Не съм изневерявала, не съм лъгала никой. Беше супер! Две в едно. Хем не плащах наем, хем хазяина ми задоволяваше нуждите като жена.

29.   До номера 26 и 28 (без значение дали пишат истината или просто са мъже, подстрекаващи другите хора в темата, представяйки се за курви):

Курвите разтварят краката си без пари и други условия - с цел просто чукане с негодни за семейство мъже. Проститутките са курви, които се чукат срещу печелене на пари и/или други материални облаги, плащани с пари. И в двата случая сте проститутки, облагодетелствайки се материално изрични поради допускането да ви тъпчат, но ви е срам да се назовете с истинското наименование и се имате за едва ли не стойностни (отново, ако изобщо сте тези, за които се представяте в описанията си).

- Кифлоприземител

30.   номер 7, още ли обичаш да правиш такива сделки :)

31.   Курва е жена, която не чодбира с кого си ляга и може да си легне с всеки, а не е загоряла жена, която 2 години е била хез секс и най-накрая е срещнала нвкой, който да я привлича сексуално. Жените също имаме нужди.