Споделена история от Секс и интимност

Връзка
Хора помогнете ми. На 20 съм заедно съм с приятелката ми, вече 1 година и 9 месеца обаче 90% от времето когато сме правили секс аз не съм изпитвал желание, нито да си играя с нея, нито да я лижа.... Тя ме привлича като човек характер, искам такъв човек в живота си, обаче сексът ми с нея не е добър, не е много секси, но е красива. До сега съм няма дълга връзка а само секс без обвързване, и не е бил така винаги съм искал да задоволя ответния пол, само за да може да се върне и да ми задоволи нуждите. А към приятлката ми неосъзнато се отнасям с безразличие и не мислех да и го казвам но тя го забеляза! Аз съм и първия. Доста пъти ме карала да я лижа да си играя с нея, и аз просто и казвах, че не издържам и ми се прави секс, само защото няма достатъчно страст. Тя видя всички тези неща и започна да инстава тъпо и си изгуби желанието да говори с мен и да спи с мен. Аз не мислех да и го казвам защото мислех, че ще мине. Карах я тя да ми прави свирки и го правеше, общо взето си задоволявах собствените желания без да изпитвам жажда за нейното тяло. И сега сме разделени и си казахме, че ако ни е тъпо един без друг и има вариант да се оправят нещата ще се съберем, просто тряжва да видим какви са ползите от раздялата, и все пак продължаваме напред без да се надяваме да се съберем, и ще следваме интуициата си.

Коментари

2.   Не я обичаш просто, според мен. По-добре, че сте се разделили.

3.   Ще пораснеш, ще дойде време да разбереш, както се пееше в една стара песен. А, сигурен ли си, че трябва да си във връзка или в друго занимание, например акедимично образования? Ако се чувстваш във фалш- промени го. Що се отнася до общуването и нивото, не се налага да се напрягаш излишно като "любовник" според общата задължителност насложена по традиция. Ти, сам решаваш и не питаш!

4.   Щом няма страст, чувства, любов, привличане... за каква връзка може да става въпрос. То щом и секса не е хубав... по добре си търси щастието другаде...

5.   Няма шанс! Ако в началото няма сексуално привличане, няма и да има.